גולשים בקהילה (134 משתמשים ו1,587 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

Queen Red
053-2529959

NIKA
053-9280730

ליידי איב
052-6378963
------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Domina M
PRO BDSM& BIZZAR
Private&Discreet
052-3188974

------------------
המלכה זואי
052-6593826

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
מלכת סאדו מקצועית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
המלכה רוז
054-8826430
לחץ לפרטים

------------------
המלכה שיר
054-3953248
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לונה
055-9385167
לחץ לפרטים

------------------
איה קויין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לורן
055-9767623
לחץ לפרטים

------------------
החדרון
המלכה שלג
המלכה דורה
050-4251777
לחץ לפרטים

------------------
------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------
מלכות סאדו המעונינות בפירסום מוזמנות ליצור קשר במייל,בדף צור קשר או בהודעה פרטית כולל בניית אתר בחינם


Lady Z

קשירה אירוטית Girl on Girl

דירוג רשומה זו
כשתגיעי הערב, אני בטוחה שתהיי מלאת התרגשות, גם אני מתרגשת. קבענו להיפגש כדי שאוכל להתאמן עליך קצת בקשירות ואפילו קניתי חבלים חדשים לכבודך. בפנטזיה, היינו נפגשות לסשן אמיתי ומלא, היית עולה במדרגות, הדלת היתה מחכה לך קצת פתוחה מזמינה אותך אל פרוזדור קצר מואר בנרות, שבסופו הסלון. החדר מרווח, חשוך עם להבות נרות קטנות מנצנצות מכל עבר... על הריצפה מונח לו מזרן כמשטח עבודה המחכה לשימוש. על השולן מונחים כל מיני אביזרים שהכנתי למשחק ולידם חבלים באורכים שונים. מול המזרן עומדת מראה על הקיר המשקפת את הנגלה לה, ולידה שולחן נוסף קטן עם כל מיני מטעמים קטנים שהכנתי לנו. אני עומדת שם, נותנת לך לספוג את האווירה, באה לקראתך ונותנת לך חיבוק דוב, חם, עוטף, ממלא. את מגישה לי את הקינוח שהבאת ואני מניחה אותו על שולחן התקרובת. מובילה אותך למזרן ומתיישבת איתך עליו, אנחנו מדברות מעט ומכירות קצת יותר... אני לוקחת את ידך בידיי ומעסה אותה לאט, כשאת מתחילה להיכנס לאופוריה מהמסאז׳, אני לוקחת את אחד החבלים וקושרת קצה אחד לידך, מעבירה אותה מאחורי גבך ומצרפת אליה את היד השנייה. אני שואלת אותך האם את סומכת עליי? את עונה שכן, אני נושקת לך על הראש קמה, לוקחת את כיסויי העיניים ומלבישה לך אותו... זהו את שלי!

ממשיכה לקשור אותך אט אט, מידי פעם מעבירה את ציפורניי עליך, מעלה בך צמרמורות מתוקות, השתמשתי כבר ב 15 מטר חבל ולא נשאר הרבה, אז שיניתי טקטיקה, לקחתי עוד 5 מטר קשרתי את ידייך מאחורי גבך ובחבל של ה 2 מטר האחרון שנשאר לי, חיברתי אותן לוו התליה וזזתי לאחור להתפעל מעבודתי .... את עמדת שם, עם אוברול מעויינים עשוי מחבלים, החלק הקדמי בשחור מודגש באדום בצדדים, ידייך מאחורי הגב תפוסות בקשירת פרפר המחובר בחבל לתיקרה, יכולת התזוזה שלך מוגבלת, אבל כשאני מסתכלת על עינייך העצומות, בשילוב של גופך המשוחרר אני יודעת שאת נהנית ומתרפקת על חוסר האונים הזה ורואה בו דווקא מקום מבטחים שמרגיע ומחבק. ככל שאני מתבוננת בך ככה נהיה לי יותר ויותר חם, מגחכת לעצמי, נזכרתי שביקשת לכבות את המזגן כי לך היה חם כבר מההתחלה. מחליטה ללכת לפי האינטואיציה שלי, לקחתי את הצעיף שוב, הראיתי לך אותו, סימנת כן עם הראש וקשרתי לך את העיניים.

זזתי אחורה הפעם באמת לוקחת לעצמי את הזמן להנות מהנוף שמולי, עושה עוד ראש, ניגשת אליך מאחורה, מעבירה עליך את ציפורניי לאורך גבך בעדינות, נותנת ספנק קטן, ועוד אחד, ממששת את עכוזך מתענגת על הרגע, על המגע החמים. מעיפה מבט לשולחן עם כל הציוד שהכנתי מבעוד מועד, בוחרת את כלי המשחק שלי וחוזרת ומכופפת אותך שוב, עומדת לצידך לוקחת את גלגל העצבים ומגלגלת אותו על ירכך, בהתחלה את קופצת קלות ואז שוב נרגעת מתמסרת לעיקצוצים שזה מעניק לך, אני מפשקת את רגליך, מעבירה שוב את הגלגל טיפה יותר חזק, יותר ממוקד, את נושכת את שפתך התחתונה ונאנחת קלות, מתמסרת לתחושות וגם לעונג, לתחושה, להוויה. בלי בכלל להתכוון את נכנסת לסאב ספייס ושיחררת לגמרי. מיישרת את גבך, נעמדת מולך מתה להפשיט אותך אבל לוקחת את הזמן שלי, שואלת אם אפשר, ומקבלת תשובה חיובית ואני פשוט נותנת לעצמי רשות גם לשחרר, להנות, החזה שלך כל כך קרא לי, מלא, חושני ובגלל הקשירה עומד קשה ומלא עוד יותר. העברתי אצבעותיי עליו מתמקדת בפיטמות, מתגרה בהן קלות, מרימה לך קצת את החולצה רק להראות את קו התחתונים ואת הצבעים של השחור והאדום כנגד גופך הצחור, לקחתי את המחבט עור שהכנתי בשבוע שעבר, תופפתי קלות על קדמת תחתונייך השחורים ואת נשמת עמוקות וגנחת קלות. מביטה בחזה שלך, משתוקקת לראותו במלוא הדרו, סקרנית אם פיטמותייך קטנות או גדולות, זקורות או שקועות, וורודות או כהות.. שוב מבקשת רשות, ושוב את נותנת אותה, אפילו לא חשוב לך למה הסכמת. אני מושכת את הגופיה (במאמץ) בין החבלים ומשחררת את חזך המושלם ממעטפת הבד, הפיטמות שלך מדהימות בדיוק כפי שהן, אני מעבירה אצבעות בריפרוף מעליהן ואז משחררת את תאבוני לחופשי לופתת את השד השמאלי בידי ואת הפיטמה בפי, חצי חזק חצי חלש, חצי יונקת חצי נושכת, ואת.. מעניין מה עבר לך בראש באותו הרגע... אני עוברת לשד השני עם פי בעודי משאירה את ידי במקומה, ממשיכה כמה רגעים בזמן שאני מגבירה את הלחץ. היד על השד השני השתחררה וממעסה הפכה לסוטרת.. בודקת את רמת הכאב שלך סוטרת שוב ושוב.

שיחררתי גם את השד השני ונתתי לך לנשום קצת... העפתי מבט שוב לשולחן לוקחת שני אטבים וחוזרת אליך, מעבירה לשון רטובה על הפיטמה השמאלית וישר אחריה ממקמת את האטב במקומו. את נושמת עמוק מתחברת לתחושה, מתרגלת. לאחר 3 דקות הפיטמה השנייה עוברת את אותו הטיפול המסור ואני שוב זזה קצת אחורה מתרשמת, מסתובבת ונעמדת מאחוריך, משחקת עם האטבים, נותנת להם פליקים קטנים ואת שוב נושכת את שפתך התחתונה וגונחת ספק כאב ספק גירוי ספק עונג. אני מעבירה יד מלטפת לאורך גופך פעם עם ליטוף מלא פעם עם ציפורניים ופעם תופסת בחוזקה נקודה זו או אחרת, כשאני עוברת עוד פעם ועוד פעם על איזור חלצייך אני חשה את חומך הגועש, אני עולה שוב לשחק לך בפיטמות, תופסת אותן חזק יותר, הפעם את מסמנת לי לעצור.

אני מסתכלת עליך בדאגה, כשאת מבקשת הפסקה. אני משחררת את האטבים לאט עד כמה שאפשר כדי למנוע את התקף הכאב החד יותר ומיד מכסה את הפיטמה בידי לרכך את האפקט. זה לא כל כך עזר האפקט הראשוני הוא לפעמים מאוד קשה והצד השני הכריע אותך, כששיחררתי אותך מהוו, קרסת על המזרן והדאגת אותי מאוד, נתתי לך כוס מים וכשהתחלתי לשחרר אותך, אמרת לי שאני לא חייבת. הרגעתי אותך, אמרתי אל דאגה, אני גם ככה כבר מאסתי בקשירה הזאת ורוצה להתאמן על האחרת. בינתיים נעשה הפסקה קטנה להתאושש. כשפרמתי את החבלים ציינת שאת דווקא מתבאסת, שלא בא לך השיחרור, שזה הרגיש לך כמו חיבוק. חייכתי, החמיא לי שהשתמשת בדימויי שנתתי בפוסט לפני זמן מה (את עוקבת, זה נתן לי תחושה מיוחדת), נחנו קצת שתינו, וחזרנו להתאמן.

הפעם כבר ביקשתי ממך להוריד את הגופיה לגמרי ולשכב על הגב על המזרן, קשרתי לך את הידיים מאחורי הראש, וכל רגל לעצמה כשכפות רגלייך פונות אחת לשנייה. ידייך מנוטרלות מאחורי ראשך, רגלייך מפושקות וללא יכולת תזוזה, חזרתי לבצע בך את זממי. כמעט הגעת לגמירה פעם או פעמיים אבל הפסקתי מבעוד מועד... וכשהבנתי שלא אוכל למשוך זאת עוד, הפסקתי לגמרי. בזמן שעינייך עודן מכוסות פרמתי את החבלים אחד אחד. קודם מרגלייך ואז מידייך. כששוחררת לגמרי השענתי אותך עליי, מערסלת אותך ואז שיחררתי את כיסוי עינייך, הסתובבת, הסתכלת עלי בחיוך מעט מבוייש קצת נעלב, מאוד מסופק ושוב הסתובבת ונכנעת לחום גופי וחיבוקי מתכרבלת לך בין זרועותי וחוזרת להיות הילדונת המתוקה והביישנית שנכנסה לביתי לפני כשלוש שעות.
תגיות: ללא הוספת / עריכת תגיות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. משתחווה לחץ לפרופיל של
    כתוב כל כך *מעולה*! וואו... היכולת שלך לתאר אקט היא מדהימה.

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל