גולשים בקהילה (136 משתמשים ו1,898 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

Queen Red
053-2529959

NIKA
053-9280730

ליידי איב
052-6378963
------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
המלכה רוז
054-8826430
לחץ לפרטים

------------------
המלכה שיר
054-3953248
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
איה קויין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לורן
055-9767623
לחץ לפרטים

------------------
Queen Blain
050-3585690

------------------
------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------
מלכות סאדו המעונינות בפירסום מוזמנות ליצור קשר במייל,בדף צור קשר או בהודעה פרטית כולל בניית אתר בחינם


Lady Z

פוטפטיש / בוטפטיש ומה שבניהם

דירוג רשומה זו
כשלשונך עוברת על קימור כף רגלי, כל גופי מצטמרר, כשהיא מלטפת ביןאצבעותיי החום עולה וכשאתה שואב את בהוני אני מרחפת למקומות אחרים. מה יש ברגלייםשלנו שעושה לנו כל כך טוב!?
כולנו נמשכים לאיבר זה או אחר בגוף האדם (מעבר לאיברי המין החזהוהתחת) – חלק נמשכים לשיער, חלק לידיים ומחקרים גילו של47% מהאוכלוסייה, מה שממריץלהם את הדם באמת, הן הרגליים ו / או כל מה שקשור אליהן. לחץ על התמונה לגודל מלא  .

שם: IMG_20180704_122706.jpg
צפיות: 24
גודל: 42.5 קילובייט
ID: 84186
רגליים וכל מהשמתלווה אליהן הן נושא לדיון כבר מימיי קדם, יש את אלו הסולדים מהרגלים מתוך מחשבהעל לכלוך, זיעה, יבלות, ציפורניים חודרניות ריחות ויש את ה 47% מהאוכלוסייה אשרמתגרה מהם נפשית ומינית.
בימים עברוהמשיכה לרגלים הייתה מטענה שצורת הרגל היא פאלית ומזכירה את איבר המין הגברי,היפנים בעבר קשרו את רגליי הבנות על מנת שיהיו קטנות ככל האפשר ולעיטים אף נחתכו.בתרבויות אחרות נשים הלכו ואף הולכות עד היום עם ידיים ורגליים מכוסות עד תום כדאישלא יעוררו מחשבות לא "טהורות" או לחלופין "הצגת" כף הרגל" לפניו של אחר נחשבת כעלבון רב.
פרוייד טען שהמשיכה לרגליים מגיעה מהילדות שלנו, כילדים האיבר הנגיש ביותרלהורינו היו הרגליים, חיבקנו אותן, הורינו הקפיצו אותנו עליהן, לרוב הן גם היוהחלק שעניינו קלטה הכי הרבה מהורינו.
ברמה הפיזית,כף הרגל הוא מקום התקבצות כל קצוות העצבים בגוף, מגע מסוים בנקודות שונות בכף הרגלמעוררות בנו תחושות לאורך אותו העצב, על זה מבוססת תורת הרפלקסולוגיה. בשניםהאחרונות המדע ומחקר המוח נתן לנו סיבה נוספת ואולי החשובה ביותר. במחקרים שנעשוברמת הקוגניטיבית והתחושתית גילו שהאזור האחראי על תחושות באזור אברי המין צמודולפעמים נוגע באזור האחראי על תחושות הרגליים.
האובססיהלרגליים גלשה גם לכל אשר קשור לרגלים. במאות הקודמות באירופה הקלאסית, אנשיהאצולה, נשים וגברים כאחד נעלו נעליי עקב דבר אשר נתן להם מראה זקוף יותר וכמובןגבוה יותר – בדימוי העצמי זה תרתי משמע העמיד אותם מעל כל השאר. ב1955 הצרפתירוג'ר וויוויר יצר את עקב הסטילטו בדימויי להב הסטילטו אשר היה דק וחד. חוסרהנוחות של הנעל הוציאה אותה יחסית מהר מהאופנה הוונילית אך השתלבה מעולה בעולםהפטיש. לרוב עקבי הסטילטו הם גבוהים ומשרים ללובש אותן מראה אצילי המבליט את העכוזוקימורי הרגליים. מי שהולכת עם סטילטוס מראה שיש לה יכולת סבל גבוהה עם יציבותמרשימה.
פוטפטישסטיםלרוב מתחלקים לשלוש:
פוטפטיש לרגלייםנקיות יפות ואסתטיות, הם יכולים להתביית על אזור מסוים ברגל כגון הקרסול, עקב,אצבעות או לחלופין כל הרגל כולל הברך או השוק. המראה, המגע, הריח גורם להם לערנותועוררות נפשית ופיזית. המגע של לשון באזורים מסוימים מזכירים ומדמים לנותן מיןאוראלי ולמקבל כשהלשון הרטובה עוברת על קצוות עצבים מסוימים עושה את אותו האפקט.
פוטפטישלרגליים מלוכלכות, פצועות, חסרות הגיינה או אסתטיקה. לרוב אנשים אלו מאוד מתחבריםלהשפלה. הם חשים קטנים ומושפלים כאשר רגל תנחת על פניהם או שיכריחו אותם"לנקות עם הלשון" את האיבר המזוהם. לפוטפטישיסטים אלו, המחשבה על ריחזיעה, המחשבה על ציפורניים חודרניות או ארוכות, המחשבה על יבלות או פטריות . ככלשהרגל תהיה פחות אסתטית ככה זה יעצים את תחושת ההשפלה שאליה הם נמשכים.
פוטפטיש משולבשו/בוט פטיש – לפטישיסטים אלו לא מספיקה הרגל, מה שמעורר אותם הן הנעלים עצמן אוהעקבים של הנעל – המקור לזה נטען שמגיע מעולם השיווק והעיתונות, בימיי עברו וגםהיום, הופיעו על כרזות פרסום שונות נעלים על יד נשים יפות ו/או עירומות בעיקר בחוברות למבוגרים אוסרטונים. החיבורים הפסיכולוגים שלנו עושים את הקישור של אישה מושכת וסקסית לנעלים.יש כאלו שאוספים נעלים של נשים שונות ודרך הערצה שלהם לנעלים הם מהכיוון שלהםמראים הערצה לאדם שלבש את הנעל. יש כאלו שמתחברים למראה הפאלי של העקב. הם ילקקו,ינקו, ימצצו את הנעל והעקב , ישתו מהן יסניפו ויעמידו את הנעל על מזבח הסגידהשלהם.
כמובן שיש אתאלו הנהנים מפוט פטיש בצד המקבל. פה זה חוזר ממש לחיבורי העצבים אשר מדמים לנו אתחווית התחושה של מין אוראלי. התחושה של להניח את כפות רגליך על אחר כחפץ זה אומנםקשור לפטיש אחר אבל קשור גם כן. למי שאוהב להשפיל ורואה את הרגל כמקור להשפלה יהנהלשים את רגליו על הראש של הנשלט או לתת להם לנשק את הרגל כאות להערכה, ברמה המיניתלהשתמש ברגל כאיבר מיני חודר או מענג – שוב המראה הפאלי בשילוב התחושותהקוגניטיביות שלנו מאפשרת לשלל אפשרויות משחק.
אם אתם חשיםקצת לא נעים עם הפוט פטיש שלכם דעו שאתם בחברה מעולה!!!! קודם כמעט מחצימהאוכלוסייה אתכם ומבינה בדיוק למה אתם כל כך נמשכים לרגליים. אמנים כמו אלביספרסלי, בריטני ספירס, אנדי וורהאל, קזנובה, קוויטין טרנטינו, קריסטיאן סלייטר, דיטהוון טיז, ריקי מרטין וג'י לנו הם רק אחדים ממאות אשר הודו בעיתונות שהפטיש העיקרישלהם הוא הפוט!

תגובות

  1. מרטיטן לחץ לפרופיל של

    בתור מוטרף מילדות על כפות רגליים פשוט גרמת לי לחיוך אחד גדול
    תודה,אלילה..

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל