גולשים בקהילה (133 משתמשים ו1,548 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

Queen Red
053-2529959

NIKA
053-9280730

ליידי איב
052-6378963
------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Domina M
PRO BDSM& BIZZAR
Private&Discreet
052-3188974

------------------
המלכה זואי
052-6593826

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
מלכת סאדו מקצועית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
המלכה רוז
054-8826430
לחץ לפרטים

------------------
המלכה שיר
054-3953248
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לונה
055-9385167
לחץ לפרטים

------------------
איה קויין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לורן
055-9767623
לחץ לפרטים

------------------
החדרון
המלכה שלג
המלכה דורה
050-4251777
לחץ לפרטים

------------------
------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------
מלכות סאדו המעונינות בפירסום מוזמנות ליצור קשר במייל,בדף צור קשר או בהודעה פרטית כולל בניית אתר בחינם

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 6 1 2 3 4 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 51
  1. למעלה | #1
    שלח הודעה בצאט FALCO לחץ לפרופיל של
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    9 סך הכל

שיחת הטלפון הראשונה - חשוב מאד!

שלום חברים.
    את שורותי הבאות ברצוני לייחד דווקא לשיחת הטלפון הראשונה, בה אותו לקוח חסר ניסיון נחשף לראשונה במודעה בה מפרסמת את עצמה מלכה בתשלום, אותה מודעה שגורמת לו להיות סקרן עוד יותר, ובעצם הוא די מנוכר מכל העניין והוא מעוניין באינפורמציה מעמיקה יותר מאשר איך היא ניראית וכמה ציוד יש לה.

אז הוא מתקשר, ופונה אליה כמו כל לקוח שפונה לבית עסק על מנת לקבל אינפורמציה על אופי המוצר.
    הוא מציג את עצמו ושואל אם מדובר בשירות גם עבור חסרי ניסיון. הוא נענה בחיוב ואז מתחילה סדרת שאלות שאולי לא תמיד יהיו מקובלות על המלכה, שכן, היא רגילה לפניות ישירות יותר ו... "ת'כלס, לביזנס". היא עשוייה לקלוט את שאלותיו כסוג של חוצפה אולי, אבל הוא בעצם תמים ולא מודע ממש למה באמת קורה שם בביתה.
    אז הוא מתעניין בניסיון שלה וכמה זמן בעצם היא נמצאת בתחום והיכן רכשה את אותו ידע "מקצועי" שהיא משייכת לעצמה. הוא מתעניין ברמת ההגיינה בביתה ובכלל שלה, ומתי היא עשתה בדיקות רפואיות לאחרונה והאם ניתן יהיה להציץ בהן דקה או שתיים.
    הוא שואל מה המשמעות ומה בעצם הולך לקרות שם בביתה מרגע כניסתו, ומהם השלבים.
    את כל אלה ודאי לא יוכל לסכם איתה בשיחה המקדימה לסשן שכן, הוא כרגע נמצא עוד הרבה לפני השלב שהוא באמת מעוניין להגיע.
    הוא מתעניין בסכנות הכרוכות בכך, ומציג בפניה את החששות שעולות במוחו.
    לא תמיד לקוח יודע מה הוא רוצה. לפעמים הוא זקוק לייעוץ והכוונה מהצד השני. הוא לא יכול לשאול את הוריו או את חבריו, אין לו גישה למידע או לרשת הבינלאומית, והיא הכתובת היחידה כרגע שיכולה לספק לו את המידע הזה.
    כמו כל מוצר אחר אותו אנו מעוניינים לרכוש ומקבלים ייעוץ ומידע רחב מצד מח' שירות הלקוחות על אותו מוצר של אותה חברה, גם פה אותו בחור מצפה לקבל אינפורמציה בייחוד כאשר מדובר במוצר לא ממש זול.
    מה אתם אומרים ? מותר לו לשאול ?

איך המלכה צריכה להגיב לפניה כזאת ?
    האם עליה לטרוק לו את הטלפון בפרצוף ?
    או אולי לגלות סבלנות וסובלנות כלפיו ?
    האם עליה לקחת את אותו בחור בתור פרוייקט ופשוט להסביר לו הכל ולענות על כל שאלותיו בצורה המקצועית ביותר שאפשר ואולי בעתיד אותו לקוח יוקיר לה תודה ויהפוך להיות לקוח קבוע שלה ?
    מה אתם אומרים ?

ואם אותה מלכה בחרה לטרוק לו את הטלפון בפרצוף כי היא אולי בטוחה שהוא חצוף שמטריד אותה בטלפון, מה זה אומר עליה ?
    ואם הוא מתקשר שוב, ואומר לה שהוא באמת תמים ולא יודע, והיא שוב טורקת לו את הטלפון בפרצוף ? איזה תדמית היא יוצרת לעצמה ?
    אם היא בוחרת דווקא לזרום עם השיחה, ומקדישה לו לא פחות מ20 דקות בטלפון, ומסבירה לו הכל, מה אז אתם חושבים על אותה מלכה ?

איך שיחת הטלפון צריכה להתנהל בעינכם חברים ?
    נא להתייחס גם לותיקים בתחום וגם לחדשים.

בקיצור... מה הייתם נותנים כדי לשמוע את פאלקו מדבר עם מלכות בתשלום בטלפון ?

ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. למעלה | #2
    תעשו מעשים טובים שלח הודעה בצאט DomDomina לחץ לפרופיל של
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    1,142 סך הכל
    רשומות בלוג
    9

Re: שיחת הטלפון הראשונה - חשוב מאד!

ציטוט נכתב במקור על ידי FALCO

בקיצור... מה הייתם נותנים כדי לשמוע את פאלקו מדבר עם מלכות בתשלום בטלפון ?
    חחחח
    שפלקו בשטח כולם במתח
    מה הכנת לנו הפעם פלקו?
    אוהב/ת

3. למעלה | #3
    פאלקו, איש יקר, מוכר לך המושג "שאלה מנחה"?
    אני מקווה שכן, כי כרגע שאלת את חברי הפורום הנכבדים עשר שאלות כאלה. אחת עשרה, אם נניח שכולם רוצים לשמוע אותך מדבר עם מלכות בתשלום בטלפון.
    או משהו כזה.
    אוהב/ת

4. למעלה | #4
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    9 סך הכל
    ציטוט נכתב במקור על ידי She-Wolf
    פאלקו, איש יקר, מוכר לך המושג "שאלה מנחה"?
    אני מקווה שכן.
    She-Wolf, בכל מה שקשור אלי, שלא תהיה בך תקווה לכלום. אני לא צפוי ושום דבר אצלי לא ברור.
    מה שכן צפוי וברור פה יותר הן התגובות שלך לכל פוסט או תגובה שלי. ולמען האמת זה מתחיל להיות מגעיל ונראה שכל תגובה שלך "מכורה" מראש, ומנסה לגרום לי להרגיש משהו... אולי להתעצבן, אולי להעלב, אולי פשוט לרצות מישהו או מישהי, אבל זה לא ממש עובד... כי כשאת ניזונה משמועות אז זו התוצאה בעצם, וכשברור לי שהתגובות שלך באות כתוצאה משמועות ורכילות, קל לי יותר להתעלם מזה.
    אני לא מתבייש גם לומר שכשזה הופך להיות אינטנסיבי וצפוי וכל תגובה שלך אלי דומה לקודמת זה די מעליב אפילו... אבל אני מתמודד, זה בסדר. את יכולה להמשיך.
    בכל אופן, אני יכול להציג שאלה מנחה ובו זמנית לסטות לאלף ואחת נושאים שונים ואפילו כאלה שלא קשורים לעניין או לא קשורים לכלום. אני לא עובד לפי חוקים או קווים ברורים. אני די פרוע ולא צפוי, את מבינה למה אני מתכוון ?
    במקרה הזה בכל אופן דווקא הצגתי שאלה מנחה, כאשר הכותרת הייתה "שיחת הטלפון הראשונה". תחת הנושא הזה שאלתי כמה שאלות שנוגעות לאותה שיחת טלפון אותה מקיים לקוח חסר ידע וניסיון מול המלכה.
    יש באפשרותך להסתכל על הפוסט באור חיובי ואולי כנושא מהותי לדיון, נושא בו את יכולה לתרום מהידע שלך או מדעותייך המגוונות בכלל, מהשבעצם יכול לסייע לחברים. או... פשוט להתעלם מהנושא ולהמשיך להקניט אותי אם זה ממש עושה לך טוב. אין לי בעיה עם כל אפשרות שתבחרי. אם לך זה יעשה טוב, תהיי בטוחה שגם לי זה יעשה טוב.
    תודה בכל אופן על הביקורת הבונה.

יאיר, לא ענית על השאלות.

אוהב/ת

5. למעלה | #5
    פאלקו יקר
    מהנסיון האישי שלי, מי שחסרת סבלנות בטלפון, גם חסרת סבלנות בסשן, ולהיפך.
    זה עד כדי כך פשוט. ולראייה אתה יכול להתקשר לסתיו או לכריסטינה (לא להתבלבל עם בעלה האדיוט), ולשמוע איך מלכה מדברת. עוד מלכה שמאד הרשימה אותי בסבלנות שלה בשיחת הטלפון היא ליה (שלא הייתי אצלה). ולימים נודע שבאמת מדובר במלכה בחסד.
    אוהב/ת

6. למעלה | #6
    "עוד מלכה שמאד הרשימה אותי בסבלנות שלה בשיחת הטלפון היא ליה (שלא הייתי אצלה). ולימים נודע שבאמת מדובר במלכה בחסד."

אכן כך SHY
    יש צדיקות בסדום ;)
    אוהב/ת

7. למעלה | #7
    לפי דעתי אין הבדל בין מלכה בתשלום לבין נותן שירות אחר בנושא.
    כאמור נניח ואני בעל חנות לפרקטים ומתקשר לקוח בכדי להתעניין.

אז הוא ישאל מחירים, סוגי עץ השונים,מאיזה מדינה הפרקטים שלו מגיעים, איך מרכיבים את הפרקט, אמצעי תשלום, עמידה בפניי מים של הפרקטים השונים וכ'ו, כל זה בסדר ולגטימי עד שלב.......
    שיהיה גבול מסויים שאותו בעל חנות יוכל לענות , אם השאלות יהיו פחות ופחות ענייניות ודברים שהם לא "קבלת פרטים בסיסיים" ודברים שצריך וניתן לדבר בחנות עצמה.

אותו דבר בעל מסעדה שמתעניינים להגיע לארוחה, רוצים לדעת קצת על המנות ועל איך המסעדה בנויה,על אמצעי תשלום שניתן לשלם,האם יש בעיות חניה, ואיך מגיעים הכי מהר וטוב מנקודה X למסעדה. שוב זה שאלות לגיטימיות.
    אבל לשאול איך מכינים מנות מסויימות, שאלות על המלצרים , על למה ככה ולמה אחרת...זה כבר לא ענייני ולא נכון.

אני לא רואה הבדל בין זה לבין מלכות בתשלום, שאלות זה דבר לגיטימי.
    אבל כן, צריך קצת טאקט ולא לצפות להסבר של רבע שעה בטלפון על הסיישן ,זה לא אמור לעבוד ככה.

מה שכן כמו שפעם כתבתי לפניי כמה שנים שהתקשרתי דרך מודעות בעיתון שהופיעו ב"שירותי אירוח" צד לצד עם דירות אירוח ונערות ליווי, שאלתי לגביי שילוב של סקס בסיישן.
    ניתקה לי הבחורה את הטלפון בעצבים, התקשרתי שוב לשאול למה היא כועסת ולמה היא מנתקת לי בפנים, ושאם היא רוצה להימנע משאלות כאלה,שלא תפרסם את עצמה צד לצד אם נערות ליווי.

היא שוב כעסה, קיללה אותי ושוב ניתקה לי את הטלפון בפנים.

אני מאמין שכמו כל נותני שירות אחרים, יש טובות יותר ויש טובות פחות.
    לדעתי הן צריכות לתת אינפורמציה בטלפון ולהיות סבלניות, אבל לא צריך להיסחף בהסברים ושאלות,זה יותר מידע בסיסי,ההמשך צריך להיות בפגישה ממשית בו אותו קליינט יחליט אם מתאים לו או לא.

קוסקוס
    :P
    אוהב/ת

8. למעלה | #8
    ציטוט נכתב במקור על ידי kuskus12002
    לדעתי הן צריכות לתת אינפורמציה בטלפון ולהיות סבלניות, אבל לא צריך להיסחף בהסברים ושאלות,זה יותר מידע בסיסי,ההמשך צריך להיות בפגישה ממשית בו אותו קליינט יחליט אם מתאים לו או לא.

קוסקוס
    :P
    מסכימה עם קוסקוס .
    מידע ענייני ובסיסי .
    לא תמיד אני נחמדה בטלפון ולא תמיד תופסים אותי במצב רוח מתאים לשיחות ארוכות .רצוי להתקשר בידיעה מראש על סוג השליטה שאתה מבקש ולא לחפש בטלפון הכוונה ממני .

בלה בלה בלה
    תודה שי וליין .
    אוהב/ת

9. למעלה | #9
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    9 סך הכל
    המלכה ליה אכן מאד סימפטית וסובלנית. אין ספק שמבין כלל המלכות היא היחידה שגילתה סובלנות וסבלנות בעיני, והרבה רצון לעזור.
    למרות שאני מעוניין לשאול אותה כעת שאלה אחרת. מה קורה במצב שהפונה אלייך הוא נטול מידע על סוג השליטה שהוא מחפש ? הוא יודע פחות או יותר שהוא מחפש שליטה, אבל הוא לא מנוסה במגוון הסיטואציות הקיימות בתפריט. ודאי שהיה לך קל יותר אם היה מגיע עם פנטזיה מוכנה וידועה מראש, אך כרגע אני מעמיד בפנייך סיטואציה שתקשה לך קצת את החיים, ופה אני באמת מעוניין לגלות מה קורה במצב שהמלכה נותרה היחידה שיכולה לסייע לו בקבלת הכוונה ומידע ? מי יעזור לו ? הוא מנותק מהאינטרנט ואולי גם מהמציאות כולה. מה הוא עושה במצב כזה המלכה ליה ?
    המלכה ליה, לא ענית גם על שארית השאלות בראש הפוסט. מה קורה במצב בו העבד מתעניין במצב ההגיינה ובמצב בריאותך ?
    מה עם שארית המלכות ? גם הן בלעו את הלשון ?
    SHY, קוסקוס. אם אלחש לכם באוזן ש80% מהמלכות נמנעות מלתת אינפורמציה וחלקן גם טורקות את הטלפון ורובן מתחמקות משאלות מהותיות, תסייעו לי להבין מה קורה כאן בעצם ?

אם אספר לכם שדווקא צוות "מרתף העינויים" בולט מאד בחוסר סובלנות, משאיר לקוחות על הקו בממתינה כ 10 דקות, ונוהגות אף לטרוק את הטלפון כאשר פונים אליהן בשאלות... מה זה אומר ?
    אני מבין את אותן מלכות שמתעסקות באמת בסאדו מקצועי, ומודיעות מראש שהכניסה לחסרי ניסיון אסורה. מקובל עלי.
    אבל אם "מרתף העינויים" מצהיר מראש שהשירות הוא גם לחסרי ניסיון, אז חלק מהשירות לא צריך להיות כרוך גם בהכוונה ? צריך להתנהג ללקוח כמו לזבל ? כבר בטלפון ? צריך לטרוק לו את הטלפון שלוש פעמים פעם אחר פעם ?
    ואם ה"פקידה" בסטודיו BDSM ISRAEL , מתבלבלת בתשובות לשאלות שאני שואל, ולאחר 3 דקות מתייאשת ומעבירה אותי למישהי אחרת... ואני שואל מנין רכשו המלכות את הידע המקצועי ואין תשובות ברורות לכך...?
    אז איזו תדמית זה יוצר לאותן מלכות שטוענות לכתר בעיני אותו עבד שמתקשר ?
    זה נראה טוב ?
    אתה מרים טלפון, עונה לך בחורה עם קול די סקסי בטלפון ומייד מתחילה להפליץ לי שמות של מי נמצאת עכשיו ואיך היא ניראית ומה מידת הנעליים... אבל תכל'ס, תשובות לשאלות מהותיות אין.

ואם נחזור למלכה ליה... וננתח מה היה שם, אז... מקצועית או לא מקצועית... ילדה או לא ילדה... חובבנית או לא... זה כבר לא מעניין אותי לאחר שגיליתי שהיא המלכה היחידה מבין כולן שמגלה סובלנות ברמה בלתי ניתנת לתאור כאן בפורום, ורק מי שישמע את השיחה הזאת מוקלטת יאמין לי, ופה בא לידי ביטוי המבחן האמיתי. כי גם אם היא חרא של מלכה (מה שלא נכון...) היא תמיד תהיה מלכה כי היא סובלנית, רגועה, נחמדה, חכמה, שנונה, וכל מה שאתם רק יכולים לייחס ל"מלכה אמיתית" !
    תבינו... אני חוזר לא פעם על אותה מנגינה אבל אתם מפספסים משהו חשוב מאד.
    כדי להיות מלכה בתשלום, הטוענת לכתר לא צריכה להיות מלכה אמיתית. היא לא צריכה לשאת את אותן תכונות של מלכה אמיתית בעולם הBDSM, כדי לשחק פוזה של מלכה למשך שעה תמימה. כל אישה יכולה לשחק את הפוזה הזאת ואפילו הכנועה ביותר מבניהן. זה נורא קל... תאמינו לי. בכל מודעה שתתקלו בה, תגלו בראש המודעה "מלכה אמיתית", כאשר הן בכלל לא יודעות מי היא באמת "מלכה אמיתית". כדי להיות מלכה אמיתית היא לא צריכה להיות דומיננטית לאו דווקא, היא אפילו יכולה להיות סאבית, אבל היא צריכה לשאת בתוכה תכונות אופי כאלה שיעצבו את האישיות שלה כאישיות נעלה. וכל זה חייב להיות בבסיס. לפני הכל. לפני התאור המשעמם על איך היא ניראית. תבינו שכדי להיות "מלכה אמיתית" בחיים בכלל, בחורה לא צריכה להיות דומית וקשוחה. מלכה אמיתית זה מושג בעל משקל כבד מאד שמלכות בתשלום צריכות להבין טוב טוב את המשמעות שעומדת מאחורי מושג שכזה לפני שהן מכריזות על עצמן ככאלה. וזה מתחיל עוד הרבה הרבה לפני שמדברים על סאדו בכלל. מלכה אמיתית יכולה להיות "אמיתית" בלי שום קשר לסאדו בכלל. זה קשור בתכונות אופי.
    וככה בעצם התגלתה בעיני המלכה ליה.
    היא נושאת בתוכה את כל אותן תכונות בסיסיות כדי להכריז על עצמה שהיא מלכה אמיתית.
    והיא אפילו לא ציינה שהיא מלכה אמיתית בטלפון. לאחר שיחת טלפון כזאת, לא מעניין אותי בכלל איך היא ניראית, וכמה היא מנוסה, ומאיפה היא באה, כי את הבסיס יש לה וזה מה שחשוב פה בעצם !
    היא גם לא נכנסת לפורומים כדי לשווק את עצמה. לא ראיתי כאן תמונה אחת שלה ומעולם היא לא דיברה על עצמה בניסיון להרשים מישהו. היא כותבת לעניין. שארית המלכות כותבות רק איפה שהעניין נוגע להן. הכל מתוך אינטרס.
    כמו שקוסקוס ושי אמרו, אם היא לא סובלנית בטלפון, אז גם הסשן יראה ככה.

וכל האחרות... לפחות חלק, התגלו בעיני כלא פחות מאשר ילדות טיפשות ומשועממות שבאות לעשות כסף קל וחושבות שהפוזה הילדותית והקשוחה שלהן בטלפון תעשה לי את זה...
    ושלא יתפלאו אחר כך שהן לובשות על עצמן תדמית של מכון ליווי, תדמית של שלם וקח... בלי שום משמעות...

מבחינתי לא סיימתי את השיחה עם המלכה ליה. אולי עוד אשוב לשאול אותה מספר שאלות שלא הספקתי לשאול עוד בשיחה הראשונה. וזה יכול להיות מעניין....

לא עניתם לי עוד. מה הייתם נותנים כדי לשמוע את השיחות הללו ?

אוהב/ת

10. למעלה | #10
    יואב39
    Guest שלח הודעה בצאט
    פאלקו ידידי

אתה נשמע לי תערובת של 'כולבוטק מלכות'+ ' בשידור חוקר עבדים'

האמנם אתה רפי גינת של עולם הבדס'מ? ;)

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל