גולשים בקהילה (146 משתמשים ו2,006 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

Queen Red
053-2529959

NIKA
053-9280730

ליידי איב
052-6378963
------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
המלכה רוז
054-8826430
לחץ לפרטים

------------------
המלכה שיר
054-3953248
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
איה קויין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לורן
055-9767623
לחץ לפרטים

------------------
Queen Blain
050-3585690

------------------
------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------
מלכות סאדו המעונינות בפירסום מוזמנות ליצור קשר במייל,בדף צור קשר או בהודעה פרטית כולל בניית אתר בחינם

+ תגובה לנושא
עמוד 42 מתוך 42 ראשוןראשון ... 32 39 40 41 42
מציג תוצאות 411 עד 414 מתוך 414
  1. למעלה | #411

תגובה: ***מיקרי פוט פטיש אמיתיים שקרו לנו***

הייתי קצת לפני הגיוס ועבדתי בתור עובד כללי של המינימרקט השכונתי.הייתה לנו שכנה בבניין רווקה בסביבות גיל הארבעים מטופחת להפליא עם כפות רגליים מטריפות.היא לא אהבה להגיע לעשות קניות אלא , עשתה תמיד הזמנה טלפוניתהיה לה גוף חטוב מאוד כי הייתה במכון כושר 4 פעמים בשבוע.באחד מימות השבוע היא עשתה הזמנה טלפונית די גדולה ובוס שלי ביקש שאלך לתת לה את המשלוח במקומו ואמר לי שבסוף המשלוח אני משוחרר לאותו יום.הגעתי לבניין שלנו לקומה השלישית שם התגוררה והיא פתחה לי את הדלת כשהיא לבושה בבגדי ספורט לאחר אימון . שמתי את הדברים במטבח והיא החמיאה לי איך התבגרתי ושהיא זוכרת אותי בתור ילד כששמרה עליי.היא נתנה לי כוס מים ושאלה אם אני ממהר , עניתי שלא והיא שאלה אם לא אכפת לי לעשות לה מסג' ברגליים כי הן כאבו לה אחרי האימון .כמובן שבתוך תוכי רק חיכיתי לזה המון זמן , שוב היו לה את כפות הרגליים המושלמות.חלצתי לה את הנעליים והסרתי את גרבי הספורט שלה ומיד התחלתי לעסות את כפות רגליה ולשאלתה האם הריח מפריע לי , עניתי שלא ודווקא הריח מושלם .היא נשענה לאחור בספה והמשכתי לעסות את רגליה עד שכמעט נרדמה . באותו הרגע ניצלתי את ההזדמנות והסנפתי את כפות רגליה המושלמות . כשראיתי היא נרדמה , הצמדתי את שפתיי והתחלתי לנשק וללקק את כפות רגליה והיא פתאום התעוררה ואמרה לי " ידעתי שאתה אוהב את זה , תמשיך ללקק לי את כפות הרגליים מיד" וכך עשיתי .היא העבירה את רגלה על המכנס שלי והרגישה את הזיקפה שלי ואמרה לי להוריד את מכנסיי וכך עשיתי . היא פקדה עליי לשפשף את האיבר שלי תוך כדי שסוגד לרגליה ואמרה לי לי לגמור על כפות רגליה.לאחר שגמרתי על כפות רגליה המושלמות היא אמרה לי כמה שאני טוב בזה ומאז פעמיים בשבוע היא הייתה עושה הזמנה ואני הייתי מביא את המשלוח ומפנק את כפות רגליה , כך היה עד הגיוס קיץ שלא אשכח לעולם......
    ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. למעלה | #412
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    1 אוהב/ת את זה
    1 סך הכל

שלום לכולם, ראיתמ הרבה סיפורים מעניינים שאנשים רשמו כאן אבל כבר קראתי את כולם ואני עוד יוצר מאשמח לרענן כאן את הצא'ט ולהחיות את החלקה המופלאה הזו של הפורום ויש לי סיפור בשבילכם מיני רבים.. אז ככה חבר'ה
    אני די חדש כאן, אבל יש לי כמה וידויים של מקרים אמיתיים לגמרי שלקחו לא מעט זמן להגיע אליהם, שאני מת פשוט לשפוך והנה זוהי ההזדמנות שלי לחלוק עם אנשים שקצת יותר יבינו.
    אז ככה מאז ומתמיד אני זוכר את עצמי אוהב כפות רגליים. עכשיו בשביל להבין את הרקע ידידה שלי מהתיכון שמרה איתי על קשר גם אחרי הצבא שמרנו על קשר כי היא באמת הייתה חלק בלתי נפרד מחיי מאז צעירותי ביסודי והגן מה שנקרא חברים לכל החיים.
    וככה בערך אחרי הטיול שלה של אחרי הצבא היא שינתה את עצמה קצת התבגרה ולא בטוח מה קרה שם בהודו אבל היא מאז פשוט תמיד אתה תראה אותה נועלת כפכפים פשוט יחפה מטבעה... מהסוליות הרכות כענן בשילוב של קימוטים יפים, ועד לאצבעות הרזות, הבוהן האליפסית והזרת החמודה, פשוט מתוקתקת כל הזמן...עם לק ורדרד לבנבן עדין כקטיפה, כשאני כל הזמן פוגש אותה ועושה לה מ'סאג קודם כל הכלי שלי עומד כמו אנטנה של רדיו!! היא שמה את כפות הרגליים על כרית ומתחתיה הזין שלי עומד להתפוצץ עוד שנייה אני קורע את הכרית עוד שנייה, וכל הזמן היא הייתה קבוע קוראת ספר בטאבלט ומדברת איתי. וברור מאוד שלא הקשבתי למה שהיא אמרה... אבל סיפור אחד היה יוצא דופן לחלוטין!
    משהו שהאמת כן רציתי לשמוע .
    היא סיפרה לי באופן קבוע מ'סאג אחרי מ'סאג- שכדאי לי להיות מ'סאגיסט לכפות רגליים וגנחה כזה גניחות קטנות שפצצו לי עוד יותר את התחתונים!!
    פעם אחת היא התחננה אליי למסאג ואני ברור עושה אצ עצמי לא רוצה אין לי כוח ואני מחכה קצת עד שהיא ממש תרצה ואני יגיד אוקיי טוב למרות שבתוכי אני מתת כבר להתחיל לעסות אותן.
    קיצר: היא כבר הייתה עייפה כי היא בישלה כל הערב אז באותם המסאגים ניצלתי את זה והשקעתי במסאגים כמו שלא השקעתי בחיים!
    ראיתי אותה לאט לאט נרדמת .....
    ושהיא הייתה חצי רדומה בעדינות הרמתי את הסוליות והסנפתי נישקתי קלות זה היה כיף והשיא זה הפעמים שפשוט הצמדתי את שתי הרגליים שלה לפרצוף שלי ומרחתי אותם על הפרצוף שלי ודפרתי אינספור הסנפות תוך כדי... היא דפקה לי מבט ממש
    מוזר ואמרה לי בלי ממש שיהיה לה אכפת איכ מה אתה שם את הרגליים בפנים שלך? היא לא הסיטה אותן ממני זה לא. פריע לה בכלל חוץ מהעניין שזה דוחה ואני יהיה חייב לשתוף את הפנים שלי אחרי זה ...זה פשוט היה כלכךטעהעי מפעם לפעם עשיתי לבחורה הזו כלכךהרבה עיסויים שאני ידעתי מ. מרדים אותה ואיך באיזו צורה ובאיזה אזור היא הכי אוהבת שלוחצים או מלטפים למדתי את הרגליים האלו מה שנקרא תרתי משמע הם היו כמו צעצוע בשבילי..

עוד פעם מיוחדת אחרונה שממש חשוב לי לספר לכם עלייה: הפעם המסאג היה במיטה היא מכוסה כולה חוץ מהראש והרגליים התחלתי לרקוע ברך ולהרדים אותה עם השיטות הרגילות שלי...
    ידעתי כבר איך לשחק איתה בשלב הזה(:
    הוצאתי ת'זין העומד שהתחנן לנשום אוויר הסנפתי נישקתי ואפילו ליקקתי בין האצבעות ומכל הלב על הסוליות והתחלתי להביא ביד בתוך כמה דקות ספורת השפכתי עליה וניקיתי אחריי כמו ילד טוב...
    עד היום בא לי לדחוף לשם ת'זין וזה יקרה!
    יש לי עוד הרבה סיפורים אמיתיים אני די בטוח שעוד תשמעו ממני.(;
    אוהב/ת

3. מי אוהב/ת את זה

slave for ever (15-04-19)

4. למעלה | #413
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    195 סך הכל
    רשומות בלוג
    28

תערוך את התגובה, יהיה יותר ברור לקריאה.

וכאן זה פורום, לא צ'ט.
    עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת, בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי; בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו.
    אוהב/ת

5. למעלה | #414
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    8 סך הכל

תודה רבה על השיתוף שלך נשמח לעוד סיפורים מעניינים .
    חולה על כפות רגליים נשיות
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל