גולשים בקהילה (131 משתמשים ו2,025 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

ליידי איב
052-6378963

NIKA
053-9280730

------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
איה קווין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
Queen Blain
050-3585690

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------

מלכות סאדו
+ תגובה לנושא
עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1 2 3 4
מציג תוצאות 31 עד 37 מתוך 37
  1. למעלה | #31

תגובה: מחירים מחירים אולי תרדו קצת?

אצטרף ואומר תודה לנועה לין על תגובתה המדהימה!

נועה לין - חשוב לי לציין כי הרגשתי שאת מביאה את קולי הפנימי בכל מה שקשור לעולם המופלא הזה!
    ואוסיף כי להכניס נשלט לסאבספייס מהסשן הראשון - זאת התרגשות שאין כדוגמתה !

סופ"ש נהדר לכולם!
    פרטים נוספים באתר : http://aya-queen.com
    או בטלפון/ וואטסאפ (לא מחסום) : 0587880181
    ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. למעלה | #32

ציטוט נכתב במקור על ידי Noa Lynn צפיה בהודעה
    אני יודעת שזאת צורת חשיבה מאד לא מקובלת לא כאן ולא בשאר הקהילות של מיניות בתשלום, אבל אני חושבת שהסשנים הטובים ביותר שנרקם מהם קשר קבוע לטווח הארוך (שמאפשר גם פגישות קבועות, ולכן גם הוזלת מחירים) הם כאלו שמלווים במשיכה הדדית (פיזית, מנטאלית וכו') לפחות במידה שהמלכה והנשלט (לולא הסטטוס המשפחתי שלהם - נניח) היו מסכימים לצאת לדייט ראשון לו היו נפגשים בהקשר אחר. יחד עם זאת (ותקנו אותי אם אני טועה), אני בספק שרוב נשלטים יטריחו את עצמם (כתהליך היכרות ראשוני לפני הפגישה) לכתוב מייל המפרט לא רק את הסשן שהם חפצים בו אלא גם על עצמם *כבני אדם* או חלילה לצרף תמונה כלשהי - גם אם מדובר בפרטים ותמונות שעדיין שומרים על הדיסקרטיות והאנונימיות שלהם, וזה חבל.
    מסכים עם כל מילה שכתבת. לא רק שהייתי מוכן, זאת גם הסיבה שכמעט ולא הלכתי למלכות בתשלום, והמלכות בתשלום שעליהן כתבתי, הן אלה שהכרתי קודם כל בנסיבות חברתיות כלשהן. לא מרגיש שאני יכול להתחבר לסשן שליטה עם מישהי שרק הרגע פגשתי בפעם הראשונה, יפה ככל שתהיה.
    אוהב/ת

3. למעלה | #33

ואם מתייחסים ספציפית למחיר, לפני עשור בערך, המחיר המקובל היה בדיוק חצי. לא מכיר הרבה תחומים שבהם המחירים הכפילו את עצמם בתקופה הזאת.
    אוהב/ת

4. מי אוהב/ת את זה

kkkrrr (31-07-19)

5. למעלה | #34
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    0 סך הכל

ראשית התגובה של נעה לין, ראוייה מאוד להערכה, ומעידה על מי שכתבה את הדברים. גם תיון זה, כמו כל תחום פרטי אחר, במיוחד יוקרתי כל כך, יש בו פערי איכות, מחיר, וחיבור רגשי. היה לי קשר עם מספר מצומצם מאוד של מלכות, עימן היה לי חיבור נפשי עמוק. זהו תענוג מאוד יקר, אבל מי שנממא בעולם הזה, יודע שזה כדאי. אף כי המחיר גורם לכך שלא ניתן להגיע בתדירות גבוהה למלכה.

אני חטשב שהמחיר סביר ביותר, ואין כמעט מה חהוסיף על מה שנעה כתבה. עדיין יקר, אבל סביר והגיוני.

אני רוצה להתייחס ברשותכם לנקודה משיקה שמעוררת בי אי נוחות רבה. גולשים שונים מחפשים את המחכה ה'מושלמת". וכטבעו של שוק חופשי, בעידן האינטרנטי, מחפשים "המלצות". כמי שקורא כאן לא מעט, אני נרתע מאוד מהדיון המתפתח בין "נשלטים" על "המלכה" האיכותית. שיח רדוד להחריד, המתייחס לשולטות כאל מוצר בשוק, משל היו רכב למכירה, או סוס. דיון על מראה שחה, מה עושה או לא, והאם היא "שווה" או לא וכמה. כל השיח הזה מרוקן מתוכן בעיני את המשעות של להיות נשלט, הופך את היחסין בין השולטת לנשלט, לשיח שבין מוכר וקונה סחורה. לא מכבד את השולטות, ובעיני גם לא את הנשלטים. אין ספק שבאווירה כזו, השיח על המחיר תופס נפח משמעותי. כי אם אין חיבור רגשי, ומה שנשאר זה דברין טכניים שח הצלפות, מראה חיצוני ואיכות המגף, אז באמת למה לשלם יותר??

השולטות השונות תורמות לא מעט לשיח רדוד זה, ויש להן בעיני , אחריות לא מבוטלת, שהשיח והאווירה הלכה לשם. במקום ללכת למקום שבודק כימייה, משמעות, זיקה רגשית, וחיבור. ואז המחיר, עדיין יהיה פקטור רציני, אבל ממש לא המרכזי.
    אוהב/ת

6. למעלה | #35

לפי דעתי המחיר צריך להיות תלוי בסוג הסשן.
    לא הגיוני שסשן סגידה לכפות רגליים ,פסיבי מבחינת המלכה ,שבו כל מה שהיא צריכה לעשות זה לתפוס תנוחה ולהנות
    יעלה אותו מחיר כמו סשנים בו מלכה פעילה מאוד,כמו קשירות,הצלפות,מחתים וכל שאר "דברים כבדים".
    אוהב/ת

7. מי אוהב/ת את זה

Footsie (31-07-19)

8. למעלה | #36

ציטוט נכתב במקור על ידי כלבלב נסתר צפיה בהודעה

אני רוצה להתייחס ברשותכם לנקודה משיקה שמעוררת בי אי נוחות רבה. גולשים שונים מחפשים את המחכה ה'מושלמת". וכטבעו של שוק חופשי, בעידן האינטרנטי, מחפשים "המלצות". כמי שקורא כאן לא מעט, אני נרתע מאוד מהדיון המתפתח בין "נשלטים" על "המלכה" האיכותית. שיח רדוד להחריד, המתייחס לשולטות כאל מוצר בשוק, משל היו רכב למכירה, או סוס. דיון על מראה שחה, מה עושה או לא, והאם היא "שווה" או לא וכמה. כל השיח הזה מרוקן מתוכן בעיני את המשעות של להיות נשלט, הופך את היחסין בין השולטת לנשלט, לשיח שבין מוכר וקונה סחורה. לא מכבד את השולטות, ובעיני גם לא את הנשלטים. אין ספק שבאווירה כזו, השיח על המחיר תופס נפח משמעותי. כי אם אין חיבור רגשי, ומה שנשאר זה דברין טכניים שח הצלפות, מראה חיצוני ואיכות המגף, אז באמת למה לשלם יותר??

.
    תתחיל להתחבר למציאות. אין שום הבדל משיח / דירוג שקיים לגבי כל איש מקצוע אחר שנותן שירות.
    מי מחפש חיבור רגשי עדיף לו לחפש את זה עם פרטנרית שלא תמורת כסף.
    Prevention is Better Than Cure
    אוהב/ת

9. למעלה | #37

אני לא ממש פעיל באתר אבל לפני כמה שנים כתבתי על זה. מאוד מבאס העניין הזה. אפשר לספור את כמות הפעמים שהלכתי לסשנים בשנתיים האחרונות על כף יד אחת, ולא צריך את כל האצבעות. מה לעשות. להוציא 700 שקלים לשעה זה לא פשוט. חבל שזה המצב, אילו המחיר היה זול יותר אני מניח שלאנשים היה קל יותר לצאת ובסופו של דבר כולם היו מרוויחים.

בסופו של דבר יש דברים חשובים יותר בחיים.
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל