גולשים בקהילה (141 משתמשים ו1,948 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

ליידי איב
052-6378963

NIKA
053-9280730

------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
איה קווין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------

מלכות סאדו
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 23
  1. למעלה | #1

חוויות מDomina Kim

היי לכולם, חזרתי לעוד חפירה. מקווה שתהנו.

אנא סלחו לי מראש על שגיאות כתיב, איות, ניקוד וכו'.

למי שזוכר מהפעם הקודמת שרשמתי, אני יחסית חדש בתחום.
    בזמן האחרון הייתי אצל מספר מלכות, גם בארץ, וגם בנסיעות העבודה התכופות שלי לארצות שונות ומשונות, בניסיון למצוא מישהי שיהיה בינינו חיבור, שתבין אותי, ושנהנה מהסשן. חשוב לי שמי שאני הולך אליה תהנה גם כן מהסשן. אני מודע לעניין שמלכות בתשלום עושות את עבודתן בעיקר בשביל, ניחשתם נכון, התשלום, אך בכל זאת יש כאלו שמעבירות את הסשן על cruise control, וישנן כאלה שכן מצליחות להפיק הנאה (אולי לזייף הנאה, אבל אני משתדל להיות חיובי, אז נאמר שזה להפיק).

רוב הניסיונות שלי אצל מלכות לא עמדו בציפיותיי או לא התאימו מסיבות כאלו ואחרות. על סשן אחד כבר רשמתי את חוויותיי, אך על הרוב כרגע אני אוותר, אולי מתישהו בעתיד אתן את דעותיי לגבי שאר המלכות שביקרתי אצלן.

לעניינו, בזמן שיטוטי באינטרנט ראיתי פה המלצה על Domina Kim, היא לא מפרסמת באתר ואני לא בטוח כמה היא פעילה בו. אפשר למצוא אותה בחיפוש בגוגל, ככה אני הגעתי אליה (לא נותן פרטים מדויקים, שלא יגידו שזה פוסט מכור או משהו)

האמת שהתלבטתי האם בכלל לספר בפורום על קים. מכיוון שהיא לא מפרסמת חשבתי אולי לשמור אותה סוג של הסוד שלי...
    אבל ראיתי כמה אנשים מדברים על איך פעם הייתה הרגשה של קהילה בפורום, ואנשים היו משתפים אחד את השני בחוויות והמלצות, ומכיוון שהייתי שמח שהפורום יתנהל כך, אני עושה את חלקי. בנוסף, מגיע לקים קצת פירגון.

אז יצרתי איתה קשר והגעתי. היא מקבלת בתל אביב. נכנסתי ופגשתי בחורה פשוט יפיפייה. היא באמת נראית פשוט מדהים. היא הייתה מאוד נחמדה והסשן עצמו היה מאוד כיפי. היא קלטה אותי מהר מאוד, ובלי לדבר הרבה. הייתה מאוד עדינה,וכמובן שהייתה לי משיכה מאוד גדולה כלפיה. הרגשתי שהיא מאוד נהנית לשלוט בי ולהיות בעמדת כוח. היא מאוד נכנסת לסשן. היא העבירה לי vibe של מישהי שמבינה את העוצמה שיש לה עליך, ונהנית ממנה. השליטה שלה הרגישה מאוד טבעית. כאילו היא רגילה לגברים שמתחנפים אליה ועושים כדבריה, ולנגב איתם את הרצפה (כשנראים כמוה, אפשר להבין...)

דרך אגב, היא נראית לי כמו בחורה שגם יודעת להיות מאוד קשוחה בשביל מי שזה יותר מדבר אליו...

קים ביצעה בסשן את כל מה שביקשתי בזמן השיחה הראשונית (לא שביקשתי כזה הרבה - אני בחור דיי פשוט בסה"כ )
    יצאתי בהרגשה מאוד טובה מהסשן, ואפילו חזרתי בפעם השנייה! - דבר שלא קרה עדיין עם אף מלכה אחרת.

בפעם השנייה ביקשתי מקים לבצע איתי פנטזיה שצצה לי כבר זמן מה. קים התעניינה בפנטזיה ושמחה לבצע אותה וגם בסוף הסשן אמרה לי שארגיש הכי חופשי לספר לה כל פנטזיה אחרת שהייתי רוצה לבצע בפעמים הבאות... כנראה היא הבינה שאני כבר דיי מכור...
    אפילו מהפעם השנייה יצאתי בהרגשה של ''ואללה, מחכה כבר לחזור אליה!"

קצת לפרטים היותר טכניים, וטיפונת ביקורת (בונה כמובן)

הזמנים אצלה מעט מוזרים, היא מעדיפה לעשות סשנים באורך כ45 דקות. זה נשמע מעט משונה, בעיקר כשהתרגלתי לסשנים של שעה, ואני בן אדם שקשה לו לשנות הרגלים. בפועל, 45 זה סבבה לגמרי, וזה ממצה. מניח שיש אופציה לקבוע ליותר זמן מראש, אך נראה שהיא מעדיפה שסשן סטנדרטי יהיה 45 דקות.
    בכל מקרה, הסשן הראשון היה לדעתי יותר לכיוון השעה, השני באמת היה בערך 45 דקות.
    היא לא בטלפון בכלל בזמן הסשן, היא לגמרי מרוכזת בסשן עצמו. אין שעון שהיא עוקבת אחריו, זה כן מרגיש אורגני וזורם, ולכן העובדה שזו לא שעה עגולה לא ממש קריטי בעיניי. מניח שאם תרצו דווקא שעה לא תהיה לה בעיה להענות.

בנוסף, מאוד נוח לתקשר איתה. היא זמינה לווטסאפ, שזו לדעתי דרך ההתקשרות הכי טובה. היא תמיד מנומסת וסופר סבלנית, וכמו שאתם חווים אני יכול להיות חפרן לא קטן.
    היא גם עובדת בשעות שמבחינתי היו מאוד נוחות (יחסית עד מאוחר בערב) אבל גם קבעה לי מחדש את הסשן בלי בעיה לאחר שניסיתי להקדים.

הדבר היחיד שהיה חסר לי בסשן איתה זה שלעומת רוב המלכות האחרות, אין ממש שיחה לאחר הסשן. היא כמובן נחמדה ואדיבה, מציעה מקלחת, שתייה, שואלת אם נהנית וכו', אך אין הרבה שיחה מעבר לכך. לי זה טיפה חסר כי קים נראית בחורה מאוד מעניינת והייתי שמח להכיר אותה מעט יותר, וזה גם חלק מהסשן שאני נהנה, לדבר עם אדם אחר שמעוניין בעולם הזה, אך זה לא סוף העולם. אולי בהמשך אם אמשיך להגיע גם זה יקרה. (או אולי אם היא תקרא את זה )

אז זהו - אני מקווה שנהניתם מלקרוא את החוויה שלי. אני יודע שזה לא מאוד קוהרטי, וזה כאילו סתם הקאתי פסקאות אחת אחרי השנייה בלי היגיון, אבל אני מקווה שזה לא קודח מדי.

ולקים - אם את קוראת את זה - תודה רבה ונתראה בקרוב!
    ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. מי אוהב/ת את זה

tinoki (12-03-18)

3. למעלה | #2
    Banned שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    31 סך הכל

תגובה: חוויות מDomina Kim

הייתי אצלה גם. פעמיים. יפה בטירוף. סקסית. חייך של נסיכה. מבחינת ביצועים עשתה חצי ממה שביקשתי. קצת חבל כי ביקשתי פעמיים אותם הדברים ולא קיבלתי. אבל אחזור בטוח. ציון 8 מ 10
    אוהב/ת

4. למעלה | #3

היי ppp62, תודה על התגובה הזריזה.

מחזק לגבי החיוך הזה שיש לקים תמיד על השפתיים. זה מתחבר למה שאמרתי שזה מרגיש שהיא נכנסת לסשן ונהנית ממנו.

חבל לשמוע שלא ביצעתם את כל מה שרציתם... קרה לי בסשנים אחרים וזה באמת יכול ממש לבאס, בעיקר אם זה משהו שחשוב מבחינתך.
    למזלי בינתיים קים הייתה יותר מבסדר איתי בקטע הזה, והיא ממש מבינה לראשי, והתוצאות בהתאם.
    אוהב/ת

5. מי אוהב/ת את זה

evedon4 (06-03-17)

6. למעלה | #4
    Banned שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    27 סך הכל

תודה על השיתוף גבר .
    אני הייתי אצלה בפעם הראשונה התלבתי בטירוף כאילו גיליתי את המלכה הכי מדהימה שיכול להיות ,
    אני חושב שהיא עברה איזה תהליך מהרגע שנכנסה לסשנים בתשלום ועד היום , אמנם זה לא הרבה זמן אבל כאשר אני הגעתי אליה זה היה היום השני שלה בתל אביב והייתי אחד הסשנים הראשונים שלה , זה היה מדהים בקטע אחר ובקטע שלא חוויתי מעולם ואני למעלה מ15שנים בקטע , היא עשתה לי סשן של החיים , משה כמו שעה וחצי של טירוף שלא אשכח בחיים .

כעבור חודשיים שלושה הלכתי שוב והיא החליפה מיקום וכנראה גבילו אותה קצת מבחינת העבודה מה מותר מה אסור ולגבי זמנים בכל מקרה היה סשן חלש ,מאוד קצר , אולי אולי חצי שעה כולל מקלחת סיגריה וכמה מילים איתה בסוף.
    400-500שח לחצי שעה או 25דקות זאת הגזמה בעיני , מעבר לזה הסשן השני כבר היה פחות משכנע והמקום לא רגיש לי נקי ולא פרטיות מוחלטת , בסוף הסשן נכנסה איזו מישהי לדירה ואני הלכתי לחדר השני , אחכ רציתי לצאת דיסקרטי כי שמעתי שהיא בטלון עם לקוח נוסף שמגיע וגם זה היה סיפור לחכות ואז לצאת , קיצור היא באמת נראית מצוין וסקסית מאוד , היא מלכה מעולה אין ספק אבל לדעתי היא עובדת בשביל מישהו או מישהי ומגבילים אותה ולכן בעיני היא כבר לא ברמות שהיא יכולה .
    אוהב/ת

7. למעלה | #5

אלון, תודה על התגובה.
    למזלי אני ממש לא הרגשתי שגזלו מזמני או חשתי חוסר פרטיות / ניקיון במקום שבו קים סישנה איתי.

האמת שמעט מטריד לגבי זה שאמרת שהרגשת שהיא עובדת בשביל מישהו. לא הרגשתי ככה ואני מקווה בשבילה שזה לא המצב (זה מעלה קונוטציה שלילית בכל זאת).
    אין לי מושג אם זה המצב או לא בכל מקרה.

בשני הסשנים שהייתי אצלה היא השתמשה בטלפון, לסמס או משהו כזה, לא לדבר, רק לאחר שנגמר הסשן וכבר הייתי במקלחת. אז מבחינתי זו בכלל לא בעיה...
    אוהב/ת

8. למעלה | #6

שלום לכולם,
    ברצוני לנצל את הפוסט ולכתוב בפורום מכובד זה כי גם לי היו מספר רב של סשנים עם המלכה קים ובהחלט כל אחד מהן היה חוויה בפני עצמה.
    היא מקבךת בדירה נקייה , מאוד אדיבה ולא מזלזלת , מכבדת את הזמן ולא נותנת הרגשה של לחץ. יחד עם זאת יודעת להיות רעה מאוד וקרה שצריך.
    כמו כן קים בהחלט הצליחה להגשים לי את הפנטזייה ואני חושב שהיא מקצועית מאוד בסשן של חוסר אונים וכליאה.
    לגבי המראה של דומינה קים, לדעתי היא פשוט נסיכה גותית וכל מילה נוספת מיותרת יד לה פשוט גוף מדוגם , עור לבן ושיער שחור.
    אני ממליץ בחום לכול מי שלא ניסה שינסה.
    מי שרוצה יותר פרטים שיצור עימי קשר בפרטי
    נערך לאחרונה על ידי bendam; 02-04-17 בשעה 17:25.
    אוהב/ת

9. למעלה | #7

טלפון שלה, מישהו? לא מוצא בחיפוש.
    אפשר לפרטי, תודה!
    אוהב/ת

10. למעלה | #8

חפש בפייס
    אוהב/ת

11. למעלה | #9

ציטוט נכתב במקור על ידי evedon4 צפיה בהודעה
    חפש בפייס
    יש לה פייסבוק? דווקא לא מצאתי בעקבות זה שרשמת...

בכל מקרה, חיפוש בגוגל ימצא לך דף Tumblr או אתר אחר בסגנון עם הטלפון והמייל שלה...

בהצלחה
    אוהב/ת

12. למעלה | #10

אלילה קים קימברלי
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל