לפני הסיפור קצת רקע, אני לא מתחבר לפן של להתחלק באישה שלי או מה שנקרא פורסד בי - ממש לא. אבל כחובב רגליים מושבע, סרטונים שאהובים עליי במיוחד הם כאלה בהם הבן זוג מושפל מילולית ונקרא לשרת את זוגתו על ידי סגידה לכפות רגליה ואזורים אחרים בגוף תוך כדי שגבר אחר עושה איתה סקס - יש בזה משהו כ"כ מגרה !

עכשיו לסיפור: לפני אי אילו שנים באחד מנסיעותיי לגרמניה (כחלק מעבודתי לפני מספר שנים, שהיתי בגרמניה מספר רב של פעמים) לשם הגיוון הלכתי למועדון fkk להעביר ערב נחמד ורגוע, למי שלא מכיר, מדובר במועדון סאונה - בו למעשה מקבלים חלוק וכפכפים ומסתובבים במין קומפלקס ספא\ לאונג' ובמקום בחורות רבות מסתובבות וניתן לשוחח עימן ולהמשיך לחדר וכולי..

אני בגרמניה תמיד אעדיף סשנים ואם אני במקום מסוג זה, אז אני מחפש את הבחורה עם הכפות רגליים הכי יפות ושעושה לי את זה ובוחר אותה לחצי שעה של סגידה..

באותו ערב, ישבתי בחצר של אותו קומפלקס, ראיתי ליגת האלופות עם בירה ביד וממול על אחד מכסאות הבריכה ראיתי זוג שעושה סקס (נהוג במקומות כאלה לעיתים סקס פומבי), שניהם נראו טוב וידעו את העבודה מה שנקרא ובאותו רגע עלתה בי המחשבה של כמה הייתי רוצה עכשיו לבוא לזוג הזה, לתפוס את הרגל של הבחורה שהונפה לה אל על במהלך האקט ופשוט לזלול את אצבועותיה וסולייתה..

עבר קצת זמן, הם סיימו והייתה מחצית.. התחלתי לחשוב עם עצמי על לגשת לאותו בחור, להגיד לו שאני מוכן לשלם עבורו לזמן עם הבחורה ושאני אהיה בחדר ואסגוד לרגליה ולגופה ובמידה ויסכים אפנה לבחורה לבחירתי.. זמן רב התחבטתי בשאלה ואז אמרתי שפאק איט מה אכפת לי אני לא מכיר פה אף אחד ויש מצב שזה לא כזה חריג כמו שאני חושב.. ניגשתי לאותו בחור (גרמני בגילאי ה30), וניסיתי כמה שיותר להשמע נורמלי ואגבי בבקשה שלי.. הוא אמר שבטח, לא אכפת לו כל עוד אני לא עושה משהו איתו, את החלק הקשה עברנו, ניגשתי לבחורה חמודה וגבוהה ואמרתי לה שאני רוצה להכנס איתה ועוד חבר (ביקשה קצת תוספת, אין בעיה) והלכנו לכיוון החדר..

כמה שהתרגשתי באותו רגע, נכנסנו לחדר והיה ממש מוזר בעיקר לשנינו, לבחורה נראה שלא התרגשה ורצתה להבין בדיוק מה אני רוצה - אמרתי לה שתתנהג רגיל עם הבחור ושלא תיתן לי כיבכול להתקרב ותיתן לי ללקק רק את רגליה. היא התחילה למשש ולנשק את הבחור ואני הסתכלתי מהצד, שניהם עלו למיטה - הוא השכיה אותה על הגב והתחיל לנשק אותה, באתי לעלות על המיטה גם והיא דחפה אותי עם הרגל ואמרה "no" והצביעה עם היד על רגלה.. הבחור המשיך לנשק את גופה ואני הייתי על הרצפה על הברכיים, מנשק את כפות רגליה ואצבעותיה.. כשהוא התחיל ממש לשכב איתה, עדיין הייתי למטה אך לאט לאט עליתי על המיטה תוך כדי שאני מרים את רגלה ולמעשה יושב על ברכי לצד הבחור שמפמפם ואני מלטף ומתענג על רגלה וכף רגלה.. באיזשהו שלב נהייתי יותר אקטיבי מבחינת "בימוי" ורציתי שיחליפו תנוחות לדוגי, שאני מרים את רגלה וככה הייתה לי זווית מושלמת למציצת אצבעותיה.. זה היה פשוט מדהים. אחרי מספר דקות הבחור סיים ואני המשכתי בשלי עד ששאלה מה אני רוצה לעשות כי נגמר הזמן.. ביקשתי ממנה עוד זמן (תוספת נוספת כמובן) ומהבחור שייצא (תודה רבה ולחיצת יד) ובזמן שהיינו לבד סגדתי לרגליה בעוד שלל מצבים עד שבאמת כבר הגעתי לקצה וגמרתי על רגליה..

היה ממש כיף ! חייב לומר שכאחד שבעולם הזה כעשרים שנה (כן כן), עדיין אני מוצא את ההתרגשות הזאת מדברים חדשים שאני מנסה וחווה