גולשים בקהילה (141 משתמשים ו1,845 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

Queen Red
053-2529959

NIKA
053-9280730

ליידי איב
052-6378963
Lady Melinda
053-6502491
------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
המלכה זואי
052-6593826

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
המלכה רוז
054-8826430
לחץ לפרטים

------------------
המלכה שיר
054-3953248
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לונה
055-9385167
לחץ לפרטים

------------------
איה קויין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לורן
055-9767623
לחץ לפרטים

------------------
המלכה דנה
053-2843818
לחץ לפרטים

------------------
Queen Blain
לחץ לפרטים

------------------
------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------
מלכות סאדו המעונינות בפירסום מוזמנות ליצור קשר במייל,בדף צור קשר או בהודעה פרטית כולל בניית אתר בחינם

+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20
  1. למעלה | #11
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    1 אוהב/ת את זה
    15 סך הכל

תגובה: מלכה בתשלום היא לא זונה - תפנימו

ציטוט נכתב במקור על ידי hitdam צפיה בהודעה
    כל זה טוב ויפה, אבל עבור ממשלה ואתרי חדשות, שירות של מלכה בתשלום נחשב לזנות וכל מי שיתפס (עם החוק החדש, שאיני זוכר אם נכנס לתוקף), יקבל קנס כספי.
    נכנס לתוקף ויאכף עכשיו ביתר מידה בקרוב יתחילו לעשות כסף מזה אנשים ברמה פוחדים שהשם שלהם יופיע במסוף המשטרתי לכן יבוא כל מי שאנחנו הבנות לא רוצות,
    כאלו שלא איכפת להם עם יהיה להם עוד רישום או לא על זה בידיוק אני מדברת זה חוק מפלצתי המקום יסגר לחודשים הגבר יקבל רישום שהיה אצל מלכה
    וברגע שתצא הוראה המישטרה כבר מתכננת מהלך כולל למיגור התופעה ומי שיפגע זה נותנות השירות על חשבון הפמיניזם.
    ההפגנה שהיתה היו כ10.000בנות ועוד עשרים אלף חרמנים שחיפשו קליק טוב הרמת שלטים של גם אני נגד חיפשו ציד .
    מי שלא מבין עיוור מעט מאד גברים באו למחות השאר ציידי פמיניסטיות ,את צודקת הכל נכון בואי נצא לקפה חחחחח
    הבית שלי קרוב בא לך להמשיך לדבר
    ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. מי אוהב/ת את זה

Sun& moon (07-12-18)

3. למעלה | #12

לא נעשה שום עוול לשום גבר, ואין קשר לפמיניזם - יש קשר לאיך צריך להתנהג ואיך לא צריך להתנהג.
    ואם גבר עכשיו יחשוב פעם, פעמיים או אפילו 3 לפני שהוא "מתחיל" עם אישה בצורה כזו או אחרת - מעולה!
    ולרי, כנראה שאת לא מכירה את הסטטיסטיקות, אחוז תלונות השווא הוא לכל היותר 2%, פאקינג 98% לכל הפחות מתלונות של נשים כלפי גברים בין אם זה אלימות או אונס אמיתיות, למה לא עושים כל כך הרבה רעש מזה ומתעסקים בלכל היותר 2% בודדים? כל אישה חמישית בארץ עברה אונס, כמעט כ-ל אישה עברה הטרדה מינית כזו או אחרת.
    אז סוף סוף הגענו לתקופה שלנשים יש קול והן צועקות את זה כי הגענו לשפל כזה שכבר מבייש להיות גבר בכדור הארץ, וכמובן שלא כל הגברים ככה, אבל אם 99% מהנשים עברו הטרדה כזו או אחרת, אז אולי וכנראה שרוב הגברים מרשים לעצמם יותר מידי? אולי הן צודקות ה"פמיניסטיות" האלה?
    אוהב/ת

4. למעלה | #13
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    15 סך הכל

ציטוט נכתב במקור על ידי dudu12 צפיה בהודעה
    לא נעשה שום עוול לשום גבר, ואין קשר לפמיניזם - יש קשר לאיך צריך להתנהג ואיך לא צריך להתנהג.
    ואם גבר עכשיו יחשוב פעם, פעמיים או אפילו 3 לפני שהוא "מתחיל" עם אישה בצורה כזו או אחרת - מעולה!
    ולרי, כנראה שאת לא מכירה את הסטטיסטיקות, אחוז תלונות השווא הוא לכל היותר 2%, פאקינג 98% לכל הפחות מתלונות של נשים כלפי גברים בין אם זה אלימות או אונס אמיתיות, למה לא עושים כל כך הרבה רעש מזה ומתעסקים בלכל היותר 2% בודדים? כל אישה חמישית בארץ עברה אונס, כמעט כ-ל אישה עברה הטרדה מינית כזו או אחרת.
    אז סוף סוף הגענו לתקופה שלנשים יש קול והן צועקות את זה כי הגענו לשפל כזה שכבר מבייש להיות גבר בכדור הארץ, וכמובן שלא כל הגברים ככה, אבל אם 99% מהנשים עברו הטרדה כזו או אחרת, אז אולי וכנראה שרוב הגברים מרשים לעצמם יותר מידי? אולי הן צודקות ה"פמיניסטיות" האלה?
    לפי מה שאתה טוען על שתי אחוז. תלונות סרק ..
    יש לך במדינה הזו כמיליון איש תחת סיכון אני מדברת על הטענה של הפמינסטיות 200.000משפחות זה מיליון איש .
    ועם זה נכון 180.000גברים צריכים לשבת בבית סוהר וזה רק על מכות , עם מדובר על הי מאמוש זה הטרדה תיכף יחסמו לך את כל הפורנו בארץ גם לראות ואני לא צוחקת.
    אחפש לינק לכתבה הזו איסור צפיית פורנו בישראל ריכחו אותה מעט בהתחלה ההצעה דיברה על "להורות לחברות האינטרנט בישראל לחסום גולשים מאתרי פורנו באופן גורף,
    ומה אז יהיה טוב יותר יותר.
    יותר ויותר נשים כל מילה שאומרים להם הן מקבלות זאת כהטרדה גברים נורמלים מפחדים להכיר בחורה אי אפשר להכיר בחורה עם החוקים האלו, פורנו אסור לצפות , וזה ילך כנראה לצד הגורף
    ועוד דברים אחרים שקשורים אני מסתכלת מה יהיה בעוד 5 שנים ולא רוצה לחיות בקומוניזם כזה
    איך אמר פוטין אצלינו אין בכלל הומואים.
    זה מה שיקרה כאן בעוד 5 שנים ובעליה המספרים יהיו הפוכים ממה שכתבת בגלל הפמיזם נטפלים לכל דבר אפשרי באינטרנט יהיה אסון שיסגרו גם אתרים של פורנו דרך חברות האינטרנט
    זה רק יגביר את התופעה לא ככה עוצרים את כל שרותי הנשים צביעות לומר הן צודקות כי בכלל לא מדובר על הקאה של נשים רוצים לצנזר הכל שיהיה הכל כמו שנות ה70 של המאה הקודמת.
    תתחיל לחפש סובארו, מבחינה סטטיסטית ישראל היא מהמובילות בעולם במניעת רציחות אחוז נמוך מאד יחסית לשאר העולם הם רוצים לסגור לך לי ואחרים את השאלטר בסיבה כי זה גורם לבעיות
    אפילו בסין אין דברים כאלו יש אחרים
    אוהב/ת

5. למעלה | #14
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    15 סך הכל

חוק הפורנו .... עכשיו טוענים שבשביל לשמור על הילדים ספקיות האינטרנט יחסמו או במקרה הטוב אתם תצהירו ועם הילד בטעות נכנס וקופץ לינק כי במחשב יש וירוס
    יקחו לך אותו כי ראה פורנו אולי לא היום בעוד 5 שנים מהיום כן
    https://www.ynet.co.il/articles/0,73...414290,00.html
    הכל קשור אין דברים קוראים סתם העירו את המערכת והיא מתחילה לאט לאט לעשות קומוניזם .
    מחפשים סיבות לסגור את הפורנו בישראל מעניין מאיפה כל המכות נוחתות עלינו זה על כל האנשים שחיים במדינה.
    אוהב/ת

6. למעלה | #15

ציטוט נכתב במקור על ידי Mistress Emilia צפיה בהודעה
    עצוב שמגינים עליו ושאתה משתף עם זה פעולה גם
    גם אם הוא התאהב בה לדבריו, ברגע שאמרה לו לא זה לא
    אל תתרץ הטרדה בהתאהבות זה לא סיבה !
    את מוציאה את דברי מהקשרם או שלא ירדת לסוף דעתי.
    לא שיתפתי פעולה עם שום דבר, אלא רק תיקנתי טעות שלך. דרך אגב, אני בכלל לא בטוח שהוא טעון שהתאהב בה (ככל שאני זוכר מעולם לא אמר זאת). טענתי שהרושם שלי שמדובר כאן בהתאהבות אובססיבית (לפי תאור המקרה). כמובן שייתכן שאני טועה. אבל אם אני לא טועה, לא מדובר כאן במקרה הקלאסי של איש צבא (או בעל כוח אחר) המנצל את מעמדו כדי להטריד פקודה שלו. התאהבות אובססיבית היא דבר שיכול להתרחש בכל סיטואציה ללא הבדלי מעמדות, ויכול לקרות גם לנשים כלפי גברים. לכן זו לא דוגמה טובה על מנת להבהיר את הנקודה שלך.
    Prevention is Better Than Cure
    אוהב/ת

7. מי אוהב/ת את זה

Sun& moon (10-12-18)

8. למעלה | #16

ולרי, כנראה שאת לא מכירה את הסטטיסטיקות, אחוז תלונות השווא הוא לכל היותר 2%, פאקינג 98% לכל הפחות מתלונות של נשים כלפי גברים בין אם זה אלימות או אונס אמיתיות, למה לא עושים כל כך הרבה רעש מזה ומתעסקים בלכל היותר 2% בודדים?
    סטטיסטיקה שאוהבים משום מה לצטט , אבל מעולם אף אחד לא הביא את הסימוכין לכך (משום שאין כזה).
    קודם כל אתה אולי מתכוון לתיקים שנסגרים בפרקליטות מחוסר אשמה, וכאן מדובר באמת במספר נמוך (כנראה לכיוון ה 5%, אבל גם אם זה 2% לא נריב על זה).
    רוב התיקים (כ 60%), נסגרים מחוסר ראיות. לפי מערכת החוקים בישראל, ולמעשה בכל מדינה דמוקרטית, קיימת חזקת החפות. כלומר אדם זכאי כל עוד לא הוכח שהוא אשם. מדבריך יוצא שחזקת החפות אינה קיימת, קרי אדם אשם כל עוד לא הוכח שהוא זכאי. כנראה שהתבלבלת.
    מדוע כל כך הרבה תיקים נסגרים מחוסר ראיות ולא מחוסר אשמה? סיבה פשוטה. במקרים כאלה לסגור תיק מחוסר אשמה אפשר אם למשל לגבר יש אליבי. למשל , מישהי טוענת שתקף אותה, אבל הוא מצליח להוכיח שהיה במקום אחר. במקרים שהייתה אינטראקציה מינית בינהם, אבל הגבר טוען שזה היה בהסכמה, לעולם לא יסגרו תיק מחוסר אשמה, אלא רק מחוסר ראיות.
    נחזור לעובדות. רק שליש מהתלונות מבשילות לכתב אישום. אם נאמץ את חזקת החפות, כבר מכאן יוצא ש 2/3 הן תלונות שווא. כמובן שלא סביר שיש כל כך הרבה תלונות שווא, אז אפשר לקחת גישה יותר פשרנית ולומר שבמחצית מהתיקים שנסגרים מחוסר ראיות הגבר אשם. עדיין זה משאיר כמות גדולה. על זה צריך להוסיף שב 5% מהמקרים שמגיעים לדין, מזוכים.
    וכדאי לזכור את הנחייה 2.5 של הפרקליטות - שגם אם אישה מגישה תלונות שווא, לא ניתן לפתוח נגדה בהליכים פליליים. היא מוגנת.

הגיע הזמן לנטוש את ה 2% תלונות שווא חסר הבסיס הזה.
    אוהב/ת

9. מי אוהב/ת את זה

Sun& moon (10-12-18)

10. למעלה | #17

ציטוט נכתב במקור על ידי studio valeri צפיה בהודעה
    אלו כמו קצב הם חולים וצריכים טיפול זה לא קשור לחוקים ,לצערי יש הרבה פדופילים,הרבה מטרידים,בייחוד במגזר הדתי הרב איילו שייע ועוד..אלו חולים
    יש אנשים חולים שצריכים טיפול במידה והטיפול לא צלח צריך להורות על סירוס כימי אני מאד רצינית אך אלו לא הנקודה שמדובר כאן ,אנשים אלו החוק לא בנוי להם ,
    החוק עושה עוול עם 98אחוז מהגברים שאינם חולים פה הבעיה שהכלילו את כולם
    קצב לא חולה ולא שום דבר. בסך הכל ניצל כוח שהיה לו.
    אני לא מכיר טיפול לפדופילים. על סירוס כימי אי אפשר ל"הורות" זה יכול לעשות רק בהסכמה.
    אוהב/ת

11. מי אוהב/ת את זה

Sun& moon (08-12-18)

12. למעלה | #18

promise, אתה מוזמן לבדוק כל מחקר וכל סטטיסטיקות שקיימים באינטרנט לגביי אחוז תלונות השווא וכו', תיווכח לראות שכולם די דומים ומדברים על המספרים האלה. מה גם שלפי הערכות למעלה מ80 אחוז ממקרי האונס והתקיפות לא מדווחים בכלל. ומה עם זה שכל נערה/אישה חמישית בארץ עברה או תעבור אונס או ניסיון לאונס?
    תפסיקו לטמון את הראש בחול ולנסות להגן על מישהו, גם עם הנתונים לא מדוייקים לכאן או לכאן, אלו מספרים מטורפים שכל בר דעת צריך להבין שמשהו כאן דפוק מהשורש. אז כן, כמו שאמרתי - גם אם גבר עכשיו יחשוב כמה פעמים לפני שהוא מתחיל עם בחורה, או בסוף יחליט גם שלא להתחיל בכלל - לא קרה כלום! בכל שינוי דרמטי בהתחלה צריך להגזים ולהקצין, לאט לאט חוזרים למצב ביניים שהוא טוב יותר מהמצב שקדם לו, ככה זה.
    לגבי האינטרנט, זה אכן חוק מפגר שמדברים עליו כבר שנים ולא יודע מה יהיה איתו, וגם אם יהיה מה שאמורים לעשות זה להתקשר פעם אחת לחברת האינטרנט ולהגיד להם לבטל את זה, וזה לא נעים בכלל אני יודע.
    אין שום קשר לפמניזם, בכלל, ואת רחוקה שנות אור ממה שהולך ברוסיה - שם רק להגיד שאתה הומו יכול להביא לסנקציות לא נעימות בכלל, כאן יש לך מצעדי גאווה על ימין ועל שמאל.
    דיי לנסות לצייר מציאות מנותקת ממה שקורה כאן
    אוהב/ת

13. למעלה | #19

promise, אתה מוזמן לבדוק כל מחקר וכל סטטיסטיקות שקיימים באינטרנט לגביי אחוז תלונות השווא וכו', תיווכח לראות שכולם די דומים ומדברים על המספרים האלה. מה גם שלפי הערכות למעלה מ80 אחוז ממקרי האונס והתקיפות לא מדווחים בכלל. ומה עם זה שכל נערה/אישה חמישית בארץ עברה או תעבור אונס או ניסיון לאונס?
    תפסיקו לטמון את הראש בחול ולנסות להגן על מישהו, גם עם הנתונים לא מדוייקים לכאן או לכאן, אלו מספרים מטורפים שכל בר דעת צריך להבין שמשהו כאן דפוק מהשורש. אז כן, כמו שאמרתי - גם אם גבר עכשיו יחשוב כמה פעמים לפני שהוא מתחיל עם בחורה, או בסוף יחליט גם שלא להתחיל בכלל - לא קרה כלום! בכל שינוי דרמטי בהתחלה צריך להגזים ולהקצין, לאט לאט חוזרים למצב ביניים שהוא טוב יותר מהמצב שקדם לו, ככה זה.
    לגבי האינטרנט, זה אכן חוק מפגר שמדברים עליו כבר שנים ולא יודע מה יהיה איתו, וגם אם יהיה מה שאמורים לעשות זה להתקשר פעם אחת לחברת האינטרנט ולהגיד להם לבטל את זה, וזה לא נעים בכלל אני יודע.
    אין שום קשר לפמניזם, בכלל, ואת רחוקה שנות אור ממה שהולך ברוסיה - שם רק להגיד שאתה הומו יכול להביא לסנקציות לא נעימות בכלל, כאן יש לך מצעדי גאווה על ימין ועל שמאל.
    דיי לנסות לצייר מציאות מנותקת ממה שקורה כאן
    אז אדרבא דודו אנא הבא נא את הנתונים שיש לך שסותרים את מה שאני אומר. ולא אתר פמיניסטי ללא סימוכין. כמה תיקים נסגרים מחוסר ראיות, כמה נסגרים מחוסר אשמה וכמה מסתיימים בכתב אישום (כאשר ניתן להניח מראש שכתב אישום אומר הרשעה ב 95% מהמקרים). דמגוגיה לא עובדת עלי.
    לגבי מקרים שלא מדווחים - כמובן שיש כאלה. אין אפשרות לדעת כמה מתוכם הם אמת. ובכל מקרה אין בסיס להניח שהתפלגות תלונות לא מוצדקות מתוך המקרים שלא מדווחים תהיה קטנה משל המדווחים. במקרה של תקיפה מינית אלימה שנעשית בין זרים (מישהי שנאנסת בברוטליות בגן ציבורי חשוך) אני לא חושב שיש ויכוח. אבל זה רק מיעוט המקרים.
    אוהב/ת

14. מי אוהב/ת את זה

Sun& moon (10-12-18)

15. למעלה | #20

דודו

הצהרות ילדותיות ונטולות כל ביסוס
    וההכרזה על ה"מחקרים" היא שטותית וילדותית.

פרומוס צודק בכל מילה, פופוליזם או כתבות מגמתיות אינן מחקר אמיתי!
    המחקרים בעולם נעים כמו בשיחה כאן ישב 40-60% ויש ב 5% (שתמיד מדברים על מה היה קורה אם כולן היו פונות) והרי תלונות שווא הוא נתון ממי שפונה בלבד!!
    המידע שקיים מהמערכת המשטרתית , ולעומתך אני יודע אותו, הוא גבוה בטירוף, כי אכן ביטול האשמה לחלוטין + זיכוי זה כיום ב 11-14% בלד אבל לגבי אונס, אם תיקח תלונות רחבות יותר, המצב קשה ביותר וכולם בסכנה :*

חשוב להתייחס אבל לפותחת הפוסט הצרחנית שמאשימה את כל העולם הגברי בבעיותיה,
    30 שנה , היכרתי עשרות רבות (מניח שיותר ממאה מלכות בתשלום) ,
    כולן תמיד כתבו את מה שאת טוענת שאתן אכן כותבות - אין מגע מיני וסקס וכו..
    אז לידיעתך... מין אוראלי שלנו כלפייך הוא סקס, ושלא תתחסדי ותצרחי,
    95% מהמלכות שעבדו כאן בתשלום , ומניח שמספר זהה מאלה שעובדות היום מאפשרות את המגע המיני הזה (תלוי לקוח ומצב הרוח), אז אל תתחסדי בשם כל המלכות .
    רובן מבינות שמלכה סטרלית לא ממש עובדת או עובדת מעט מאוד (שזה גם בסדר),
    אבל הטובות באמת שהיו ויהיו כאן , כמובן שפונות לצד האירוטי הזה גם הן.
    וכפי שאמרו כאן המטרה של כל מי שהולך אלייך הוא להגיע כך או אחרת לסיפוק מיני!!
    ולכן המרחק בין מי שמסייעת לו בזה במהלך הסיישן לבין זנות, קיים, אך הוא ממממממש קטן!!

יום קר לכולם

באז
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל