גולשים בקהילה (117 משתמשים ו1,786 אורחים)

מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

Queen Red
053-2529959

NIKA
053-9280730

ליידי איב
052-6378963
------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
המלכה רוז
054-8826430
לחץ לפרטים

------------------
המלכה שיר
054-3953248
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
איה קויין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לורן
055-9767623
לחץ לפרטים

------------------
Queen Blain
050-3585690

------------------
------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------
מלכות סאדו המעונינות בפירסום מוזמנות ליצור קשר במייל,בדף צור קשר או בהודעה פרטית כולל בניית אתר בחינם

+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6
  1. למעלה | #1

תסריט סשן 3-טירונות מהגהינום

לבוש: צבאי עד כמה שניתן. בסופו של דבר מיסטרס, לא הצלחתי להשיג לך נעליים צבאיות או אם נדייק, לא כאלה במצב שהיית מוכנה לנעול.🤢 אז נניח לצורך העניין שהוצאת פטור מנעליים ותנעלי נעלי ספורט במקום. אם יש לך כומתה צבאית זה גם יהיה מצויין.

הסצינה:
    זה היה עוד יום חם באמצע שום מקום.
    מסביב רק דיונות של חול אינסופי במדבר המונוטוני והלוהט. בסיס הטירונות התעורר לעוד יום
    של אימונים, טירטורים, עבודות רס״ר ומטבח ומפקדים שכל מה שעניין אותם זה איך להפוך את חיינו לבלתי נסבלים. ״חישול״ קוראים לזה. הקניית סדר ומשמעת שמטרתם להפוך את החייל למכונה שממלאת פקודות ולא שואלת שאלות. המכי״ת (מפקדת כיתה) שלי דנה, נחשבה למצטיינת, הכי טובה בסגל והעבירה כבר שני מחזורי טירונות.
    לרוע המזל הפרפקציוניזם, האמביציה שלה והדרישות הגבוהות שלה מעצמה גם הקרינו על אופן ההתייחסות שלה אל הטירונים. ״אני לא דורשת מכם מה שאני לא דורשת מעצמי״, היה המשפט שהיא נהגה לומר לנו הרבה. היא היתה קשוחה ותובענית כלפינו בצורה בלתי רגילה, אקסטרימית אפילו וקרעה לנו את הצורה באימונים ללא רחמים. עד כדי כך שבסוף כל יום מפרך הייתי מתרסק למיטה באפיסת כוחות ונהנה משש שעות שינה מטכ״ליות שנראו לי כמו שתי דקות,
    רק כדי להתעורר ליום חדש שנראה בדיוק כמו היום שהיה אתמול וכמו היום שיהיה מחר. כמו שהתברר לי מיד, היום היא התעוררה במצב רוח קרבי במיוחד...

המפקדת: חייל תגיע לכאן במיידי!
    אני: כן המפקדת! (מגיע בזריזות)
    המפקדת: אתה מוכן להסביר לי את הביזיון שקרה היום במסדר הבוקר? הגעת לא מגולח, החולצה שלך
    לא היתה בתוך המכנס כשחלק מהכפתורים לא היו סגורים, קצות המכנסיים לא היו בתוך הנעליים והשרוכים של הנעליים לא היו קשורים. אני כבר לא מדברת על המצב הקטסטרופלי של הנשק שלך. תראה! כולו מלא אבק וחול. אין מצב שהדבר הזה יורה. ממש מילואימניק נהיית. הבכת אותי במסדר מול המ״פ (מפקד פלוגה) ואתה הולך לשלם על זה ביוקר! יש לך משהו להגיד?
    אני: כן המפקדת. אני חושב ששבע דקות לא מספיקות בשביל להתארגן ולהגיע מהאוהל למסדר בזמן.
    המפקדת: שבע דקות שלמות לא מספיקות לך?! מוזר. כי כשאני מסתכלת על החברים שלך למחלקה,
    אני רואה שדווקא להם זה כן הספיק, אז לא נראה לי שהזמן זה הבעיה. הבעיה היא שאתה חושב שהגעת לקייטנה. רק חסרים לך שוקו ולחמניה. באת להעביר זמן בכיף ולצחוק עם החבר׳ה כל היום. שכחת שאתה בצבא אבל אין בעיה. בדיוק בשביל זה אני נמצאת פה ויש לי חדשות בשבילך. החלטתי לקחת אותך כפרוייקט אישי, מה שאומר שמעכשיו, החיים הטובים שלך נגמרו והתחת שלך הולך להיקרע פה בצורה שאתה לא מדמיין. אתה הולך להתאמן פי 2 יותר קשה מכולם, לטחון מטבחים פי 2 יותר מכולם ולשמור פי 2 מכולם. אה ועוד דבר. בשבועיים הקרובים קח בחשבון שאתה מרותק לבסיס ושכח מחמשושים ואפטרים. את הבית אתה תראה רק בווייז. תבין דבר אחד. מעכשיו ועד סוף הטירונות אין לך אלוהים. אני האלוהים שלך. אני אקבע מתי תקום, מתי תישן, מתי תאכל, מתי תתקלח ומתי תנשום. הכל. אם אתה רוצה לסיים אצלי מסלול תצטרך לעבוד מאוד קשה ולהתאמן 25 שעות ביממה.
    אני: אבל יש רק 24 המפקדת.
    המפקדת: אין בעיה, תקום שעה קודם. חייל שוקולד עלוב. בושה לצה״ל אתה. עכשיו נעבור לחימום קצר של שעתיים כדי להחזיר אותך לכושר אחרי כל הטורטיות והביסלי שטחנת בשק״ם.
    אני: כן המפקדת!

(כאן מגיע החלק הראשון של האימונים עליו אפרט
    בסוף הסצינה)

כעבור שבועיים...
    אני: (בדמעות) המפקדת אני לא יכול להמשיך יותר. אני מרגיש מרוסק, כל הגוף כואב לי. שברת אותי לגמרי. אין מצב שאני מסיים את הטירונות הזאת. די הרגת אותי! אני לא יכול להיות בקרבי זה פשוט לא בשבילי. תמליצי בבקשה להעביר אותי למסלול ג׳ובניק כי אם לא, אני רואה קב״ן (קצין בריאות הנפש) ויוצא מהצבא על פרופיל 21. אני לא יכול יותר!
    המפקדת: (מבט מזלזל) מה זהו? הטירונות בקושי התחילה וכבר נשברת? כי אני רואה שאין לך לא כושר,לא כח סבל, לא נחישות ולא התמדה. הביצועים שלך באימונים עלובים ביותר, מעוררי רחמים ממש ואני עוד מדברת בלשון עדינה. באמת אין מצב שאתה מסיים אצלי מסלול. אפילו לא קרוב. תחכה לי בחדר סגל בסוף היום ונראה באיזה תפקיד אני יכולה לשבץ אותך במקום, כי לשלוח אותך לקרבי יהיה כמו לשלוח ברווז למטווח. פאתטי!

(בחדר הסגל)
    המפקדת: טוב תשמע. אני חשבתי על תפקידים שיכולים להתאים לך ומצאתי משהו. אני יכולה לסדר לך תפקיד בקריה.
    אני: (חיוך מאוזן לאוזן) באמת??
    המפקדת: כן. מדובר על תפקיד ראש הלשכה של ראש אכ״א (אגף כוח אדם) שמתפנה בקרוב. אתה תהיה העוזר האישי של קצינה מאוד בכירה.
    תדאג שהלשכה תהיה תמיד נקייה ומסודרת, הניירת והחומר המסווג מתוייקים כמו שצריך, תתאם לה פגישות, תסיע אותה לאן שהיא צריכה, תכין לה קפה בבוקר ובאופן כללי תבצע כל מטלה שתטיל עליך.
    אני: וואו!! אין לי מילים להביע את התודה שאני רוצה לומר לך המפקדת. תפקיד כזה הוא בשבילי כמו חלום שמתגשם! אני חושב שאני יכול להתאים מאוד לדרישות שלו. הוא תפור עלי בול ובהחלט יהיה לי לכבוד לשרת קצינה כל כך בכירה כמו ראש אכ״א.
    המפקדת: חכה, לא שמעת אותי עד הסוף. יש דרישה אחת נוספת וקצת פחות סטנדרטית לתפקיד הזה. מהיכרות אישית שלי עם ראש הלשכה היוצא שלה שאגב גם אותו אני שלחתי אליה, היא ידועה כחובבת ישבנים מושבעת ויכול מאוד שתצטרך גם אתה להיות, איך לומר את זה, צעצוע המין שלה.
    אני: (מבט מופתע) סליחה? אני לא מבין המפקדת. מה זאת אומרת צעצוע מין?
    המפקדת: בשפה פשוטה וישירה וכדי שהמוח הקטן שלך יקלוט זה אומר שתצטרך למצוץ לה וזה גם אומר שהיא הולכת לזיין אותך טוב. אתה מבין? התחת שלך הולך לפגוש חבר חדש בקרוב. פשוט תראה את זה כחלק מהעבודה, אין לך ברירה אחרת אם אתה באמת רוצה שהתפקיד יהיה שלך. ממה שראיתי ממך עד עכשיו, אין לי ספק שאת התפקיד הזה אתה תבצע בצורה הרבה יותר טובה מהיעוד המקורי שלך בצבא ואני מוכנה להתקשר אליה ולהמליץ לה עליך. כמובן שגם לתפקיד הזה תצטרך לעבור אימון יעודי, שונה לגמרי צריך לציין, מהאימון הסטנדרטי הצבאי שעברת עד עכשיו.
    אני: אוף! ידעתי שיהיה בסוף משהו כזה. כשסיפרת לי על התפקיד הזה בהתחלה, זה נשמע לי יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי. עכשיו אני לא יודע מה להחליט. על איזה סוג של אימון מדובר?
    המפקדת: (חוגרת סטרפאון) אנחנו מתחילים עכשיו אז אתה מייד תראה איזה. התחת שלך הולך להיקרע גם אצלה רק במשמעות אחרת...

(כאן מתחיל החלק השני של האימונים)
    סוף 😊

אימונים - חלק ראשון:
    החלק הזה יכלול מרפרטואר האימונים הקלאסי שעוברים בטירונות. זה הולך ככה:
    מצב 1: כשאת אומרת ״פול 30 מצב 1״ לדוגמא, אני יורד לרצפה ומבצע 30 כפיפות בטן.
    מצב 2: כשאת אומרת ״פול 20 מצב 2״ לדוגמא, אני יורד לרצפה ומבצע 20 שכיבות שמיכה. את יכולה להגביר את רמת הקושי על ידי זה שתלחצי את כף הרגל שלך כנגד הגב שלי בזמן שאני מבצע את התרגיל.
    פזצט״א: ראשי תיבות של פול-זחל-צפה-טווח-אש
    פשוט תתני לי את הפקודה פול פזצט״א ותראי איך התרגיל מתבצע.
    סקוואט(squat): כשאת נותנת לי פקודה ״תן לי 30 סקוואטים״ לדוגמא, אני פושט ידיים קדימה במצב עמידה ויורד לכיוון הרצפה תוך כיפוף ברכיים עד לגובה האגן. כך 30 פעמים.
    סופר סקוואט: וריאציה מורכבת יותר של הסקוואט. גם כאן את רק תתני לי את הפקודה ותראי איך התרגיל הזה מתבצע.
    תרגיל וו: כשאת נותנת פקודה ״תן לי 20 וו״ לדוגמא, אני שוכב על הרצפה ונשען על המרפקים. לאחר מכן אני מרים כל מרפק לסירוגין כלפי מעלה ככל האפשר בתנועת וו. כך 20 פעם.
    כמובן שאם תרצי שאבצע תרגיל אחר שלא נמצא בדוגמאות האלה, אין בעיה ואני מאוד אשמח. את גם יכולה למדוד לי זמנים בסטופר ולהביע את (חוסר)שביעות רצונך מהביצועים שלי. 😁

אימונים-חלק שני
    האימון הזה מתחיל בתירגול מציצת הסטראפאון שלך. בהתחלה בצורה חלקית ולאחר מכן בגרון עמוק ובצורה יסודית. אפשר גם לשלב נשיקות וליקוקים לפי הוראותיך. לאחר מכן נתרגל את מצב 1 ומצב 2
    האלטרנטיביים באימון הזה:
    מצב 1: כשאת נותנת פקודה ״תן לי 20 פעם מצב 1״, אני נשכב על המיטה על הגב, פותח וסוגר את הרגליים 20 פעמים.
    מצב 2: כשאת נותנת פקודה ״תן לי 30 פעם מצב 2״, אני עולה על המיטה ועובר לתנוחת דוגי. במצב זה אני מניע את הישבן קדימה ואחורה 30 פעמים.
    השלב האחרון והמסכם באימון, הוא אנאלי במצב 1 ומצב 2 (את החלק הכי טוב שומרים לסוף 😉). אני כמובן יגיע לסשן נקי ואחרי חוקן כמו שצריך.

אז זהו להפעם מיסטרס. מקווה שאהבת את הסצינה. כמו תמיד, אני תמיד פתוח להערות, תיקונים, רעיונות והתאמות מצידך. ההכוונה והפידבקים שלך מאוד חשובים לי ואני לוקח אותם תמיד ברצינות. אני מקווה שנצליח למצוא זמן לסשן הזה בקרוב ובזמן שיהיה לך נוח. אז ביי בינתיים מיסטרס והמשך יום נעים. 😊
    ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. מי אוהב/ת את זה

Seaman (12-01-19) , hitdam (11-01-19)

3. למעלה | #2

תגובה: תסריט סשן 3-טירונות מהגהינום

זה היה עוד סשן כיפי
    שעשיתי ביחד עם המיסטרס
    שלי דומינה קים. אגב יש
    בסשן רפרנס קטן לגשש
    החיוור אם מישהו זוכר.
    אוהב/ת

4. מי אוהב/ת את זה

Seaman (12-01-19)

5. למעלה | #3
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    22 סך הכל
    רשומות בלוג
    1

יכול לתרום לדומינה קים נעליים וכומתה וזוג מדים
    אוהב/ת

6. למעלה | #4

לאונידס, התסריטים שלך מעניינים מאוד ואני כל יום נכנס לפורום בתקווה לראות סיפור חדש. פשוט כל הכבוד!
    אוהב/ת

7. מי אוהב/ת את זה

לאונידס (12-01-19)

8. למעלה | #5

באמת יופי של סיפור.

רק שקצות המכנסיים לא צריכים להיות בתוך הנעליים (אמורות להיות גומיות). ;)
    אוהב/ת

9. מי אוהב/ת את זה

לאונידס (13-01-19)

10. למעלה | #6

Abuse me hard
    אתה אכן צודק בעניין הגומיות
    במכנס. כבר עברו כמה וכמה
    שנים טובות מאז הטירונות
    שלי ושכחתי. 😁
    תודה על התיקון בכל אופן.
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל