קליינט אחרון להיום והביתה ,
עצרתי את האוטו ברחוב ועליתי מזיע עם ארגז הכלים לדירה.
את הדלת פתחה לי אישה בשנות הארבעים, אני מביט בה, בוהה לשניה, חטובה, לבושה שמלה,
הזמנת אינסטלטור ? אני שואל, היא בנייד, מהנהנת בראש ומצביעה לי על הכיור במטבח,
אני עובר אותה, הבעל יושב ורואה טלויזיה, אני ניגש לארון מתחת לכיור, מחפש רטיבות, יש קצת,
מעדכן את הגברת לאישור שזה לא רציני, היא בנייד, מהנהנת לאישור, אני מארגן את הכלים ויורד לתקן את הבעיה.

לפתע אני חש שהגברת די קרובה מעלי, אני שומע את הקשקשת שלה ממש קרובה וזה מתחיל להטריד, אני רק רוצה לסיים וללכת,
היא מתקרבת, אני יכול לחוש ברגליה ממש נוגעות בגופי.

אני מתכווץ קצת, והיא מתקרבת עוד טיפה, זה מציק לי, אבל אני מתעלם, רק לסיים את העבודה,
כשאני מסיים ורוצה ללכת לאחור היא כבר עומדת בפיסוק קל מעלי, הישבן שלה נשען על הכיור, אני די בתוך הארון, והיא בשלה , מברברת בטלפון.

אני מנסה לחמוק מהצדדים, אבל אני די נעול, אני רוצה לגעת ברגלים שלה אבל מהסס מלגעת ברגע האחרון,
אני מרים את המבט, הגברת בלי תחתונים, כוס מגולח, אני מצליח לחייך לעצמי לרגע שאולי אגע לה בישבן, אבל אני מחליט ברגע האחרון שפשוט אחמוק קדימה בין רגליה
ואצא .

אני ממקם את עצמי בין רגליה ליציאה, ומתחיל לצאת קדימה, לפתע אני חש בזוג רגלים, נעימות אך די חסונות נועלות לי את הראש בהחלטיות,
אההה אני מנסה להוציא קול, גברתי אני מעז לדבר לראשונה, מה זה נראה לך, אבל היא... ממשיכה לדבר בנייד, אני כבר פחות נחמד, אני אוחז ברגליה ומנסה לפתוח,
אבל היא רק מחזקת את הלחיצה, אני כמעט כבר מקיא, היא מתחילה ללטף את פני בידה הפנויה, ולהפתעתי , הפנים שלי מתמכרות למגע שלה,
למרות הכאב, המגע הנשי, הליטוף מרגיע אותי, והיא מעלה אותי אט אט במעלה רגליה .

ראשי מתחיל לחוש לראשונה במגע הכוס שלה , עדיין נגיעה קלה רק בשיער ראשי, אבל אני שם, מתחת לשמלה שלה , מצד אחד נעול מצד שני מתמכר למגע, ידה מלטפת את פני בסיבובים ומכינה את פי לענג את הכוס שלה, אני כבר לא מתנגד לה כלל, אני מרגיש את ידה זזה הצידה, ופי נפתח לקבל את הכוס,
אבל לפתע במקום לראות כוס , אני מקבל זין לתוך הפה, אותו פה שחיכה בשקיקה ללקק כוס, קיבל באותה אהבה והתמכרות זין ,
אולי זה ההלם, אולי זה תחושת הצריבה של ההשפלה, אבל לא גיליתי שום התנגדות, והזין מתחיל לנוע קדימה ואחורה וראשי נהדף לאחור כל פעם אל הכוס,
כל פעם שהזין נכנס לפי קדימה, הראש שלי נדחף אל הכוס אחורה, ובכל פעם הכוס רטוב יותר .

וככה בקצב איטי, הזין מחליק לתוך פי פנימה והחוצה, וראשי באותו הקצב, מחליק על פני הכוס , אחורה וקדימה, רמת הרטיבות עולה מרגע לרגע, ואני לאט לאט נעטף כמו עובר לכוס שעוטף אותי אט אט, והזין מחליק לפי קדימה ואחורה, אני לא מתרגל אפילו לרגע לתחושה של הזין בתוך פי ובכל תנועה אני מנסה לשפר את התנוחה,
אבל הכוס שבולע אותי אחורה כאילו מעודד אותי לקבל את הזין לתוכי, ידי מנסות לאחוז ברגליה של הגברת אבל היא מצידה מסירה את ידי,
אני מרגיש כיצד הזין מתקשה ועוד רגע יפלוט את זרמו לתוכי ובאופן מפתיע אני לא מתנגד לתחושה, אולי רציתי לדמיין שאוכל ללקק לגברת לאחר שריציתי את הכוס .

הזין נכנס לשלב הסופי, הוא נכנס ולא יוצא, הוא נכנס עמוק ונשאר, לי כנראה זה נראה כנצח, אני מנסה למצוא תנוחה שפחות יכאב לי, ראשי כמעט נבלע עמוק בכוס של הגברת, כולי עטוף במיצים של תשוקה ושליטה, אני לא רואה דבר בעיניים גם אם הייתי יכול לפתוח אותן, אני נעול, הזין בפי, הכוס מקבל אותי אט אט לאחור פנימה,
וזרם חזק פורץ לתוך פי וחונק אותי לגמרי , ללקק הכל מצווה הגברת, לא רוצה אפילו טיפה על הרצפה.

לא חשבתי אפילו לרגע להמרות את פיה, הזין יצא לאחור תוך שאני מוצץ אותו בבהלה שלא טיפול טיפה, מלקק את הזין עם הלשון לכל אורכו,
מלקק את הביצים כשכל אותו הזמן ראשי עטוף במיציה, אני רק מחכה שאגמור עם הזין וסוף סוף אוכל להביט למעלה ואהפוך לעובר של
הגברת, אבל לאחר שסיימתי לנקות ורגע לפני שאני מרים את הראש, הזין הלך לאחור ונעלם והגברת דחפה אותי לפנים וחזרה לדבר בטלפון, לשניה שכבתי מושפל והמום, אבל קמתי ולקחתי את תיק הכלים שלי, לא לפני שבזוית העין ראיתי את הבעל שבוהה בטלויזיה, ומאחור יכולתי לשמוע שיחה ערה של הגברת בנייד.

ירדתי במעלית זמן שנראה כמו נצח , נכנסתי לאוטו, וישבתי להרגע מסערת הרוחות ששיתקה אותי , לפתע יכולתי לחשוב שוב בצלילות, אולי זה הכל היה חלום, העברתי יד על ראשי, זה לא היה חלום, הבטתי בידי שהיתה פתאום מלאה במיצי תאווה, בריח חזק של שליטה ,
כמעט ולא הצלחתי לנשום, תחושות לא ברורות עטפו אותי , באופן לא ברור , רציתי לשוב לכוס שהריח שלו מלא אותי , אבל ההיגיון אמר לי , תסע עכשיו ומייד .

סוף