לכבוד הגבירה ליאת
הייתי רוצה לסכם כאן שבועיים של שליטה וירטואלית איתך, הייתה זו חוייה מאד עוצמתית להיות נשלט ללא היכרות איתך: השולטת-ואולי הוא שולט?
דרוש כניעה ללא תנאים, ולמה שאסכים להיכנע ללא תנאי?
ומה דורשת הכניעה?
אז אולי זה לא כניעה אלה הסכמה לתת שליטה על חלקים מסוימים בחייך תמורת חופש של חלקים אחרים, ומה הכוונה? אני נותן את השליטה שלי על חלקים מסוימים בחיי שאותם אסביר אולי בהמשך ומקבל את החופש מהחלקים הקונפליקטואלים בנפשי אשר דורשים להיות כנוע ונשלט רוצים להשתעבד ומחפשים זאת בכל מקום ופתאום הם מוצאים בית ושקט בפנים.
אני נותן שליטה על ההנאה המינית שלי- מתי מותר לי לגעת בעצמי,מתי אסור, מתי מותר לי לגמור מתי אסור. הנאה מינית החופש הבסיסי של האדם נלקח ממני בהחלטה של דקה, נלקח או יותר נכון נתתי את הכוח להאחר להחליט.
אז איך קם אדם ומוכן לתת ככה את החופש שלו? האם הוא לא חכם ? לא אינטליגנט? חלש?
בלי להיות יהיר כל ההגדרות הללו באמת אינם מתאימות לי , אז למה כן? כדי להשתעשע? זה לא כזה שעשוע להיות כנוע לחטוף עונשים על דברים שרק לפני יומים עשית ללא שום מתן דין וחשבון, בגלל שגמרתי ללא אישור עברתי מסכת עונשים קשה ביותר – מצאתי את עצמי יושב על הריצפה על הברכים מול קיר במשך דקות ארוכות וזה רק חלק מהעונש שחטפתי כי גמרתי ללא אישור דבר שימים קודם היו חלק אינטגרלי בחיי. הרגשתי כמו ילד קטן אשר חוטף עונש וקשה לו והוא ממש רוצה שיקלו עליו אבל לא מסכימים -טעית ולכן אתה הולך לשלם את מחיר הטעות ועל הטעות משלמים בכאב- זה כאב וזה היה מענג להיות באמת ללא שליטה באמת להיות כנוע עד הסוף.
החיים אחרי שלקחתי על עצמי להיות נשלט וירטואלי התהפכו ברמה הפנימית- פתאום כל יום לתת דיווח לאדם זר- בתכלס אדם שאני לא מכיר? מצד שני תחושה מאד עוטפת ,מקבלת כפי שתיארת זאת התחלתי למצוא את ביתי מתחת לרגליך. יש בתחושת הנשלטות משהו מאד נעים עוטף מרגיש בבית .
ומצד שני השליטה הייתה קשוחה מאד עונשים קשים על כל טעות קטנה בלי רחמים- אפשר היה לומר טוב אני לא חייב לעשות אף אחד לא רואה יודע? אין צילומי וידאו אין הוכחה אבל אז מה הטעם הלכתי עם זה עד הסוף בכך שדיווחתי על הכל נענשתי על כל טעות וענישה היית כואבת בגוף. לא עשתי לעצמי הנחות לא בדיווח ולא בביצוע ההעונש-ואני אחד שרגיל לעשות
מצאתי את עצמי יוצא לריצה בחום בכאב כי הייתי חיייב למלא משימה, מצאתי את עצמי בסלון של עצמי יושב על הריצפה וכותב והגוף כואב ואני מבקש לעלות לספא ומקבל סירוב , הכאב בגוף היה גם הנאה בנפש היה חזק.
היה בזה מיממד של דתיות בגלל שלא הכרתי אותך -בגלל שזה לא אישי אז הכניעה היא לכוח אחר- כמו אדם דתי יהודי-נעשה ואז נשמע. ההסכמה לראות איך זה באמת להיות כנוע איך זה להרגיש לאבד שליטה- פתאום אתה לא יכול לעשות דברים שקודם עשית ללא חשבון.
אז למה הפסקתי?
למה באמת?
כי זה נכנס לתוך הזוגיות שלי- עשית באמת כל מאמץ לא להיכנס כיבדת את המרחב אבל הראש מרגיש אחרת. הבת זוג שלי גם ידעה בשלב מסויים על הקשר הזה ואיפשרה אתו בגבולות שלה(שיחה אחרת לגמרי) אבל הרגשתי שזה נכנס פנימיה הראש שלי עסוק יותר מידי בשולטת פחות מידי בבת זוג. ואני איפו אני בכלל בתוך התמונה הזאת כלאו בין שתי נשים?
אז שליטה וירטואלית יכולה להיות דבר עוצמתי לחלוטין , אין צורך ללכת לסאשן כדי להרגיש נשלט לגמרי מספיק לדעת שיש מי שנותן לך הוראות מי שיכול להחליט בהקלדת מקלדת על השמחה או האושר שלך... היא יכולה לשלוח אותך לגן עדן או לזרוק אותך לגהנום וכל זאת בכמה הקלדות על המקלדת.
אני מודה לך מקרב לב על השבועיים הללו, התגלת כשולטת מנטלית מדהימה האם זאת את? האם זה אתה ? אין לדעת הבת זוג שלי בטוחה שזה אתה? האם את רודפת אחרי כסף? לחלוטין לא ראתי את זה בצורה חייה. את הוגנת השליטה שלך היא עוטפת היא קשוחה מאד.