גולשים בקהילה (206 משתמשים ו1,861 אורחים)

1. Lady Monik
  2. MissEvil24
  3. Miya Sin
  4. Sabrina
  5. 1daivid
  6. 31נשלט
  7. abcdrrr
  8. אננס נשלט
  9. Adindin
  10. אנונימי23
  11. איכותי ושל..
  12. בישבלך
  13. ביזאריסט כ..
  14. אמירעבד
  15. אלריק
  16. alony
  17. amazon-lil..
  18. Ami ag
  19. amir112233
  20. apex
  21. ashgary
  22. Athena
  23. AVI SLOMON
  24. aviel1001
  25. גומרחזק
  26. גוון של אפ..
  27. אוהב כח
  28. דקמרון
  29. Ballerinab..
  30. banda
  31. Bar1029
  32. BB45
  33. bigbos
  34. Biligayer
  35. Binjo41
  36. Bmwbmw
  37. cifkcv
  38. city50
  39. cuckold3
  40. Dan76
  41. Daniel777
  42. danino
  43. dano
  44. dan_feetpe..
  45. dati du
  46. david1972
  47. ניר העבד 3..
  48. נמר לאילוף
  49. DomDomina
  50. Dominali
  51. Dort
  52. dove10
  53. DROR999991
  54. נשלט במחנכ..
  55. נשלט שכזה
  56. נשלט צייתן
  57. נשלט1223
  58. ידבכ
  59. כלבלב חתיך
  60. eilam252
  61. Elior8704
  62. Etamar64
  63. ethan
  64. eved12
  65. יובל העבד
  66. כוכב הצפון
  67. טוטאלי מחפ..
  68. יוזרמן
  69. Feet2lick
  70. feetkisser
  71. FENNEC FOX
  72. Foot lover
  73. footguy457..
  74. fsets
  75. Gabriella
  76. GADE
  77. gadixxx
  78. Gever 35
  79. gooddog
  80. goshen51
  81. Haeved
  82. haim12
  83. Haim1990
  84. hassan33
  85. Hezi143
  86. horny
  87. htechair
  88. מדגדג
  89. מחנך
  90. מחפש מחנכת
  91. Idandi
  92. ליאתי
  93. מייקל1
  94. מלך האריות
  95. מלכת הנהרו..
  96. מלכה מלכה ..
  97. im_here
  98. מעריץ1
  99. Itseden
  100. izzi1986
  101. מולאו
  102. לוזר
  103. Jack1957
  104. joss
  105. kalatc
  106. karpet2
  107. kkkrrr
  108. la1981
  109. Lady Nirva..
  110. leders8000
  111. leglover
  112. leroy jenk..
  113. LION4321
  114. Lionfive
  115. loko
  116. longeto
  117. luckyslave
  118. magdavid
  119. Mahmoud
  120. mataned
  121. maybe
  122. mebuzbaz
  123. Milord
  124. Mr. Roy
  125. mystery
  126. Nana
  127. סמרטוטון2
  128. עבד חטוב 2..
  129. עבד חתיך01
  130. עבד לניצול..
  131. עבד לישבן ..
  132. עבד למלכה ..
  133. עבד עור
  134. עבד של סבר..
  135. עבד צייתן ..
  136. עבד צייתן ..
  137. oded50
  138. פיני
  139. ofer00
  140. ערן30
  141. ערן34
  142. Pamcrossit
  143. Pele
  144. perni
  145. Peter.Your..
  146. please
  147. pogo
  148. PPAKKO
  149. pRwaZFth
  150. Queenkiim
  151. rafeman
  152. rheh
  153. Rockstar
  154. Rom8899
  155. Royaly
  156. ROZ
  157. sai529
  158. scorp
  159. Shai slave
  160. shlomitdom..
  161. shoko5
  162. Shoni
  163. sivan23456
  164. Slave 4 u
  165. slave for ..
  166. slave135
  167. Slave16
  168. slavedog
  169. sloverboy
  170. smoke11
  171. Spitslave
  172. Sun& m..
  173. s_roei
  174. The Kinky
  175. Thy
  176. tickle me ..
  177. TINY
  178. tomerko
  179. Totall
  180. שני צדדים ..
  181. שלומפר
  182. UTA
  183. wafi
  184. woopah
  185. yakovav61
  186. yori4
  187. Yos2
  188. your sub s..
  189. zch79
  190. ZIGANI
  191. האיש
  192. החמקן
  193. הכריש1234
  194. המדוגדג
  195. המלכת לין
  196. המלכה סול
  197. המלכה1
  198. הפנים שלי ..
  199. זוג מלכה ו..
  200. ההאחד בשבי..
  201. הקשוחות
  202. צביקי
  203. רוך וקושי
  204. רוצה עמוק ..
  205. רק שלך
  206. קובי 55
מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

ליידי איב
052-6378963

NIKA
053-9280730

------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
המלכה קריסטל
054-5354-333
לחץ לפרטים

------------------
איה קויין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
המלכה לורן
055-9767623
לחץ לפרטים

------------------
Queen Blain
050-3585690

------------------
------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------
מלכות סאדו המעונינות בפירסום מוזמנות ליצור קשר במייל,בדף צור קשר או בהודעה פרטית כולל בניית אתר בחינם

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 14
  1. למעלה | #1
    שלח הודעה בצאט יוסי לחץ לפרופיל של
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    250 סך הכל

"בלי חילונים - אף חרדי לא ישרוד"

הרב החרדי המשכיל והמודרני דב הלברטל שליט"א כותב היום מאמר מדוייק:
    אם מחר קמים כל החילונים עוזבים את המדינה, ומשאירים בה רק חרדים, המדינה מתמוטטת. היא תהיה פחות מרואנדה.
    מה יקרה באותו יום? כל החולים. ימותו לא יהיה חרדי אחד שידע לנתח ילד שחלילה ריסק רגל. לא יהיה מי שידע איך לטפל אפילו בדלקת ראות. יפרצו מגפות של חצבת ופוליו.
    אם מערכת החשמל במדינה תשתבש, לא יהיה מי שידע להפעיל אותה. הפלסטינים יכבשו את החרדים תוך שעה וחצי. כי לא יהיה מי שידע להפעיל טנק או מטוס תקיפה. ואם ירצו להביא סיוע מחוץ לארץ, גם לא יוכלו, כי לא יהיה מי שידע לתעל את שדה התעופה.
    בקיצור, אם החילונים קמים מחר בבוקר ועוזבים, בקושי יישאר חרדי אחד בחיים. וגם אותו אחד שיישאר, יהיה חוטב עצים ושואב מים של הפלסטינים. גם הם לא יוכלו להעסיק אותו בהפעלת המערכת הממוחשבים המתפקדת את הרמזורים, כי אין חרדי שיודע להפעיל אותה.
    כי אם החרדים היו יודעים להטיס מטוסי אל על, הם לא היו חרדים. אם היו רופאים שיודעים לטפל בחולים. אז הם לא היו חרדים. זה או חרדיות, או אקדמיה. או חרדיות או בעלי תואר ראשון, שני ושלישי. אבל לבוא ולטעון שהחרדים מסוגלים מחר בבוקר לנהל מדינה, אין שקר גדול מכך.
    אז זו האמת לאמיתה. וזה לא בושה לומר את האמת. כי הרי אם אנחנו חרדים אמיתיים, אנחנו מעוניינים, בצדק, שכל מי שיכול ללמוד תורה, שילמד תורה, ומתנגדים בתוקף להכנסת לימודי ליבה למערכת הלימוד החרדית. וגם זה בצדק.
    אלא שניהול מדינה זקוקה בעיקר לאנשי מקצוע. כי מקסימום, אפשר למנות חרדי לראש ועד עובדי הנמל. אפשר אפילו למנות אותו לראש עיר. כי תיאורטית, ראש עיר או שר יכול שלא ידע קרוא וכתוב.
    כל אחד מהרחוב יכול להיות עסקן. כל אחד מהרחוב יכול להיות האחראי למכירת סנדוויצ'ים בבית החולים. על ממש לא כל אחד יכול להיות בצוות הרופאים והקרדיולוגים של בית החולים. לא כל אחד יכול להיות בצוות מהנדסי עיר. מתכנני ערים. תכנני מחלפים וכבישים. מתכנני הביוב. מתכנני כבלי החשמל. טייסים. כל אלה לא יכולים להיות מהרחוב. והם צריכים לדעת קרוא וכתוב.
    אז האמת לאמיתה, שהחרדים לא מסוגלים לנהל מדינה, בוודאי שלא בעידן המודרני שבנוי על ידע והבנה טכנולוגית. ועל כך היום גאוותנו ובצדק. שהרי מה שחסר בעם היהודי זה לומדי תורה והוגיה. זה אברכי כולל. אבל זה לא אומר שמותר שלא לומר את האמת. צריך לומר את האמת, לעמוד מאחוריה ולהיות גאים בה.
    "את רואה מקום אחר
    אותו אני חולם
    איתך אני יודע
    אבוא לשם ועם עצמי"

"

ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. למעלה | #2

תגובה: "בלי חילונים - אף חרדי לא ישרוד"

לא בטוח שהבנתי מה אתה רוצה לומר כאן.

קודם כל, יש לא מעט אי דיוקים בפוסט הזה. לא כל מי שהוא חרדי הוא גם אברך. ולכן יש לא מעט חרדים שלומדים מקצוע. גם מקצועות אקדמים. בנוסף יש גם חוזרים בתשובה לאחר שלמדו מקצועו.

לגבי התחזיות של החולים. אני רוצה להזכיר שאנושות קיימת הרבה לפני שהתפתחה הרפואה המערבית מבוססת מדע. גם בתקופה שרופאים היו יותר מכשפים מאשר רופאים.
    לחצבת ופוליו אגב, אין שום טיפול רפואי יעיל. מגפה נמנעת על ידי כיסוי חיסוני מספיק גבוה. בשביל זה צריך בסה"כ אחיות טיפות חלב (תפקיד חשוב אבל לא מסובך).

חוץ מזה, שהרציונאל של הרבה מהחרדים עובד בצורה שונה לחלוטין. מבחינתם אם כולם יחזרו בתשובה, לא יהיה צורך בצבא למשל, או שאר הפונקציות החיוניות, כי אלוהים יהיה זה שיציל אותנו.
    Prevention is Better Than Cure
    אוהב/ת

3. למעלה | #3
    שלח הודעה בצאט יוסי לחץ לפרופיל של
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    250 סך הכל

ציטוט נכתב במקור על ידי promise צפיה בהודעה
    חוץ מזה, שהרציונאל של הרבה מהחרדים עובד בצורה שונה לחלוטין. מבחינתם אם כולם יחזרו בתשובה, לא יהיה צורך בצבא למשל, או שאר הפונקציות החיוניות, כי אלוהים יהיה זה שיציל אותנו.
    ידידי היקר , זה בדיוק מה שהרב מנסה להגיד בעצם , המאמר הרי נכתב לציבור שלו , שיש מצב שאולי הם טועים...........

כל יהודי דתי אומר כמה פעמים ביום : "שהכל נהיה בדברו" והמילה הכל כוללת דתיים וחילוניים , אשכנזים וספרדים , נשים , גברים ומה שביניהם , הכל נהיה בדברו , הכל כלול , והכל תלוי אחד בשני........ כמו הלילה והיום , חורף וקיץ ...........
    "את רואה מקום אחר
    אותו אני חולם
    איתך אני יודע
    אבוא לשם ועם עצמי"

"

אוהב/ת

4. למעלה | #4

ציטוט נכתב במקור על ידי יוסי צפיה בהודעה
    ידידי היקר , זה בדיוק מה שהרב מנסה להגיד בעצם , המאמר הרי נכתב לציבור שלו , שיש מצב שאולי הם טועים...........
    ברור שיש מצב שאולי הם טועים. הרי מאוד ייתכן שהם מאמינים במשהו שבכלל לא קיים (וגם אם קיימת ישות כזאת היא שונה לחלוטין ממה שחושבים).
    אבל אי אפשר להיות גם דתי וגם לאמץ קו מחשבה שאולי אין אלוהים. מי שמאמץ קו מחשבה כזה סופו שיצא בשאלה. ואף רב לא ינסה לגרור לכיוון הזה, אז אל תפתח ציפיות.
    אוהב/ת

5. למעלה | #5

זה לא הנושא של הפוסט אבל אני רוצה לנצל את זה שהשיחה קצת גלשה לעניין של האמונה ולהגיד מה הדיעה שלי לגבי האמונה באלוקים.
    בדרך כלל כשאומרים "בורא עולם" הכוונה היא לאלוקים אבל מבחינתי אלה שני מושגים שונים.
    הגוף של האדם ושל בעלי החיים הוא כול כך מורכב שאני לא מאמין שיש אפשרות שהוא נוצר מעצמו על ידי מפץ אז אפשר להגיד שאין אצלי עניין של אמונה שיש בורא עולם אלא אני בטוח שיש בורא עולם.
    לגבי האלוקים שמופיע בתנ"ך זה כבר עניין של אמונה בגלל כול השאלות הקשות הידועות כמו למה היתה שואה ולמה קורות טרגדיות ועוד שתי שאלות שקיימות אצלי באופן אישי.
    אני לא מאמין בחוכמת ההמונים אבל העובדה שרוב האנשים כן מאמינים באלוקים מחזקת אותי באמונה.
    אורי זוהר טוען שהיה רב שהוכיח לו באופן מוחלט שאלוקים קיים.. למה הוא לא מספר את מה שהרב אמר לו ?
    אוהב/ת

6. למעלה | #6

ציטוט נכתב במקור על ידי yogev88 צפיה בהודעה
    זה לא הנושא של הפוסט אבל אני רוצה לנצל את זה שהשיחה קצת גלשה לעניין של האמונה ולהגיד מה הדיעה שלי לגבי האמונה באלוקים.
    בדרך כלל כשאומרים "בורא עולם" הכוונה היא לאלוקים אבל מבחינתי אלה שני מושגים שונים.
    הגוף של האדם ושל בעלי החיים הוא כול כך מורכב שאני לא מאמין שיש אפשרות שהוא נוצר מעצמו על ידי מפץ אז אפשר להגיד שאין אצלי עניין של אמונה שיש בורא עולם אלא אני בטוח שיש בורא עולם.
    לגבי האלוקים שמופיע בתנ"ך זה כבר עניין של אמונה בגלל כול השאלות הקשות הידועות כמו למה היתה שואה ולמה קורות טרגדיות ועוד שתי שאלות שקיימות אצלי באופן אישי.
    אני לא מאמין בחוכמת ההמונים אבל העובדה שרוב האנשים כן מאמינים באלוקים מחזקת אותי באמונה.
    אורי זוהר טוען שהיה רב שהוכיח לו באופן מוחלט שאלוקים קיים.. למה הוא לא מספר את מה שהרב אמר לו ?
    אתה לא היחיד. יש הרבה שמחזיקים בגישה של "תכנון תבוני" מבלי להאמין דווקא באל כפי שמוצג בכתבי הקודש. אם בחרת לכתוב אלוקים ולא אלוהים, אני מסיק שאתה גם מאמין באל כפי שמופיע בכתבי הקודש.

בעלי חיים לא נוצרו מהמפץ הגדול. אתה מערבב קוסמולוגיה , אביוגנזה ואבולוציה. אלה שלושה תחומים נפרדים לחלוטין.
    בעבר הרחוק רוב האנשים האמינו באלילים פגניים. האם זה מחזק את נכונות קיומם?

אין שום הוכחה שאלוהים קיים. לא משנה מה אורי זוהר, אמנון יצחק, או כל אחד שרוצה להחזיר בתשובה אומר. מי שרוצה להאמין וזה עושה לו טוב- שיאמין. אומרים שבלי האמונה צה א סקה לא הייתה אוכלת אותה.
    אוהב/ת

7. למעלה | #7

ציטוט נכתב במקור על ידי promise צפיה בהודעה
    אתה לא היחיד. יש הרבה שמחזיקים בגישה של "תכנון תבוני" מבלי להאמין דווקא באל כפי שמוצג בכתבי הקודש. אם בחרת לכתוב אלוקים ולא אלוהים, אני מסיק שאתה גם מאמין באל כפי שמופיע בכתבי הקודש.

בעלי חיים לא נוצרו מהמפץ הגדול. אתה מערבב קוסמולוגיה , אביוגנזה ואבולוציה. אלה שלושה תחומים נפרדים לחלוטין.
    בעבר הרחוק רוב האנשים האמינו באלילים פגניים. האם זה מחזק את נכונות קיומם?

אין שום הוכחה שאלוהים קיים. לא משנה מה אורי זוהר, אמנון יצחק, או כל אחד שרוצה להחזיר בתשובה אומר. מי שרוצה להאמין וזה עושה לו טוב- שיאמין. אומרים שבלי האמונה צה א סקה לא הייתה אוכלת אותה.
    אני מודה שעד לפני 2 דקות לא ידעתי מה זה אביוגנזה אבל זה לא משנה.. ואט אוור.
    ההיגיון שלי אומר שזה לא יעלה על הדעת (מבחינת ההיגיון שלי) שבעלי החיים נוצרו מעצמם באופן אקראי וכבר הסברתי למה.
    לא הכרתי גם את המושג "תכנון תבוני" ונדמה שאי אפשר שאותו בנאדם יאמין בשתי ההשערות כי הן סותרות ונוגדות אחד את השני.

גם אני לא מכיר הוכחה שהאלוקים שמוזכר בתנ"ך קיים אבל יש לי תובנות אישיות שגורמות לי להאמין שהוא קיים.
    הסיבה שאני לא מפרט ואומר מהם התובנות שגורמות לי להאמין היא שלא מדובר בהוכחות אלא בדברים שלי באופן אישי גורמים להאמין ולא נראה לי שאם אני אגיד מהם זה יגרום לאחרים להאמין.
    למרות שקשה לי להאמין שיכולה להיות הוכחה שתגרום לי להיות בטוח שאלוקים שקיים בתנ"ך ולא רק להאמין הייתי מוכן לתת צ'אנס לרב ששיכנע את אורי זוהר.
    הוכחה היא בהרבה מקרים לא מוחלטת ועניין אינדבדואלי בעיני המתרשם.
    יש כאלה שיגידו שיש הוכחה שזדורוב אשם ויש כאלה שיגידו שיש הוכחות שזדורוב חף מפשע ויש שכאלה שיגידו שיש הוכחות שא.ק היא הרוצחת ויש כאלה שיגידו שאין ריאיות שהיא האשמה.
    שופט א יתרשם שזדורוב אשם ושופט ב יגיד שצריך לזכות אותו מחמת הספק ושופט ג יגיד שלא יתכן שזדורוב אשם.
    כולם ראו את ההוכחות משני הצדדים אבל כול אחד התרשם אחרת.
    נערך לאחרונה על ידי yogev88; 12-09-19 בשעה 23:21.
    אוהב/ת

8. למעלה | #8

ביצעתי עריכה בהודעה הקודמת שלי ותיקנתי אבל אני בכול זאת רוצה להגיד גם בהודעה נפרדת שמקודם רשמתי בטעות "יעלה על הדעת" במקום לרשום "לא יעלה על הדעת" (שכחתי את המילה "לא")
    אוהב/ת

9. למעלה | #9

אין דבר כזה הוכחה "לא מוחלטת". יש הוכחה ויש אישוש. הרבה פעמים בלשון הדיבור משתמשים במילה הוכחה כאשר הכוונה היא אישוש בלבד. "הוכחה" היא מוחלטת פר הגדרה. אבל הוכחות קיימות רק במתמטיקה ולא במדע (או במציאות). במדע יש רק אישושים והפרכות. (וגם במתמטיקה יש טענות שלא ניתן להוכיח ולא ניתן להפריך).
    גם בכל הנוגע לבית משפט לא מדובר על הוכחה ממש, אלא רק חיזוק של טענה מעבר לספק סביר (כאשר הספק שונה בין דיני נזיקין לדיני עונשין).

אבל כאן גלשנו כבר לפילוסופיה של המדע ובמידה מסוימת לאפיסטמולוגיה.

מי שממש מעניין אותו יכול לחפש גם על עקרון ההפרכה של פופר, פרדוקס העורבים של המפל ומשפט אי השלמות של גדל.
    אוהב/ת

10. למעלה | #10

אוקיי אבל יהיו כאלה שיגידו שמבחינתם בראיות האלה או בממצאים האלה יש הוכחה ויהיו כאלה שיגידו שבריאיות האלה או בממצאים האלה אין הוכחה
    ויש לדוגמה צילום של פושע שצולם גונב ושרואים בבירור את הפנים שלו ורואים בבירור שהוא גנב ואין אפילו אדם אחד שאומר שזאת לא הוכחה.. במקרה כזה כולם יגידו שבריאיה יש הוכחה
    נערך לאחרונה על ידי yogev88; 12-09-19 בשעה 23:55.
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל