ליידי לי היא שולטת מבוקשת מאד , והיה לי קשה לתאם איתה זמן לסשן , אבל ההמתנה שווה , היא היחידה שאני יכול להפתח בפניה כמו שאני , עם כל החולשות ועם כל המוזרויות , הניסיון הוכיח לי שממש כדאי לבטוח בה ולספר לה את כל הסודות שלי ולראות שיצא מזה רק טוב.

ליידי לי הפתיעה אותי , הפעם היא קשרה לי לא רק את הביצים , אלא גם את הראש או הכיפה של הזין ומשכה אותי אליה . מדובר בסערת חושים שלא דומה לשום דבר שהכרתי , זה שילוב של גירוי ארוטי חזק יחד עם השפלה גדולה משולבת בתחושה של אבדן חושים וריחוף כשהכל ארוז באריזת פלדה שמזכירה לי כל הזמן שליידי לי היא זו ששולטת כאן ואני רק בובה על חוט בידיה.

כך טיילנו לנו בחדר כשליידי לי מובילה ואני מובל ומתפלל שהרגע הזה לא יגמר לעולם...

הגיעה הזמן להודות ללידי לי על הזכות להיות עבד שלה , וכך מצאתי את עצמי מבצע שכיבות סמיכה ובכל פעם יורד ומנשק את כפות רגליה המהממות של ליידי לי. לנשק את כפות רגליה של ליידי לי זו בהחלט חוויה גופנית מעוררת ומסעירה אבל יש בה גם מימדים רוחניים , זה הרגע שבו נגמרות לי המילים , אני כל כך קטן ועלוב ליד ליידי לי , היא כל כך נעלה ומיוחדת, חכמה ויפה, שהכי נכון זה לרדת על ארבע ולבקש רשות לנשק את רגליה . ליידי לי נתנה לי מתנה נוספת , באמצעות השיניים גירדתי מעט את העור מהעקבים שלה ובלעתי אותו. הרגשתי כל קרוב ללידי לי , חלק ממנה הפך להיות חלק ממני , זה היה ממש מעדן , היה לי חבל לאכול או לשתות במשך כמה שעות אחרי הסשן כי לא רציתי לקלקל את הטעם הנפלא של כפות רגליה של ליידי לי , ועד עכשיו אני מרגיש באופוריה מהידיעה שלידי לי בעצם נמצאת בתוכי .

חלק מההתמסרות הוא לחנוק את עצמי באמתעות הכנסת כף רגלה של ליידי לי לתוך הפה , עמוק עמוק עד שהאגודל נוגע בגרון וחוסם את קנה הנשימה , זה תמיד מעמד מכונן , והוא תדגיש לי עד כמה אני ליידי לי היא החמצן שלי , יש ללידי לי טכניקות שונות להחדיר את כף רגלה לתוך פי , פעם זה הכנסה ישירה כשאני כורע ברך מולה , עם הזמן התקדמתי ועכשיו אני שוכב על הרצפה וליידי לי מחדירה לי את כף רגלה בכח גדול יותר , וכאשר נגמר לי האויר קשה לי הרבה יותר להשתחרר מול העוצמה שלה , והתחושה היא עוד יותר מהממת. אני רואה בזה סוג של קשר אינטימי מיוחד שבו ליידי לי מסמנת את בעלותה עלי .

ליידי לי קשרה אותי חזק , הידיים נקשרו לקרסוליים והכל נקשר לביצים ואני לא יכלתי לזוז בכלל , ליידי לי צוותה עלי לקום , אבל לא יכלתי , זה מעמד די משפיל להיות חסר אונים ולא יכול לזוז , ההצלפות שקיבלתי כדי לעודד אותי לזוז , רק גרמו לה לצחוק נוכח הנסיונות הפתטיים שלי להתרומם או להתיצב , אני חושב ששעשעתי את ליידי לי בחוסר האונים שלי , לפחות כך היה נראה לי , ובשביל החיוך של ליידי לי אני מוכן לספוג בשמחה גם מאה הצלפות .

לאחר מכן ליידי לי התישבה לי על הפנים , היא לבשה שמלה ותחתונים אבל בכל זאת הייתי מאד מאד קרוב אל אחד האיברים הפרטיים ביותר שלה , התמלאתי בהכרת תודה ובתחושה של גאווה על המתנה שקיבלתי , נשמתי דרך ליידי לי , הרגשתי את הישבן שלה על הלחיים שלי והייתי כל כך מאושר. ללידי לי יש ריח נפלא שימשוך אותי עוד ועוד .לפי הוראתה נישקתי את מה שיכלתי לפי הוראותיה , והתרגשתי מאד מהנשיקות המתוקות הללו.

תודה לך ליידי לי על סשן נפלא , נתראה בקרוב .