גולשים בקהילה (183 משתמשים ו1,890 אורחים)

1. Domina_kim
  2. ליידי לי
  3. Lady Eve
  4. Lady Monik
  5. Miya Sin
  6. אביהלקקן
  7. אבשלום
  8. דניאלקירש
  9. Adii love
  10. איכותי ושל..
  11. ביזאריסט כ..
  12. Afca
  13. אלי מרבה ר..
  14. אמיר99
  15. AlonS
  16. alony
  17. Andres
  18. arielisto
  19. Ash0
  20. Ash1
  21. Ass_slave
  22. Avikus
  23. בולע למחרב..
  24. גרביים1
  25. Bar1029
  26. bar234001
  27. BB45
  28. bigbos
  29. Black Wido..
  30. bolivar
  31. boy26toy
  32. Bright.que..
  33. city50
  34. חפר
  35. cuckold3
  36. חולה דוגי
  37. danidin245..
  38. danino
  39. dano
  40. dan_feetpe..
  41. david58
  42. ניתאי
  43. ניר26
  44. ניקולאי
  45. did
  46. DomDomina
  47. don25
  48. donsonn
  49. doron2
  50. Dort
  51. dove10
  52. Drorleopar..
  53. dudu12
  54. נשלט שכזה
  55. נשלטsub
  56. Eado
  57. כאן לפקודת..
  58. ילד רע ביו..
  59. כלבלב חתיך
  60. כלבלב נסתר
  61. Elidigi
  62. Erezc
  63. Etamar64
  64. eved12
  65. טוטאלי מחפ..
  66. יוזרמן
  67. feet licke..
  68. Feet2lick
  69. FENNEC FOX
  70. footguy457..
  71. GADE
  72. gadixxx
  73. gavriel
  74. Girlsslave
  75. Godessbell..
  76. haim12
  77. Haim1990
  78. hassan33
  79. Hezi143
  80. מחפש מחנכת
  81. מחפש שינוי
  82. idan35
  83. Idandi
  84. ליאתי
  85. מייקל1
  86. מייקל35
  87. מטורף על א..
  88. מלכת_שבא
  89. מלכה טטיאנ..
  90. מעסה שלך
  91. Itaykink
  92. מוש-פל
  93. מושי30
  94. מראה
  95. johanyjo
  96. karpet2
  97. kazuhiro
  98. kingforyou
  99. kroy
  100. leders8000
  101. LION4321
  102. Lionfive
  103. loko
  104. lolo12
  105. Loser
  106. Lulit82
  107. magdavid
  108. man1234
  109. mandel
  110. Martineden
  111. Masterxxx
  112. morpheusn
  113. MrMaldiini
  114. Nana
  115. niv22king
  116. סמרטוטון2
  117. nosterdamu..
  118. ספוטר
  119. סקסיי
  120. עבד חטוב 2..
  121. עבד טוטאלי..
  122. עבד לניצול..
  123. עבד למלכה ..
  124. עבד לענין
  125. עבד לשירות..
  126. עבד עור 1
  127. עבד צייתן ..
  128. odi262
  129. פיל
  130. ofer00
  131. ol71
  132. Orb
  133. פודל
  134. פוט
  135. p
  136. Pamcrossit
  137. please
  138. pogo
  139. Popi
  140. Puppy25
  141. R26
  142. rain77
  143. reovens11
  144. Roan
  145. Rom8899
  146. ron.
  147. Rotemsh
  148. Royroy25
  149. sahareved
  150. savage
  151. scorp
  152. Seaman
  153. Shai slave
  154. SHMOO
  155. slave69
  156. sloverboy
  157. spyro
  158. stiletto
  159. Sun& m..
  160. Talhai
  161. Ticklish T..
  162. to.as
  163. Travis
  164. שיעור לשון
  165. שלומישלומי
  166. שלומפר
  167. vacc
  168. Volcano
  169. Wa-subby
  170. Yos2
  171. yosi500
  172. Your Addic..
  173. zch79
  174. Zexo
  175. zola
  176. zop2
  177. המלכה דנה
  178. ההאחד בשבי..
  179. הקשוחות
  180. צחיי
  181. רוצה עמוק ..
  182. רק שלך
מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

ליידי איב
052-6378963

NIKA
053-9280730

------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
איה קווין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------

מלכות סאדו
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 16
  1. למעלה | #1

סיפור: אחותי החורגת

ההתחלה של הסיפור שלי קצת מוזרה,
    הייתי אומר אפילו שהיא נשמעת כמו התחלה של סרט קומדיה כושל
    אני אמיר בן 19 לקראת גיוס גר בישוב קטן באזור המרכז בן לאם חד הורית,
    מוצא את עצמי עובר לדירה חדשה בישוב שלנו, דירה של אביה החד הורי של נטע שהייתה במשך כל הילדות שלי מלכת השכבה ומלכת היישוב.
    אמא שלי התחתנה איתו לפני חצי שנה אחריי שנה שהם יצאו בסתר כשהם הכירו באספה שכבתית כלשהי שנועדה להורים,
    אכלתי את הסיבוב של החיים כשזה קרה, נטע הייתה תמיד תמיד הילדה הכי מוצלחת בשכבה, היא מצד אחד הייתה הכי חברותית ומקובלת וכולם רצו לצאת איתה,
    אבל היא גם הייתה מאוד מגניבה וליבראלית, עם ראסטות ועגילים אפילו הייתה הראשונה בשכבה שעשתה קעקוע.
    ואני? לא הייתי מסמר הערב, אבל גם לא הייתי הכשלון והמושא ללעג העירוני, הייתי פשוט ממוצע, עוד אחד שלא שמים לב אליו ושהוא תמיד שם ניצב ברקע בכל הסיפורים.
    מה לי ולנטע? האם מישהו בכלל ידע מזה?
    למזלי זה קרה קצת לפני שסיימתי תיכון אז מהר מאוד סיימנו את כיתה יב וכולם התחילו להתגייס.
    נטע התגייסה ליחידת מודיעין כלשהי, לא ממש יכלה לספר על זה. אני לעומתה הייתי אמור להתגייס לקריה, רציתי להתגייס לקרבי ודחיתי שירות בשנה אבל פשוט לא העלו לי פרופיל.

נטע כמובן הייתה מדהימה, היא הייתה כל כך כל כך יפה מצחיקה אבל גם מאוד פתוחה ותל אביבית באופי שלה, כולם רצו אותה,
    אני כמובן בעיקר חשקתי ברגליים שלה, תמיד היה לה לק בצבע בורדו מסודר ומטופח, לא כזה של פרחות כזה של הבחורות האיכותיות שכולם מפנטזים
    כשנטע התגייסה היא העבירה ימים לא בבית, ואני לאט לאט גידלתי אומץ להיכנס לה לחדר ולחטט לה בדברים
    יום אחד אחריי שהיא יצאה בבוקר לבסיס נכנסתי לחדר שלה
    אף אחד לא היה בבית ובאמצע החדר הן פשוט עמדו שם:
    מגפיים קטנטנות עם עקב מעור זרוקות שם במרכז החדר
    כמובן שבלי לחשוב פעמיים זינקתי עליהן, אלו היו הנעליים שהיא יצאה איתן ביום שישי שעבר למסיבה
    התחלתי להריח את המגפיים שלה הרגשתי כאילו התברכתי וזכיתי במתנה, אני נוגע בנעליים של נטע מכיתה יב 4
    לא יאומן... התחלתי ללקק אותן לטעום את העור, תמיד פינטזתי על הרגע הזה אבל המציאות עולה על הדימיון,
    הפכתי את הנעליים שלה והסתכלתי על הסוליות, הן היו יחסית נקיות אבל ליקקתי אותן בכל זאת,
    ממש טיפה בקצה של הנעל, קצת פחדתי זה היה מאוד מאיים, היה לזה טעם חמוץ ומריר ונרתעתי,
    הפכתי בחזרה את הנעליים וחזרתי להריח אותן

אלו היו החמש דקות הטובות ביותר בחיי, ומאותו הרגע גידלתי אומץ להמשיך ולחטט לה בדברים

to be continued
    מה ל
    ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. מי אוהב/ת את זה

(11-10-19)

3. למעלה | #2

תגובה: סיפור: אחותי החורגת

פרק 2 יותר מידי אומץ:

אתם חייבים להבין משהו על הדינאמיקה ביני לבין אחותי החורגת,
    אם נחזור לקומדיה האמריקאית אז מבחינה של הפרשי המעמד החברתי ביני לבינה היא מלכת המעודדות ואני הילד שתוקעים בלוקר
    אבל למרות הבדלי המעמדות הברורים בנינו בסטטוס החברתי, אחותי החורגת תמיד הייתה בחורה מקסימה, עם הרגליים על הקרקע, חייכנית נחמדה, תמיד שואלת ומתעניינת וגורמת לך להרגיש בנוח
    בחיים לא התנשאה על בן אדם ותמיד הייתה מנומסת, תמיד היה כיף בחברתה.

אחותי באמת הייתה נסיכה, וגם תמיד ביני לבינה המערכת היחסים הייתה קלילה, התחברנו יחסית והיינו מדברים הרבה על החיים, צוחקים ועושים שטויות, למרות שכל ה17 שנה שבהן היא לא החליפה איתי כמעט מילה למרות שתמיד למדנו באותה מסגרת לימוד נהיינו די חברים די מהר
    ממש התחלנו להתקרב אפילו, היא באמת בחורה מאוד כיפית קלילה ולעניין

יום אחד לאחר מספר לא מבוטל של הרפתקאות בחדרה, היא חזרה מהים עם חברות שלה והלכה להתקלח, היא השאירה את הכפכפים שלה בסלון,
    כפכפים שחורות מגומי דמוי עור עם כמו פפיון קטן חמוד שחור שעשוי מעור וסולייה חלקה
    רצתי לכפכפים שלה ירדתי על הברכיים והתחלתי להריח אותן ראיתי חתיכת לכלוך על הלמעלה של כפכף העור ובלי לחשוב פעמיים התמסרתי לנקות אותה עם הלשון שלי
    כל כץ נהנתי מהרגע הזה שמאוד הופתעתי כשראיתי את נטע רוכנת מעליי במבט נחרד תוך כדי שהיא ממלמלת:
    "אמיר......"

to be continued
    אוהב/ת

4. מי אוהב/ת את זה

(11-10-19)

5. למעלה | #3

שיגיע כבר הקונטיניו... התחלה מעניינת ומחרמנת.
    אוהב/ת

6. למעלה | #4

פרק 3 למעשים שלנו יש השלכות:

אתם לא תצליחו בחיים להבין את התחושה שהייתי בה באותו הרגע, אני על הברכיים בסלון של הבית שלנו, מחזיק את אחד מכפכפי העור של אחותי החורגת נטע
    והיא עומדת מעליי יחפה במבט מזועזע ולא מבינה מה קורה.
    הכפכף שלה ישר נשמט לי מהיד, התחלתי לגמגם, צמרמורת לא נורמאלית עברה לי בגב ונהייתי חיוור, נטע בהתחלה קצת צחקה כי היא חשבה שאני עושה צחוקים או משהו בסגנון
    אבל כשהיא קלטה כמה שהפנים שלי לבנות היא הבינה שמשהו לא כשורה.
    התחלתי ממש לגמגם ולמלמל "אהם לא תקשיבי היה ריח מוזר מהנעל וחשבתי אולי להוציא אותן מהבית שלא יסריחו אותו" אבל זה כמובן לא ריצה אותה, היא הבינה שמשהו לא בסדר קורה פה
    הטונים קצת התחלפו והיא סיננה בעצבים "אמיר תגיד לי מה עשית". לא ידעתי מה לעשות הייתי בהיסטריה לחלוטין, אז פשוט קמתי ויצאתי מהבית והתחלתי ללכת.

הלכתי לאיזה בית קפה מקומי וישבתי שם כל מה שחשבתי לעצמי בדרך זה מה נטע הספיקה לראות, האם היא ראתה שליקקתי את הכפכפים שלה? או שרק החזקתי אותן? איך אני יוצא מזה?
    האם היא שמה לב לבליטה שהייתה לי במכנסיים? מה אני אגיד לאמא שלי כשהיא תעלה את זה בפנייה ובפני אבי החורג, הייתי מאוד בלחץ ונטע לחלוטין קלטה את זה
    הצצתי בווצאפ לראות מה קורה עם קבוצות של חברים ופתאום קיבלתי מנטע הודעה: "אמיר מה עובר עלייך אתה שיכור?"
    ההודעה הזאת קצת עודדה אותי, כל מה שעבר לי בראש זה שאולי היא בכל זאת לא שמה לב
    עניתי לה בחזרה תשובה אפרורית ולא ברורה של "תקשיבי אני מצטער אני קצת בתקופה קשה" בתקווה שהיא לא שמה לב למה שקרה ואולי תרד מהעניין
    "אמיר אני לא מבינה מה עובר עלייך אני לא מבינה למה נגעת לי בכפכפים ולמה ליקקת אותן"
    הלב שלי צנח לתחתונים כשזה קרה, היא יודעת, היא ראתה הכל, היא ראתה אותי והיא תפסה אותי ואין מנוס אני אהיה חייב להסביר לה ולבקש ממנה שלא תספר לאף אחד
    נטע בחורה מאוד ליבראלית, כל שנה מקפידה ללכת למצעד הגאווה, היא בטוח תשמור את הסוד שלי, היא אולי לא תבין או תקבל את זה אבל היא לא תספר לאף אחד שכנעתי את עצמי
    "תקשיבי נטע אני אסביר לך בבית אבל את חייבת להבטיח לי שזה נשאר בנינו, בבקשה" כתבתי לה
    מיד קיבלתי תשובה של "חחח אין בעיה אמיר אבל אתה צריך להסביר לי מה קורה פה כי אתה קצת מלחיץ אותי"

התחלתי ללכת לכיוון הבית שוב, הלב שלי בטח היה על דופק 200, הייתי מאוד נסער ולחוץ, עליתי בחדר במדרגות ופתחתי את דלת הדירה
    ונטע ישבה שם על הספה בסלון, עם הכפכפים שלה שזה הרגע הרחתי וליקקתי מנדנדת אותן בצורה הכי סקסית שיש, היא פשוט ישבה שם ובאותו הרגע אם הדופק שלי היה על 200 הוא עלה ל300
    איך אני אמור לספר לבחורה האלוהית הזאת שיושבת שם את הסוד הכי גדול שלי?

נטע הסתכלה עליי בחיוך חמוד וציחקקה, "נו אמיר אתה אומר לי כבר מה עובר עלייך?"
    ואני התיישבתי לידה בקצה השני של הספה ואמרתי "טוב נטע זה סיפור ארוך ואת באמת צריכה לנסות להבין אותי"

to be continued
    נערך לאחרונה על ידי amirnik; 11-10-19 בשעה 15:25.
    אוהב/ת

7. מי אוהב/ת את זה

(11-10-19)

8. למעלה | #5

פרק 4 הווידוי:

התיישבתי לידה על הספה אך היינו יחסית רחוקים זה מזה, אמא שלי ובעלה לא היו בבית, לחלוטין היינו רק שנינו, היא קלטה שאני בלחץ לא נורמאלי, הלב שלי דפק כמו משוגע
    הייתי ממש על סף לאבד את ההכרה מרוב לחץ, נטע קלטה את זה, היא כבר הבינה שמשהו לא בסדר פה, והיא הסתכלה עליי במבט חצי מסוקרן חצי נלחץ
    "אמיר אתה יכול לספר לי הכל, מה קרה?" היא אמרה בחיוך נעים, נדמה היה שהיא חושבת שרצחתי מישהו לפי התגובה הלחוצה שלי,
    "תראי נטע...." מלמלתי,
    "לא סיפרתי על זה לאף אחד אף פעם.." בלעתי רוק ואמרתי, הידיים שלי רעדו
    "יש לי קצת קטע עם רגליים ונעליים של נשים"
    נטע בהתה בי ושתקה. לא הוצאתי מילה מהפה וגם היא לא, הייתה דממה נוראית בחדר
    "אוקיי, מה זאת אומרת קטע?" היא אמרה בכמיהה
    "אהה... אהם" השבתי בלחץ
    "אני לא יודע ממש איך להסביר את זה..."
    "זה קצת מדליק אותי, אפשר להגיד שזה חלק מהנטייה המינית שלי" פלטתי מהר,
    לא סיפרתי לה שאני מאוד נמשך לכל נושא השליטה וההשפלה, אמרתי לעצמי שאם אשפוך עלייה הכל זה יותר מידי, הרי פטיש רגליים הוא נפוץ סך הכל
    אם אגיד לה שזה רק פטיש רגליים אולי היא תקבל את זה ותשמור את זה בסוד.
    נטע קצת נדהמה ותוך כדי המשיכה לשחק בכפכפים שלה שרק לפני כמה שעות רכנתי מעליהן וניקיתי במסירות
    השתדלתי ממש שלא לבהות לה ברגליים, הסיטואציה הייתה מוזרה מספיק
    "אוקיי.... זה קצת מוזר אני מודה אבל בסדר אמיר הכל טוב אני מקבלת אותך כמו שאתה" השיבה וחייכה
    הנהנתי בחזרה וחייכתי חיוך מביך, הרגשתי מצד אחד הקלה לא נורמאלית ומצד שני עדיין הייתי קצת בהיסטריה
    "את תשמרי על זה בסוד אז?" שאלתי,
    "ברור אמיר איזו שאלה בכלל, חבל שלא סיפרת לי קודם, נראה שזה ממש ישב לך על הלב"
    " אל תדאג זה נשאר בנינו" אמרה וחייכה בנועם.
    הייתה שתיקה מביכה בחדר, שאלתי אותה אם היא רוצה קפה שחור והיא ענתה שכן, הלכתי למטבח להרתיח מים

תוך כדי שאני הולך למטבח אני לא מפסיק לחשוב לעצמי שהיא בטח אומרת לעצמה שאני הווירדו הכי גדול בעולם ושזה מוזר בטירוף אבל נקווה שהיא באמת תשמור את זה בסוד
    שמתי קפה שחור בתוך 2 כוסות זכוכית ושפכתי לתוכן מים, התחלתי לערבב ופתאום שמתי לב שגם נטע הלכה למטבח.
    "אז אכפת לך אם אני אשאל אותך כמה שאלות בנושא?"
    "אם אתה לא מרגיש בנוח לדבר על זה, זה בסדר" היה נראה שהיא מאוד מסוקרנת ממה שאמרתי אבל גם היה לי ברור שהיא חושבת שזה מוזר בטירוף
    "אהםם כן בטח מלמלתי"
    "אתה כבר הרבה זמן משחק ככה עם הנעליים שלי?" אמרה כשהדגישה את המילה משחק בגועל
    "אהם לא ממש לא עשיתי את זה יותר מידי" השבתי
    "עם כל הנעליים שלי?" היא שאלה
    "אהם לא נטע, רק בזוג הזה ובמגפיים השחורות הקצרות שלך"
    "המגפיים שלי מבודפשט? ליקקת אותם גם?" אמרה והרימה גבה תוך כדי
    "כן" עניתי בהשפלה
    שוב הייתה שתיקה מביכה המשכתי לערבב במרץ את כוסות הקפה השחור והגשתי לה אחת מהן
    היא פשוט בהתה בי במבט חצי מסוקרן חצי נגעל והשתיקה המביכה המשיכה
    "מה אתה עושה עם הנעליים?"
    "אני רק מנקה אותן ומריח אותן" השבתי
    "מנקה אותן? מה זאת אומרת?"
    "אני מנקה את הלכלוך מהן עם הלשון שלי"
    אמרתי מהר
    נטע הייתה קצת מזועזעת, "איך זה קשור לנטייה המינית שלך אבל?"
    נלחצתי מאוד מהשאלה וישר אמרתי לה "אני לא נוגע בעצמי או משהו תוך כדי זה פשוט מאוד מדליק אותי בפן מנטאלי"
    היא קיבלה את התשובה והנהנה בנימוס
    השתיקה המביכה המשיכה
    "תשמע אמיר אני חייבת להגיד שזה ממש ממש ממש ממש מוזר אבל שוב אני מקבלת אותך" אמרה
    "אני מבקשת אבל שלא תיגע לי בנעליים סתם ככה זה ממש מוזר, לפחות תבקש רשות או משהו"
    "אני גם לא רוצה שתלקק לי את הנעליים" המשיכה והוסיפה
    השפלתי מבט והסתכלתי עלייה באכזה מלווה במבוכה
    "יודע מה, יש לי איזה זוג אחד או שניים שלא אכפת לי"
    "אם אתה רוצה אתה יכול לנקות אותן עם הלשון שלך בכיף אבל אני לא בטוחה אני צריכה להתסכל על הנעליים שלי ולראות"
    "נראה זה גם קצת מוזר לי, אני אחשוב על זה"
    הוסיפה
    ממש הופתעתי מנטע, אבל ככה היא, היא בן אדם מאוד open-minded וזורם
    חייכתי ואמרתי לה "תודה שאת מגיבה ככה בקלילות ומבינה"
    היא הנהנה ושמה את כוס הקפה שסיימה לשתות בכיור תוך כדי שהיא יוצאת מהמטבח
    "נטע באמת תודה ובבקשה אל תספרי את זה לאף אחד"
    היא הסתובבה אליי וחייכה "ברור אמיר אל תדאג אני יכולה לראות עליך שהיה לך קשה מספיק להגיד לי"
    "זה בסדר, העיקר שלא תיגע לי בחפצים בלי להגיד לי, אל תדאג זה בינינו"
    "גם ככה זה מוזר מספיק" הוסיפה וצחקה

הלכתי לחדר שלי ישבתי על המיטה וחשבתי לעצמי - מה לעזאעזל קרה פה עכשיו?
    האם הרגע שיתפתי את אחותי החורגת בסוד הכי גדול שלי בחיים?

to be continued
    אוהב/ת

9. מי אוהב/ת את זה

(11-10-19)

10. למעלה | #6

היי חברים חשוב לי להדגיש כמה דברים:
    הסיפור הזה מבוסס בגדול על מקרה שקרה לי לפני 5 שנים
    לא הייתי אומר שכל מה שיהיה בסיפור קרה במציאות אבל חלקים גדולים ממה שנכתב וממה שייכתב יהיו ומבוססים על true events
    אני אשתדל לצרף תמונות עם יהיו לי כי לחלק מהמקרים יש לי תמונות

לא מצאתי חוקים מסודרים לגבי מה אסור ומה מותר בכתיבת סיפורים אז חשוב לי להדגיש:
    כל האירועים קרו כשאני וכל שאר המשתתפים היינו מעל גיל 18

כמו כן אני גם מדגיש שחלק מהפרקים אני מספר לפי איך שאני זוכר שהדברים קרו ולא בהכרח לפי סדר כרונולוגי
    מקווה שתהנו
    נערך לאחרונה על ידי amirnik; 11-10-19 בשעה 16:18.
    אוהב/ת

11. מי אוהב/ת את זה

(11-10-19)

12. למעלה | #7
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    4 סך הכל

תודה רבה על הסיפור המדהים והמסקרן
    כולי אוזן וצפייה מחכה להמשך
    תודה
    אוהב/ת

13. למעלה | #8

היי, הערה קטנה, צירפתי תמונה של הסנדלים המדוברת, אבל יש לי רק תמונה של הסוליות הפעם

פרק 5 ההתחלה האמיתית:

עברו חודשיים בערך מאז השיחה הכנה שאני ונטע ניהלנו ולא ממש קרה משהו מאז, הפסקתי להתנגב לחדר שלה, היא המשיכה להיות בצבא ולבוא מידי פעם
    עד שהגיעה תקופת החגים ונטע חזרה להיות יותר בבית, נטע חזרה הביתה אחריי שהייתה עם חברות שלה והיא לבשה זוג סנדלים כלשהו שלא ראיתי לדעתי מאז ימי התיכון,
    היא לא הלכה איתן הרבה הרבה זמן וגם לא ממש זיהיתי אותן (מיותר לציין שידעתי בעל פה איך נראות כל הנעליים שלה) היא הייתה עם לק שחור הפעם, ואלוהים אדירים היא פשוט הייתה אלוהית
    היא חזרה הביתה וניהלה שיחת חולין עם אמא שלי ונראה לי שתוך כדי היא קלטה שאני בוהה לה בסנדלים המשכתי לעסוק בדברים שלי והלכתי לחדר שלי
    שעה אחר כך בערך נטע דפק לי על הדלת ונכנסה
    "היי אמיר יש לך דקה?" היא אמרה
    "בטח השבתי" והיא נכנס לחדר וסגרה את הדלת
    "אז אתה עדיין בקטע של נעליים אני מניחה" היא אמרה עם חיוך מטופש
    צחקתי והנהנתי
    "אז לא יודעת אם שמת לב" היא אמרה בחצי ציניות
    "יש זוג סנדלים שהלכתי איתן היום והן די ישנות עוד משהיינו בתיכון ואני שוקלת לזרוק אותן הן פשוט ממש נוחות"
    הסתכלתי בפליאה כאילו שלא ידעתי על מה היא מדברת
    "רוצה לנקות אותן?" היא אמרה במבוכה
    הסתכלתי עלייה בהלם, אמרתי לה מיד "את בטוחה זה לא מוזר לך?"
    "אהם" היא אמרה "לא יודעת לא נראה לי גם ככה אני מתכננת לזרוק אותן"
    הנהתי ואמרתי לה, "אולי אם אנקה אותן הן יהיו כמו חדשות ולא תצטרכי לזרוק אותן"
    היא הסתכלה עליי בהלם וצחקה במבוכה תוך כדי שאמרה "הן ממש ישנות בהצלחה עם זה"
    חייכתי אלייה ואמרתי לה "איך לנקות אותן" במטרה לסחוט ממנה קצת אמירות שתלטניות ולהוציא אולי את הצד הפיקודי שבה החוצה
    היא נראתה עוד יותר מובכת ואמרה "לא יודעת איך שאתה רגיל עם הלשון מה שאתה רוצה"
    שתקתי, והיא הוסיפה "אז רוצה"
    אמרתי ישר "כן נטע ברור, ממש תודה"
    לרגע המוח שלי לא היה מחובר והייתי עמוק עמוק בתוך הפנטזיות שלי ואמרתי לה באופן מאוד מתרפס ועלוב "אעשה את כל שיכולתי כדי לנקות אותן כהוגן ושלא תצטרכי לזרוק אותן"
    היא כמובן הסתכלה במבט מאוד מוזר, ברור לי שכל הסיטואציה הייתה לה מוזרה, אבל נטע כמו שאמרתי בחורה מקסימה והיא מאוד ניסתה לקבל אותי, היא צחקה במבוכה ואמרה "טוב"
    באותו רגע קיוויתי שלא גרמתי לסיטואציה להיות מוזרה מידי ולגרום לה להתחרט
    היא שברה את השתיקה שוב ואמרה "אשאיר לך אותן בחדר אחר כך ותחזיר לי אותן או משהו"
    הנהנתי והיא קמה ויצאה מהחדר

כל מה שעבר לי בראש זה אלוהים אדירים הפנטזיות שלי מתגשמות, ומעניין לאן אני יכול למשוך את זה,
    עברו כמה שעות ובאמת היא השאירה את הסנדלים שלה בחדר שלי, זאת הייתה הפעם הראשונה בחיים שבמודע אישה מסרה לי נעליים שלה כדי שאנקה לה אותן
    בפרט שהאישה הזאת היא אחותי החורגת, באופן כללי לא היה לי ניסיון רב בלנקות נעליים, הרי רוב הדבים שהייתי חשוף עליהם עד כה הן המחשבות הפנטזיונריות הדימיוניות שלי ואירוטיקה באינטרנט
    אבל הנה זה קורה בפעם הראשונה באמת, זוג נעליים שננעל פחות מ5 שעות ע"י אחותי החורגת האלוהית ואני יכול לנקות אותן ולהריח אותן
    נעלתי את הדלת וצנחתי לברכיים שלי, התחלתי לנקות קודם כל את החלק שכף הרגל שלה דורכת בו, הן היו סנדלי עור חומות עם רצועות לבנות עם יהלומים
    היה על החלק הפנימי של הסנדל כתמים בצורת כף הרגל שלה, התחלתי ללקק אותן כמו משוגע באמת רציתי לנקות אותן, התנתקי מכל רגש שהיה לי באותו רגש וכל מה שחשבתי זה שאלו הסנדלים של אחותי החורגת
    שהיא נעלה ממני ואני נחות אלייה וכל מה שאני צריך לעשות זה להבריק אותן, ליקקתי וליקקתי ולא הפסקתי להבריק את החלק הפנימי של הנעל עם הלשון שלי, הכתמים לאט לאט התחילו להעלם, היה לזה טעם מאוד מלוח של זיעה
    וכל הנעל הריחה כמו עור עם זיעה מלוחה, המשכתי לנקות וכמעט הצלחתי לחלוטין להעלים את הכתמים של כפות הרגליים שלה חוץ מכתם קטן של הבוהן שלה שבו נאבקתי יותר מידי, היה שם עוד לכלוך שהצטבר מההליכה שלה איתן
    לאחר שכמעט סיימתי לנקות את החלק העליון של הנעל, אמרתי לעצמי שהגיע הזמן לסוליות, בחיים לא באמת יצא לי לנקות סולייה של נעל, אולי פינטזתי על זה הרבה וראיתי את זה הרבה באתרי פורנו אבל מעולם לא עשיתי זאת בעצמי
    התחלתי ללקק את הנעל השמאלית שהייתה קצת פחות מלוכלכת, והיה לזה טעם דוחה - זה היה חמוץ מריר ומלוח באותו הזמן אבל כל כך נמשכתי לסיטואציה, בדימיון שלי סיפרתי לעצמי שנטע מלכת השכבה הכריחה אותי לנקות את הנעליים שלה וזה מה שחהזיק אותי, המשכתי להבריק את הסוליות של הנעליים שלה שוב ושוב ושוב למרות הטעם הדוחה, אלו היו נעליים די ישנות והיה הרבה לכלוך שדבוק לסולייה, לא הצלחתי לנקות הכל מן הסתם וגם לא ממש ניסיתי, בכל זאת הפעם הראשונה שלי
    התעייפתי מאוד והפסקתי הסוליות היו עדיין קצת מלוכלכות אבל באופן משמעותי יותר נקיות ממה שהיו מקודם.

הייתי מאוד מגורה מינית מהסיטואציה, רצתי לשירותים הורדתי את המכנסיים ורק מלגעת באיבר המין שלי התפוצצתי פשוט, גמרתי כל כך חזק בחיים לא גמרתי ככה.
    הסתכלתי במראה בשירותים, יש לנו הגברים קטע כזה שהמוח שלנו מתחבר מחדש אחריי שאנחנו גומרים, ופתאום קלטתי כמה שהסיטואציה הזאת דוחה, כמה שהנעליים שלה היו מגעילות ודוחות, ושהלשון שלי מלוכלכות בטירוף
    ונגעלתי ממש זה באמת היה רגע מזעזע, שטפתי את הפה שלי עם מים וגרגרתי עם ליסטרין כמה פעמים, חזרתי לחדר והסנדלים שלה היו שם פשוט על הרצפה, כבר לא הייתי מגורה מינית ופתאום הסנדלים החצי נקיות שלה שמלאות ברוק שלי היו נראות לי דבר ממש דוחה, ולא האמנתי שניקיתי אותן, חיכיתי כמה שעות שהסנדלים יתייבשו ופשוט ניסיתי להמשיך הלאה עם החיים שלי כאילו זה לא קרה.

עברו יומיים והחלטתי להחזיר לנטע את הסנדלים, דפקתי לה בדלת והבאתי לה אותן בתוך שקית, אמרתי לה "אני לא יודע אם את עדיין בקטע של לזרוק אותן אבל אם לא אז קחי"
    נטע חייכה הושיטה את ידה ולקחה את שקית הסנדלים ומיד הוציאה את הסנדלים החוצה,
    היא הפכה אותן מכל כיוון ובהתה בהן בשוק מוחלט
    "אשכרה ניקית אותן אני לא מאמינה" היא אמרה
    הרכנתי את ראשי במבוכה
    "תגיד יש לי שאלה מוזרה" הוסיפה
    מלמלתי "כן תשאלי מה שאת רוצה"
    היא המשיכה לסובב את הנעל ואז הפכה אותן ובהתה בסוליות שלהן שהיו מטונפות לפני יומיים
    "זה כאילו טעים לך?" היא אמרה
    השבתי ישר "כן זה ממש ממש טעים לי"
    היא הרימה גבה וקלטה שאני לא אומר את האמת, היא הוסיפה "באמת? זה טעים לך?"
    שתיקה מביכה הייתה בחדר בזמן שהיא בוחנת את הסנדלים שלה
    "האמת שלא היה לזה טעם דוחה ונוראי" אמרתי
    "אז למה אתה עושה את זה היא שאלה?"
    שתקתי ולא ידעתי מה להגיב, לא רציתי לספר לה את האמת שחלק גדול מזה זאת ההשפלה של לדעת שאני נחות לה
    גידלתי אומץ והחלטתי שאתן לה תשובה חלקית
    "לא יודע עניתי, אני נהנה מהרעיון של לנקות דברים שקשורים לרגלי נשים"
    "בין אם זה הרגליים או הנעליים עצמן, אני מרגיש ממש טוב עם עצמי לדעת שניקיתי את הנעליים או הרגליים"
    היא הסתכלה מזועזעת יותר (כאילו זה אפשרי?)
    "אז הטעם ממש מגעיל אבל אתה סופג את זה כדי לנקות את הנעליים שלי?" שאלה
    "כן" השבתי
    היא המשיכה לבהות בי, אני בטוח שחשבה שזאת הסיטואציה הכי מוזרה שיש בעולם
    "תודה אני מניחה, נראה לי שבנתיים לא אזרוק אותן הן ממש נקיות פתאום ונראות חצי חדשות"
    "אהם קיצר טוב תודה" הוסיפה
    "נטע אני יודע שזאת סיטואציה ממש מוזרה אני ממש מעריך את זה שאת מקבלת אותי" אמרתי
    "כן אני לא חושבת שאני אמשיך עם זה אבל זה קצת מוזר לי מידי"
    התאכזבתי ואמרתי לה "מקובל תודה שבכלל ניסית" ויצאתי מהחדר שלה

כמו שאמרתי יש לי תמונות רק של הסוליות של הסנדלים, לא זוכר למה באותו רגע לא צילמתי את החלק העליון של הסנדל אבל עדיין

לחץ על התמונה לגודל מלא  .

שם: s-l1600.jpg
צפיות: 60
גודל: 94.5 קילובייט
ID: 85528
    אוהב/ת

14. מי אוהב/ת את זה

adam111 (12-10-19) , (11-10-19)

15. למעלה | #9
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    12 סך הכל

נו יש המשך???
    אוהב/ת

16. למעלה | #10

סיפור מדהים. תמשיך
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל