גולשים בקהילה (166 משתמשים ו1,700 אורחים)

1. Lady Eve
  2. Lady Monik
  3. Miya Sin
  4. 31נשלט
  5. אביהלקקן
  6. Adii love
  7. אנונימי23
  8. איכותי ושל..
  9. אלי מרבה ר..
  10. אלריק
  11. almeeyda
  12. alony
  13. ami31
  14. ani22331
  15. Arik931
  16. Ass_slave
  17. Avi sexy
  18. דודודאור
  19. אוסישקין
  20. אוהב כח
  21. אריק1111
  22. Bali7
  23. Bar1029
  24. bb20
  25. Black Wido..
  26. bloblo111
  27. boy26toy
  28. Bright.que..
  29. btruyu
  30. cbt24
  31. cifkcv
  32. city50
  33. cuckold3
  34. danino
  35. dano
  36. dan_feetpe..
  37. david58
  38. ניר26
  39. נמר לאילוף
  40. DomDomina
  41. don25
  42. doron2
  43. Dort
  44. dove10
  45. dudu12
  46. נשלט שכזה
  47. נשלט1223
  48. נשלטsub
  49. יניב4127
  50. כלבלב חתיך
  51. כלבלב נסתר
  52. Elidigi
  53. יעלי המלכה
  54. Erezc
  55. Etamar64
  56. eved12
  57. evedon4
  58. טובטוב=)
  59. יוסי
  60. יוזרמן
  61. Feet2lick
  62. feetkisser
  63. FeetSlave8..
  64. FENNEC FOX
  65. footguy457..
  66. Footlove
  67. GADE
  68. gadixxx
  69. Gever 35
  70. Girlsslave
  71. glslv
  72. gooddog
  73. greenlight
  74. Guhay
  75. Haeved
  76. haim12
  77. Haim1990
  78. hassan33
  79. Hezi143
  80. hitdam
  81. htechair
  82. לא שיגרתי
  83. מחפש שינוי
  84. ליאתי
  85. מטורף על א..
  86. מלכה טטיאנ..
  87. ממתינה בסב..
  88. מפנקומעניש
  89. izzi1986
  90. מראה
  91. kingforyou
  92. kkkrrr
  93. Kobi1212
  94. Kuki2
  95. leders8000
  96. LION4321
  97. Lionfive
  98. Locofeet
  99. loko
  100. Lulit82
  101. man1234
  102. Martineden
  103. matan230g
  104. maybe
  105. meatbag
  106. mk4helrom
  107. moran8801
  108. mystery
  109. סמרטוטון2
  110. ספוטר
  111. עבד חטוב 2..
  112. עבד ניקיון..
  113. עבד לניצול..
  114. עבד לישבן ..
  115. עבד עור 1
  116. עבד צייתן ..
  117. עבד0000
  118. פיני
  119. פיל
  120. פודל
  121. פוקו
  122. p
  123. Piki
  124. please
  125. plonialmon..
  126. pogo
  127. POLL
  128. Popi
  129. Qwertop
  130. rain77
  131. red-cell
  132. reovens11
  133. ron.
  134. saranga
  135. sason100
  136. Seaman
  137. Shai slave
  138. sloverboy
  139. Ssi
  140. stiletto
  141. Sun& m..
  142. The bich
  143. Thy
  144. to.as
  145. Travis
  146. שיעור לשון
  147. שלומפר
  148. שוקי
  149. Wa-subby
  150. wafi
  151. watcher996
  152. Xaz10
  153. yakovav61
  154. yaniv222
  155. Yaromi
  156. yosi500
  157. Your Addic..
  158. Zexo
  159. ziggi
  160. ziv-s
  161. zola
  162. החמקן
  163. המדוגדג
  164. רוצה עמוק ..
  165. קינקימן1
  166. קוקו הכלבל..
מלכות מקצועית,ללא מין
------------------
סטודיו
אלמנה שחורה
ליידי מוניק
054-2890809

ליידי איב
052-6378963

NIKA
053-9280730

------------------
------------------
המלכה מיה
055-9495437

------------------
המלכה סברינה מחיפה
054-6191181

------------------
Queen Christine
054-5879142

------------------
דומינה אביאור
שולטת באזור ירושלים
052-2801719

------------------
Mistress Emilia
שליטה נשית
ללא מין
050-300-9600

------------------
המלכה חן
מלכת האנאלי
050-5760689

------------------
המלכה אלין
שולטת חדשה בצפון
054-9766876

------------------
ליידי לי
lady Li
050-3471433

------------------
איה קווין
058-7880181
לחץ לפרטים

------------------
Domina Kim
לחץ לפרטים
053-9591835

------------------
הכרויות דיסקרטיות

------------------
------------------

------------------

מלכות סאדו
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 4 1 2 3 4 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 40
  1. למעלה | #1

מפגשים עם דומינה קים

היי,
    רציתי לספר לכם על הסשנים שלי עם דומינה קים. כמשתמש ותיק באתר אני זוכר שבעבר האתר היה גדוש בתיאורי סשנים מסעירים ומציתי דמיון, אך לאחרונה, וכשאני אומר לאחרונה אני מתכוון לשנים האחרונות, כמעט ולא נתקלתי בהם יותר. ועיקר הפורום הפך לחיפושי נהג, לכן החלטתי להרים את הכפפה.

בעוונתי או שלא אני בתחום המלכות בתשלום כ - 15 שנים. בעבר הייתי מגיע הרבה יותר אבל ההחלטה שלי שאיני רוצה מערכת יחסים בדסמית, אילוצי החיים ועליית המחירים התלולה לא מאפשרים לי לעשות זאת בתדירות העבר.
    לאורך השנים תמיד הייתה מלכה יחידה שאליה הייתי הולך, מכיוון שאני לא מתחבר לכל שולטת וגם מפני שלדעתי ככה בין סשן לסשן מגיעים הרבה יותר גבוה. אבל לא על העבר באתי לדבר אלא על דומינה קים.

בכנות רבה אודה ואתוודה שהשסנים שלי איתה הגיעו לגבהים שלא הגעתי אליהם בעבר, ולתחושת סאב ספייס מוחלטת.
    לדומינה קים גיוון רב אבל אתמקד בנוקודות שעושות כל סשן לבלתי נשכח מבחנתי. הקשיחות שלה, הדרישה למשמעת בלתי מתפשרת, האהבה להשפלה העמוקה והתחושה שהיא באמת נהנית לבכריח אותי לעשות דברים שגורמים לי להתבייש.

כל מה שאספר התרחש אך אני מספר אותו ממרחק זמן. אז אני מספר את זה בסצינות שנחקקו בזכרוני. אני אתחיל ואם אכן תהיה דרישה אמשיך.

לסשן הראשון הגעתי קצת חושש, בכל פעם שהולכים למלכה יש את התרגשות. בטח ובטח כשזאת פעם ראשונה. מקבלים כתובת שהיא תמיד לא מדוייקת, אני תמיד נוהג להקדים לכל פגישה קל וחומר לפגישה עם מלכה. יש לי הרבה זמן לחכות ברחוב, הראש מריץ מחשבות ללא הפסקה מה הולך להיות, מה תלבש המלכה, איך תראה. מגיעה השעה היעודה, טלפון ומקבלים את הכתובת המדוייקת. עד שמגיעים לדלת הלב שלי כבר על 200. רגע לפני הדפיקה אני מנסה להסדיר דופק, כך היה עוד מהסטודיו בסנטר עם דלת פסי המראה הארוכים והצרים. סוף סוף אני מוכן, דפיקה ומחכים, תיפוף העקבים הגבוהים נשמע למרחוק. הכונסתי פנימה. בוא אחרי, עוברים בסלון מצוצח הישר לחדר עם כלוב. את מרבית תיאום הציפיות עשינו כבר בטלפון. דומינה קים חוזרת על עקרי הדברים: מהדברים שאמרת לי ושלחת לי אני מבינה יש לנו פה עסק משרתת שצריכה אילוף. אני חוזר על הדברים שמעניינים אותי והיא אומרת: הבנתי, פה אני מחליטה מה עושים. עכשיו תתפשטי, את הבגדים תקפלי יפה על הכלוב, את הנעליים תצמידי לקיר ותחכי על 4 עם הכסף בפה. היא יוצאת החוצה. אני ממהר לעשות כמצוותה. לאחר דקותיים שנדמות לי לנצח אני שוב שומע את העקבים. רצועה על הצוואר והיא מובילה אותי על 4 לחדר השני, חדר המשחקים של דומינה קים.
    דומינה קים שואלת אותי אם אני יודע איך מתנהגים עם מלכה ומה צריך לעשות, עניתי שאני חושב שכן ורכנתי קדימה לנשק את העקב שלה. דומינה קים משכה את הרצועה חזק כלפי מעלה, כמו כלב סורר והתכופפה אלי. כלבה, לא קיבלת אישור. סליחה המלכה אני ממהר למלמל אבל דומינה קים מסבירה לי שבחדר הזה המילה סליחה לא קיימת. עשית טעות? תקבלי עונש. פה אין סליחות. ועוד לפני שהספקתי לענות קיבלתי סטירה מצלצלת. האיבר שלי מזדקר מהסיטואציה ודומינה קים ממהרת להסביר לי. "עבד מדוגם הולך עם חגורת צניעות, יש לך חגורה?" לא המלכה, סליחה המלכה. וכשאני אומר את זה אני קולט ששוב עשיתי טעות ובאמצע המילה מלכה הקול שלי משתתק. "את כנראה רוצה ללמוד בדרך הקשה" דומינה קים מצווה עלי לעמוד על 4 ומוציאה מהכד קיין, אני מאוד חושש מכאב קיצוני נרתע, דומינה קים רואה את זה ומרגיעה אותי. היא מסבירה על הקיין וכמה מכות אני הולך לקבל. ואז שואלת אותי למה מגיע לי העונש, אני עונה לה שבגלל שהשתמשתי במילה סליחה ואסור לבקש סליחה, כי אם טועים צריך להענש. סוף סוף היא קצת מרוצה ממני. "זה נכון, יפה מאוד, אני רואה שאת מתחילה ללמוד" אני מרגיש בתוך תוכי גאווה, לאחר שקיבלתי כמה הצלפות אמרתי לדומינה תודה שהיא מחנכת אותי. שוב ראיתי מבט מרוצה מהדומינה.
    ועכשיו בואי נראה איך את הולכת, אני על 4, הדומינה הולכת אני צריך ללכת ישר אחריה וכשהיא עוצרת להצמד מהר לרגל ימין שלה. כמה פעמים כאלה ואני קצת מפשל. ושוב עונש. הפעם בדמות פלאג, הדומינה מכניסה את הפלאג, ואני שהרבה זמן לא הייתי אצל מלכות לא מורגל בזה. והוא יוצא. אני מבינה שאת מתנגדת אז אנחנו נדאג להשאיר אותו בפנים. ואחרי הכנסת הפלאג פעם נוספת נקשר חבל סביב הביצים, לתחת, מחזיק את הפלאג בפנים וקושר את הזין מלמעלה. זה ילמד אותך לקח.
    משם המשכנו כשהפלאג בפנים לאילוף עבד:
    פוזציה מספר 1 - סימון באצבעות - ח' לעמוד על 4 עם גב זקוף ישבן החוצה
    פוזציה מספר 2 - סימון ברצבעות v - לעמוד על הברכיים
    פוזיציית עונש - על 4 ראש למטה ידיים מפסקות ישבן.
    רקיעה ברגל - על 4 צמות לרגל ימין של המלכה
    קליק באצבעות על יושבים על הברכיים ועיינים למלכה.

אל תדאגי כלבה, יבוא יום ותלמדי הכל ותכתבי את החוקים האלה בספר.

הרעיון הזה הדליק אותי. חזרתי הביתה ומיהרתי לסטימצקי, יש לכם מחברות? קניתי מיד מחברות
    "דומינה קים - אילוף ומשמעת" כתבתי את כל הפוזציות שלמדתי, החלטתי לעשות לדומינה הפתעה.

לסשן הבא הגעתי עם המחברת והפתעה נוספת- תלבושת משרתת צרפתייה שקניתי באליאקספרס, חגורת צניעות ורודה ומתנה למלכה פלאג ממתכת.
    לאחר שהתפשטתי ודומינה קים ראתה את חגורת הצניעות היא התקרבה אלי עם חיוך, יפה מאוד כלבה, אני רואה שמשהי הגיעה מוכנה לסשן. הרגשתי רטט בגוף שהמלכה ליטפה את חגורת הצניעות. אמרתי לדומינה שהבאתי לה מתנה אם אני יכולה להוציא אותה, זכרתי איך דומינה קים לימדה אותי להגיש דברים למלכה: תחת על הברכיים ידיין מעל הראש מחזיקות בצורה ישרה את החפץ שמגישים, אם המלכה ביקשה משהו ספציפי כמו שוט למשל צריך לשאול: "האם זה מספק אותך המלכה?"
    הוצאתי את המחברת והחזקתי אותה ישר מעל הראש. הדומינה לקחה את המחברת ושאלה אם יש עוד משהו (כי בהודעות דיברתי על תלבושת) הוצאתי את השמלה והפלאג והחזקתי מעל הראש.
    יפה מאוד כלבה, תשארי ככה. דומינה קים פתחה את המחברת והחלה להקריא בקול רם את מה שכתבתי. הסברתי לה שעשיתי את זה כי היא אמרה לי בסשן הקודם שהיא רוצה מחברת חוקים.

המשך יבוא?
    ציטוט ההודעה בתגובה ציטוט ההודעה בתגובה
    אוהב/ת

2. מי אוהב/ת את זה

עבד חטוב 20 (25-02-20) , canua (23-02-20) , Seaman (22-02-20) , Mazo (22-02-20) , Zioni (22-02-20) , hitdam (22-02-20) , loko (21-02-20)

3. למעלה | #2

תגובה: מפגשים עם דומינה קים

הרבה זמן לא היה פה תיאור סשן תמשיך תמשיך אחינו
    תודה רבה לך
    עת השתחררתי הרופאים המליצו לי ביקור חודשי בשדה התעופה
    אוהב/ת

4. למעלה | #3

ציטוט נכתב במקור על ידי ziv-s צפיה בהודעה
    היי,
    רציתי לספר לכם על הסשנים שלי עם דומינה קים. כמשתמש ותיק באתר אני זוכר שבעבר האתר היה גדוש בתיאורי סשנים מסעירים ומציתי דמיון, אך לאחרונה, וכשאני אומר לאחרונה אני מתכוון לשנים האחרונות, כמעט ולא נתקלתי בהם יותר. ועיקר הפורום הפך לחיפושי נהג, לכן החלטתי להרים את הכפפה.

בעוונתי או שלא אני בתחום המלכות בתשלום כ - 15 שנים. בעבר הייתי מגיע הרבה יותר אבל ההחלטה שלי שאיני רוצה מערכת יחסים בדסמית, אילוצי החיים ועליית המחירים התלולה לא מאפשרים לי לעשות זאת בתדירות העבר.
    לאורך השנים תמיד הייתה מלכה יחידה שאליה הייתי הולך, מכיוון שאני לא מתחבר לכל שולטת וגם מפני שלדעתי ככה בין סשן לסשן מגיעים הרבה יותר גבוה. אבל לא על העבר באתי לדבר אלא על דומינה קים.

בכנות רבה אודה ואתוודה שהשסנים שלי איתה הגיעו לגבהים שלא הגעתי אליהם בעבר, ולתחושת סאב ספייס מוחלטת.
    לדומינה קים גיוון רב אבל אתמקד בנוקודות שעושות כל סשן לבלתי נשכח מבחנתי. הקשיחות שלה, הדרישה למשמעת בלתי מתפשרת, האהבה להשפלה העמוקה והתחושה שהיא באמת נהנית לבכריח אותי לעשות דברים שגורמים לי להתבייש.

כל מה שאספר התרחש אך אני מספר אותו ממרחק זמן. אז אני מספר את זה בסצינות שנחקקו בזכרוני. אני אתחיל ואם אכן תהיה דרישה אמשיך.

לסשן הראשון הגעתי קצת חושש, בכל פעם שהולכים למלכה יש את התרגשות. בטח ובטח כשזאת פעם ראשונה. מקבלים כתובת שהיא תמיד לא מדוייקת, אני תמיד נוהג להקדים לכל פגישה קל וחומר לפגישה עם מלכה. יש לי הרבה זמן לחכות ברחוב, הראש מריץ מחשבות ללא הפסקה מה הולך להיות, מה תלבש המלכה, איך תראה. מגיעה השעה היעודה, טלפון ומקבלים את הכתובת המדוייקת. עד שמגיעים לדלת הלב שלי כבר על 200. רגע לפני הדפיקה אני מנסה להסדיר דופק, כך היה עוד מהסטודיו בסנטר עם דלת פסי המראה הארוכים והצרים. סוף סוף אני מוכן, דפיקה ומחכים, תיפוף העקבים הגבוהים נשמע למרחוק. הכונסתי פנימה. בוא אחרי, עוברים בסלון מצוצח הישר לחדר עם כלוב. את מרבית תיאום הציפיות עשינו כבר בטלפון. דומינה קים חוזרת על עקרי הדברים: מהדברים שאמרת לי ושלחת לי אני מבינה יש לנו פה עסק משרתת שצריכה אילוף. אני חוזר על הדברים שמעניינים אותי והיא אומרת: הבנתי, פה אני מחליטה מה עושים. עכשיו תתפשטי, את הבגדים תקפלי יפה על הכלוב, את הנעליים תצמידי לקיר ותחכי על 4 עם הכסף בפה. היא יוצאת החוצה. אני ממהר לעשות כמצוותה. לאחר דקותיים שנדמות לי לנצח אני שוב שומע את העקבים. רצועה על הצוואר והיא מובילה אותי על 4 לחדר השני, חדר המשחקים של דומינה קים.
    דומינה קים שואלת אותי אם אני יודע איך מתנהגים עם מלכה ומה צריך לעשות, עניתי שאני חושב שכן ורכנתי קדימה לנשק את העקב שלה. דומינה קים משכה את הרצועה חזק כלפי מעלה, כמו כלב סורר והתכופפה אלי. כלבה, לא קיבלת אישור. סליחה המלכה אני ממהר למלמל אבל דומינה קים מסבירה לי שבחדר הזה המילה סליחה לא קיימת. עשית טעות? תקבלי עונש. פה אין סליחות. ועוד לפני שהספקתי לענות קיבלתי סטירה מצלצלת. האיבר שלי מזדקר מהסיטואציה ודומינה קים ממהרת להסביר לי. "עבד מדוגם הולך עם חגורת צניעות, יש לך חגורה?" לא המלכה, סליחה המלכה. וכשאני אומר את זה אני קולט ששוב עשיתי טעות ובאמצע המילה מלכה הקול שלי משתתק. "את כנראה רוצה ללמוד בדרך הקשה" דומינה קים מצווה עלי לעמוד על 4 ומוציאה מהכד קיין, אני מאוד חושש מכאב קיצוני נרתע, דומינה קים רואה את זה ומרגיעה אותי. היא מסבירה על הקיין וכמה מכות אני הולך לקבל. ואז שואלת אותי למה מגיע לי העונש, אני עונה לה שבגלל שהשתמשתי במילה סליחה ואסור לבקש סליחה, כי אם טועים צריך להענש. סוף סוף היא קצת מרוצה ממני. "זה נכון, יפה מאוד, אני רואה שאת מתחילה ללמוד" אני מרגיש בתוך תוכי גאווה, לאחר שקיבלתי כמה הצלפות אמרתי לדומינה תודה שהיא מחנכת אותי. שוב ראיתי מבט מרוצה מהדומינה.
    ועכשיו בואי נראה איך את הולכת, אני על 4, הדומינה הולכת אני צריך ללכת ישר אחריה וכשהיא עוצרת להצמד מהר לרגל ימין שלה. כמה פעמים כאלה ואני קצת מפשל. ושוב עונש. הפעם בדמות פלאג, הדומינה מכניסה את הפלאג, ואני שהרבה זמן לא הייתי אצל מלכות לא מורגל בזה. והוא יוצא. אני מבינה שאת מתנגדת אז אנחנו נדאג להשאיר אותו בפנים. ואחרי הכנסת הפלאג פעם נוספת נקשר חבל סביב הביצים, לתחת, מחזיק את הפלאג בפנים וקושר את הזין מלמעלה. זה ילמד אותך לקח.
    משם המשכנו כשהפלאג בפנים לאילוף עבד:
    פוזציה מספר 1 - סימון באצבעות - ח' לעמוד על 4 עם גב זקוף ישבן החוצה
    פוזציה מספר 2 - סימון ברצבעות v - לעמוד על הברכיים
    פוזיציית עונש - על 4 ראש למטה ידיים מפסקות ישבן.
    רקיעה ברגל - על 4 צמות לרגל ימין של המלכה
    קליק באצבעות על יושבים על הברכיים ועיינים למלכה.

אל תדאגי כלבה, יבוא יום ותלמדי הכל ותכתבי את החוקים האלה בספר.

הרעיון הזה הדליק אותי. חזרתי הביתה ומיהרתי לסטימצקי, יש לכם מחברות? קניתי מיד מחברות
    "דומינה קים - אילוף ומשמעת" כתבתי את כל הפוזציות שלמדתי, החלטתי לעשות לדומינה הפתעה.

לסשן הבא הגעתי עם המחברת והפתעה נוספת- תלבושת משרתת צרפתייה שקניתי באליאקספרס, חגורת צניעות ורודה ומתנה למלכה פלאג ממתכת.
    לאחר שהתפשטתי ודומינה קים ראתה את חגורת הצניעות היא התקרבה אלי עם חיוך, יפה מאוד כלבה, אני רואה שמשהי הגיעה מוכנה לסשן. הרגשתי רטט בגוף שהמלכה ליטפה את חגורת הצניעות. אמרתי לדומינה שהבאתי לה מתנה אם אני יכולה להוציא אותה, זכרתי איך דומינה קים לימדה אותי להגיש דברים למלכה: תחת על הברכיים ידיין מעל הראש מחזיקות בצורה ישרה את החפץ שמגישים, אם המלכה ביקשה משהו ספציפי כמו שוט למשל צריך לשאול: "האם זה מספק אותך המלכה?"
    הוצאתי את המחברת והחזקתי אותה ישר מעל הראש. הדומינה לקחה את המחברת ושאלה אם יש עוד משהו (כי בהודעות דיברתי על תלבושת) הוצאתי את השמלה והפלאג והחזקתי מעל הראש.
    יפה מאוד כלבה, תשארי ככה. דומינה קים פתחה את המחברת והחלה להקריא בקול רם את מה שכתבתי. הסברתי לה שעשיתי את זה כי היא אמרה לי בסשן הקודם שהיא רוצה מחברת חוקים.

המשך יבוא?
    סיפור מדהים! כאילו עברתי את הסשן בעצמי. מחכה להמשך!
    אוהב/ת

5. למעלה | #4

דומינה קים הייתה מרוצה מאוד מהמחברת, היא אמרה שהיא מצפה שהיום אני אדע את כל הפוזציות כמו שצריך על מנת שתוכל ללמד אותי פוזציות חדשות שעבד שלה צריך לדעת. לקחה את השמלת המשרתת ושמה את המחברת על ידי, אני נצטוותי לא לזוז. שוב דומינה קים הייתה מסופקת: קומי כלבה, ככה כמו שאת. אני ניסיתי לקום, אבל לצערי המחברת נפלה מידי. "כמה חבל כלבה". נצטוותי לעבור לתנוחת ענישה בעמידה. ישבן מפונה למלכה, כיפוף בברכיים גב מוקשת ומתוח וידיים מפסקות ישבן. תנוחה משפילה מאוד. לאחר כמה הצלפות, דומינה קים הלבישה אותי. מהדקת את את רצועת הסטן. לביצים שלי נקשר מיתר שהוחזק בידה. "עכשיו נראה כמה טוב את מנקה". דומינה קים נתנה לי מנקה אבק ונשלחתי לנקות את החדר. "להגיע לפינות! לא להתעצל!" אבל המיתר שבידה משך אותי אחורה והתקשיתי במשימה. כמובן שהייתי צריך לעמוד בפוזציית ענישה. להסביר בדיוק על מה אני נענש ולהודות למלכה לאחר מתן העונש. עכשיו בגלל שניתי לא טוב את תעשי את זה עם מוט. דומינה קים קשרה לרגליים שלי מוט פיסוק , ונשלחתי לסיבוב נוסף. גם הפעם המלכה לא הייתה מרוצה. לאחר סיבוב ענישה נוסף, הפעם נקשרו ידיי מאחורי הגב ונאלצתי להחזיק את הדסטר עם הפה. אבל זה לא הספיק, בשביל לתת לי עוד מוטיבציה דומינה קים הכניסה לי את הפלאג המתנפח. וניפחה מספר לחיצות. ההרגשה של הפלאג מזורה, בכל תזוזה הוא מזכיר לך שהוא שם. והוא גורם להיות צייתן יותר לצערי אחרי כמה נסיונות הדאסטר נפל לי מהפה. ידעתי שצפוי לי עונש. אבל הפעם הייתה הפתעה. אם את לא יודעת לסגור את הפה שלך כמו שצריך אז אני אדאג להשאיר לך אותו פתוח.
    במקום לעמוד הפוזציית הענישה נצטוות לעמוד על רגליי, דומינה קים הביאה o גאג , גאג מסוג טבעת. משאיר את הפה פתוח, התוצאה הישירה היה שלא ניתן לבלוע רוק. תוך דקה מתחילים לרייר, ותוך כמה דקות כבר הפה נוטף רוק. זה מאוד מביך ומשפיל לעמוד בסיטואציה כזאת, שמלת משרתת, רוק נוזל מהפה ללא הפסקה ופלאג שדומינה קים דאגה לנפח ולהוציא הוריד מידי פעם. אבל העדפתי את ההשפלה על הכאב, פחדתי מהקיין, ידעתי שדומינה קים לא מרחמת.
    כמובן שבסן היו עוד מספר דברים שממרחק הזמן איני זוכר, אבל הסצינה הזאת נחקקה בזכרוני. אבל דבר אחד במהלך הסשן דומינה קים אמרה לי לסשן הבא כלבה אני את מגיעה עם חוטיני אדום. ולאחר מכן בסוף הסשן היא חזרה על דבריה. לא צחקתי לגבי החוטיני. זה מאוד מאוד ישמח אותי.

עברו השבועות והחודשים ורציתי נורא להגיע לסשן נוסף, סימסתי לדומינה ושאלתי אם אפשר להגיע. דומינה קים אמרה לי שהיום היא מקבלת בנוסף לעוד מלכה. לאחר התלבטות קצרה החלטתי לנסות. חשבתי שיכולה להיות חוויה. לפני הסשן אדבר רגע על הטקס לפני הסשן. קודם כל - מקלחת ארוכה. לאחר מכן צריך להתנקות טוב גם באיזורים הפנימיים. אז עושים את הפעולה פעם ועוד פעם ועוד פעם. בכל הזמן הזה הראש כבר בסשן. לבשתי חוטיני אדום שהזמנתי באליקספרס ויצאתי לדרך. שוב מתקשר שוב כתובת לא מדוייקת, שוב ללכת . לפני הסשן סימסתי לדומינה שבאתי כפי שהיא ציוותה עלי בסוף הסשן הקודם.
    המלכות ציוו עלי לעשות סטרפטיז. וכך פשטתי את בגדי עד שהגעתי לחוטיני האדום, דומינה קים אמרה שתחתונים כאלה יפים לא צריך להוריד. הסשן עצמו הפך למפגן של החינוך שלי על ידי דומינה קים כלפי המלכה השניה. רציתי להצליח בכל המשימות. אבל אין יותר מידי דברים להתעכב עליהם מלבד סוף הסשן. לצערי גמרתי מוקדם מידי, בניגוד להוראות של המלכות. דומינה קים לקחה אותי מהאוזן, הצמידה לי מצבטי פטמות וציוותה עלי להצמיד את הפטמות לספה להבליט ישבן החוצה ולפסק אותו עם הידיים. "עכשיו את תקבלי עונש, כואב במיוחד, ואת יודעת למה זה יכאב? כי כשהביצים ריקות כואב הרבה יותר" וכל זה אחרי שגמרתי. בעבר הייתי רגיל שהגמירה היא סוף הסשן, לא אצל דומינה קים. אצלה למעשה הסשן לא נגמר אף פעם. תמיד אחרי הגמירה אני מקבל מטח הוראות, מה לזרוק, מה לסדר, מה לנגב במגבון. גם אם מדברים קצת היא עדיין תגיד קדימה כלבה להרים גם כאן. אבל באותה סיטואציה זה היא מרשע במיוחד. לא היה מדובר על הרמה אלא על ענישה. דומינה קים לקחה את החוטיני האדום ודחפה לי לפה. קיבלתי 20 הצלפות קיין, בהצלפה ה15 לא יכולתי. "לא לזוז!!, לחזור מיד למקום" אחר כמה שניות התעשטתי וחזרתי למקום. "להרים ישבן!" קיבלתי את שאר העונש. את חושבת שסיימת כלבה? דומינה קים נתנה לי לשבת על הישבן כשפלאג תקוע לי בעכוז ולהסביר עם התחתונים בפה למה נענשתי. "לדבר ברור!" וכך חזרתי על דברי. דומינה קים שאלה את המלכה השניה האם זה מספק אותה והיא ענתה שלדעתה עדיין לא למדתי לקח. לכן החליטו יחד המלכות לשלוח אותי הביתה עם הפלאג (הפלאג שלי) נעמדתי, דומינה קים הורדיה לי את המצבטים לא הצלחתי להשאר ישר: "לעמוד דום!"
    רציתי ללבוש את התחתונים הרגילים שלי אבל דומינה קים אמרה לי: "מה את חושבת שאת עושה: והגישה לי עם הקיין את החוטיני האדום. לבשתי אותו שטפתי את ידי טוב טוב ונשלחתי לדרכי.לפ לפני שדומינה קים אמרה לי, כשת מגיעה הביתה את מבקשת אישור להוציא את הפלאג, אל תאכזבי אותי. ירדתי בגרם המדגות כל מדרגה הרגשתי את הפלאג. וכך יצאתי אל הרחוב, אנשים עברו מולי, התאמצתי ללכת ישר, הגעתי לרכב, את הנסיעה הזאת, הראשונה עם פלאג לא אשכח.
    כשהגעתי הביתה דומינה קים הרשתה לי להוריד את הפלאג.
    לא לפני שאמרה לי: לסשן הבא את מגיעה עם הפלאג בפנים.
    אוהב/ת

6. מי אוהב/ת את זה

canua (23-02-20) , Seaman (22-02-20) , Mazo (22-02-20)

7. למעלה | #5
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    31 סך הכל
    רשומות בלוג
    1

סיפור מדהים. המשך יבואו!!
    אוהב/ת

8. למעלה | #6

להמשיך בסשן אחרי שגמרתי? לא בטוח שהייתי רוצה את זה.
    אוהב/ת

9. למעלה | #7

תודה רבה על תיאור הסשן היה מעניין מאוד לקרוא אשמח מאוד להמשיך לקרוא אם יש לך מה עוד לספר
    עת השתחררתי הרופאים המליצו לי ביקור חודשי בשדה התעופה
    אוהב/ת

10. למעלה | #8

מחכה להמשך....
    אוהב/ת

11. למעלה | #9

ziv-s המשך יבוא?
    אוהב/ת

12. למעלה | #10
    שלח הודעה בצאט
    אוהב/ת? :
    0 אוהב/ת את זה
    4 סך הכל

אני זוכר בהחלט את התקופה שתיארת. אכן היה מגרה וכיף לקרוא סיפורים כאלו וזה מה שהפך את הפורום הזה לאיכותי ומהנה. נהנתי מאוד מה אורים שלך. מחכה להמשך.....
    אוהב/ת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

אנחנו שמחים לבשר לכם,על אפקליקציה לצאט שלנו. האפליקציה מאפשרת לצטט אחד על אחד ובחדר הצאט הציבורי.
יש לכתוב את כתובת האתר,שם המשתמש והסיסמה לחיבור. ניתן להוריד את האפליקציה מכאן:
לחץ כאן לאפליקציה מגוגל פליי
לחץ כאן לאפליקציה מחנות אפל