הגעתי לליידי לי לאחר הלימודים שלה וביקשתי ממנה לא לחלוץ את הנעליים עד שאגיע בנוסף ביקשתי לק כפי שאני אוהב בצבע שחור לייידי לי הסכימה כשהגעתי לליידי החסרתי פעימה הליידי הייתה לבושה במכנסי טייץ צמודים עם נעלי ספורט מהממות ממש סקסית בטירוף כמו שרק היא יכולה להיות בעודי המום מהמחזה שנגלה לנגד עיני ליידי רק הסתכלה עליי כבר ידעתי מה אני צריך לעשות הייתי על ארבע והתחלתי ללכת אחריה ליידי לי נכנסה לשירותים ופקדה עלי לשכב כהדום לרגליה ליידי לי העבירה את הסוליות של נעלי הספורט על לשוני הלוך ושוב כשמידי פעם היא מרימה אותן לבדוק האם ניקיתי טוב וכשלא מספיק נקי לשביעות רצונה היא ממש דחפה לי את כל הנעל לפה זה היה כל כך כיף הרגשתי שאני משרת נסיכה נסיכה אמיתית בהמשך ליידי פקדה עליי להוריד את הנעליים עם השיניים והפה בלבד וואיי זה היה מאתגר
מאחר והצלחתי ליידי נתנה לי להסניף את כפות הרגליים המשכרות חושים שלה דקות ארוכות לאחר מכן ליידי נתנה לי ללקק את כפות רגליים שלה אצבע אצבע ואת העקב ואת כל כף הרגל ביחד ההרגשה הייתה מדהימה תודה לך ליידי לי ללא ספק את הנסיכה של התחום ממליץ בחום מי שיגיע אליה יבין על מה אני מדבר ועד, הפעם הבאה אני אפנטז, על הכפות המעלפות שלה ואסתום בפנטזיה שהן בתוך הפה שלי ליידי לי את אגדה